Wpis z mikrobloga

Jakby któraś się zastanawiała nad paletką Wibo Neutral Eyeshadow bo nie ma żadnej bazowej palety to polecam, są tam wszystkie potrzebne odcienie: nudowe maty, złote brązy (kolor Magic Touch omg śliczny, czasem pójdzie jako rozświetlacz), a także dwa szare błyszczące oraz podstawowy mat czarny - a wszystko za 16,20 zł.
Nie osypują się, pigmentacja dobra jak za taką cenę (ale chyba w przyszłości stworzę sobie paletkę z Mystik), dziś będzie dla nich test czy będą się rolować (na powiece baza z Bell Hypo). Reszta to Dip Eyeliner z GR, rzęsy z KillyS (chyba xD), maskara 2000 calories wersja czerwona (podkręcająca), rzęsy podkręcałam na gorąco. Wiem, nie jest to cudo, mejkap to zabawa i ciągle się uczę xD

Wołam @Truski @ziemniaczana_krolewna @zjem_wszystko @Shanny @mimoszczak bo paletka
A i @Justyna712 - bronzer nie robi plam, nie jest tak mocno napigmentowany jak z Bell Hypo i jest całkiem ciemny ale jak dla mnie to jest na plus.

#pokazkosmetyczke #rossmann #makeup #pokazmakijaz bo nie wiem jak to otagować więc nie gryźcie
H.....a - Jakby któraś się zastanawiała nad paletką Wibo Neutral Eyeshadow bo nie ma ...

źródło: comment_1yJfruKYBtv3PwlZMf8hqlgrJlpYCkyV.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@toute-verte: Po prostu odpalasz świeczkę i nad płomieniem świecy rozgrzewasz zalotkę - tylko trzeba to robić CHOLERNIE OSTROŻNIE bo poparzysz powiekę. Kieeeeedyś dorwało się zalotkę na baterię i rozgrzewała się do idealnej temperatury (było gorące ale nie dało się tym poparzyć) ale się zepsuła po 2 latach ( ͡° ʖ̯ ͡°) a kosztowała magiczne 5 zł nowa w opakowaniu w lumpeksie.
  • Odpowiedz
@Hannahalla: czyli wszystko czego potrzeba do tego makijazu to ta paletka z Wibo i baza na powiekę? (maskara i eyeliner się nie liczy, bo już mam :P). Kupuję i trenuję! Masz do tego jakieś super pędzle? Jestem w temacie zielona, ale bardzo chcę nie być :)
  • Odpowiedz
@p4nd4: Właśnie o to chodzi że pędzle są z Ali ( )
Wibo też ma bazę pod cienie ale nie próbowałam, inne Mirabelki pod tagiem pisały że jako baza dobrze sprawuje się cień Color tattoo 24h z Maybelline, ten neutralny kolor.
Protip z eyelinerem - jeżeli trzęsie Ci się ręka użyj taśmy klejącej albo karty kredytowej aby mieć pod spodem ostrą i prostą linię. A, i
  • Odpowiedz
@Hannahalla: spoko, krechę maluję na codzień, nawet cieniem coś czasem się pobawię, ale mam paletkę 4, a używam z niej 2 - więc teraz chcę przejść na wyższy poziom. Podasz jakiś link do sprawdzonych pędzli na Ali? Tak się super pomalowałaś, że teraz nie spocznę póki nie odgapię :P
  • Odpowiedz