@kanal35_pl: No właśnie, sam producent podaje, gdzie Kielecki nadaje się do spożycia, a wynika to z faktu, że zapach octu przestaje być wyczuwalny gdy tak p----i ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Atreyu: A pewnie można, bo bagażnik w kombi duży to sporo zmieści się dekoracji do śmietnika. Jak każdy wie Kielecki jest do jedzenia, a Winiary do śmietnika (oj autokorekta poprawia mi słowo dekoracyjny)
  • Odpowiedz