#kiciochpyta #informatyka #it #pcmasterrace #logitech
Mirki jestem od krótkiego czasu szczęśliwym posiadaczem myszki bezprzewodowej Logitech g305
No i chciałbym ją również używać na laptopie bez przepinania dongla, więc muszę dokupić drugiego dongla.
No i oryginalny dongiel ma M/N: C-U0008
Więc jak kupię coś takiego i wepnę to do laptopa to będzie działać ?
Mirki jestem od krótkiego czasu szczęśliwym posiadaczem myszki bezprzewodowej Logitech g305
No i chciałbym ją również używać na laptopie bez przepinania dongla, więc muszę dokupić drugiego dongla.
No i oryginalny dongiel ma M/N: C-U0008
Więc jak kupię coś takiego i wepnę to do laptopa to będzie działać ?

































#g29 #ps4 #logitech
taniej to juz chyba tylko wystrugać samemu ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_1597311982Kh64rToF1SzkbnA0TDUFRl.jpg
Pobierz