Mirky, polećcie proszę jakąś mysz komputerową przewodową/bezprzewodową (żebym mógł sobie ją ładować kabelkiem) - do tej pory używałem logitech performance mx i bardzo sobię chwalę dwa dodatkowe przyciski po bokach (wstecz/dalej) w przeglądarce - czy możliwość zaprogramowania ich, w sumie też fajnie leży w dłoni przez ten wystający obszar na kciuka, da radę coś ogarnąć do 300zł?
#myszka #myszki #logitech #komputery #komputer
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piro111: Mimo, że preferuję mniejsze myszki pod fingertip, to po kilku latach ciekawi mnie kilka modeli, dajmy na to logitech g305, nowe wersje klasycznych modeli logitech mx518, microsoft pro intellimouse albo pewne z modeli asus rog gladius (można wymienić łatwiej niż zwykle mikroprzełączniki - pewnie dwuklik w twoim z czasem się też może pojawić). Ale najlepiej oceń różne modele, bo jest tego od groma.
  • Odpowiedz
@piro111: odwiedź mediaka poprzymierzaj, sam posiadam około 10 myszek markowych i ciagle nie moge znalezc tej jedynej, wejdz na allegro zaznacz wszystko filtry które potrzebujesz i przeglądaj, pozamawiaj kilka jak ci nie podejdzie zwrot, kolejna o cos nie tak zwrot i w koncu znajdziesz jakąs a co do xhyperspeed i mx mastera to jak porównywac choppera do scigacza niby jednoślady ale do zupełnie innej jazdy obczaj na yt kanały rooshkena
  • Odpowiedz
#klawiaturamechaniczna #logitech
Słuchajcie, kupiłem Logitech g512. Mam dziwnie wrażenie, że ta stalowa płyta klawiatury jest pod napięciem - jest charakterystyczne uczucie jak się przejedzie palcem po powierzchni. Nigdy nie miałem klawiatury mechanicznej, ani tym bardziej od Logitecha. Czy to normalne?
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dość. Czlowiek inwestuje w kolejna myszke kupe kasy i konczy sie to tak samo - niekontrolowana eksplozja double clicków na lewym i prawym przycisku. Koniec tego bullshitu. Moja obecna myszka to Logitech G903 i szukam myszki INNEJ FIRMY, która mnie nie zawiedzie. Co polecacie? Najlepiej zeby byla ciezka, ale rozważę wszystko. Glownie do pracy, ale czasem przyda sie w CS:GO

#logitech #myszka #komputery #technologia
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logitech #pcmasterrace
Cześć Mirasy, mam myszkę Logitech M705, bezprzewodową, ten p-----k-nadajnik mam wpięty do USB kompa. Czy jeżeli bym teraz kupił klawiaturę Logitech, np K400 i nadajnik bym wpiął do telewizora, to jest jakaś możliwość, że mógłbym używać tej klawy i na lapku i na TV bez przepinania nadajników?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bunchars: mozesz podlaczyc kilka urzadzen do jednego odbiornika, ale kazde urzadzenie moze byc sparowane tylko z jednym odbiornikiem (robisz to za pomoca wczesniej wspomnianego Unifying Software). Zeby sie przelaczac miedzy odbiornikami musialbys miec myszke i klawe z taka funkcjonalnoscia np. M720 i K780.
  • Odpowiedz
Mirki, reklamował ktoś może coś od Logitecha w Euro?
Od dwóch tygodni status zgłoszenia się nie zmienia, ciągle jest w weryfikacji.
Czy to normalne? Ja rozumiem że w obecnej sytuacji to się wydłuża ale oni chyba nawet nie zajrzeli do tej klawiatury od 2 tygodni XD
#eurortvagd #logitech #pytanie #gwarancja #klawiaturamechaniczna #pcmasterrace
kolczan_prawilnosci - Mirki, reklamował ktoś może coś od Logitecha w Euro? 
Od dwóch...

źródło: comment_15988885465DXGbWsHk7b0D2Qfyuf1hv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, mam problem z jednodniową #logitech mx anywhere 2s. Chciałem ją sparować na bluetooth z #mac i #windows i przełączać kanały, ale z jakiegoś powodu przestało to działać. Na dodatek mysz zawiesiła się i nie da się jej sparować ponownie (nawet z odbiornikiem unifying). Biały led mruga powoli, według instrukcji to niepowodzenie parowania.

Problem w tym ze wciśnięcie przycisku powinno zmienić kanał a dłuższe przytrzymanie zresetować
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Każda mysz powinna być cicha. Uważam, że każda mysz i klawiatura (w miarę możliwości) powinna być cicha, jak np. ta Logitech M110 Silent, przewodowa. Bardzo fajna i bardzo cicha mysz, prawie nie słychać kliknięć (ale są wyczuwalne przez użytkownika), nie przeszkadza jak ktoś np. śpi w pokoju. W domach i biurach tylko takie powinny być używane by nie irytować pracowników.
Ponadto nie rozumiem masowego kupowania bezprzewodowych myszy, którym trzeba wymieniać baterie (tym
projektjutra - Każda mysz powinna być cicha. Uważam, że każda mysz i klawiatura (w mi...

źródło: comment_1598724618XMdEDWBFbk9gTmNXxbJAOe.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mirki czy ktoś z was ma myszkę logitech g604 lightspeed? kupiłam dzisiaj i zastanawiam się, czy to normalne że nie ma wrażenia "klik" w kółku jak klikam w prawą stronę. w lewą czuć i słychać "klik". Jak jest u was?
#logitech #kiciochpyta #gaming
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie sluchawki do #csgo i innych #fps polecacie? Do 300 zl. Mialem isk mdh8500 ale zaczynaja pady juz sie zuzywac i naszla mnie ochota na wymiane. Gram na realtek alc887 i mam tez xonara dgx ale gorzej gra on na moich isk. Myslalem o logitech g pro ( bez x) bo sa w promce za 299 zl. Cos lepszego znajde?
#sluchawki #logitech #hyperx
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki szukam słuchawek do codziennego użytku, czasami do gier. Niestety teraz jest tyle modeli i sam nie wiem który model wybrać, może ktoś posiada i byłby wstanie pomóc?

#sluchawki #hyperx #logitech #pcmasterrace #pytanie

Które wybrać?

  • Logitech G PRO X 16.0% (4)
  • HyperX Cloud II 24.0% (6)
  • HyperX Cloud Alpha 60.0% (15)

Oddanych głosów: 25

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@isInteger: mam cloudy 2 od około 2 lat. W grach spisują się świetnie (gram głównie w fpsy), natomiast do słuchania muzyki są według mnie średnie. Na włączonym trybie 7.1 mam wrażenie, że dźwięk jest taki sztuczny i nadmiernie podkręcony? Co do komfortu użytkowania - można w nich siedzieć cały dzień :)
  • Odpowiedz
#gaming #logitech #sluchawki
Miruny, potrzebuję kupić sobie słuchawki z mikrofonem, bezprzewodowe. Raczej do grania, oglądania filmów, niż do audiovoodoo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Do tej pory miałem Logitechy G930 z których byłem bardzo zadowolony, ale się skończyły.
Myślę nad wyborem między Logitech G533 a G935.
Ktoś z was ma jakieś doświadczenia z którymś z tych modeli?
A może coś innego?
Warunek konieczny
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałam G935, a później G Pro X ze świetnym mikrofonem z technologią Blue. Teraz wyszła ich bezprzewodowa wersja G Pro X Lightspeed, polecam całym serduszkiem, bo to to samo, co na kabelku, tylko bez. Z recenzji wyczytałam, że trzymają 20h na jednym ładowaniu :)
  • Odpowiedz
Ktoś mi powie czy da sie sensownie ustawić tą kiere pod fh4? co ustawie sobie w grze to i tak szarpie mi tą kierownicą że nie da sie jechać o driftowaniu można zapomnieć nie dość że jest opór przez force feedback to jeszcze przy jeździe poza asfaltem kierownicą szarpie tak że aż w środku zębatki przeskakują. Ktoś ma jakieś pomysły jak to ustawić? te ustawienia w grze są ch#ja warte.. a w
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach