Dzięki miruny. Kupiłem dugą, wypróbowałem i zwróciłem. Nie pasował mi ten prawy option. Niby mogłem przemapować ale... Kupiłem mini i jest idealna. Kurde, jakie to jest wygodne.

  • Odpowiedz
Mam 3 myszki.
Każda myszka jest marki logitech.
Każda mysz potrzebuje innego oprogramowania.
Mam zainstalowane trzy programy, robiące dokładnie to samo, dla tych samych urządzeń jednej marki.
Jebnijcie się w łeb #logitech
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Właśnie pierwszy raz przeszedłem na inna myszkę niż Razera i padło na Logitecha G Pro Wireless, bo fajna promka wpadła i powiem wam, ze oprogramowanie mega fajnie zrobione, lepiej niż Razerowe, myszka dobrze leży, no i w końcu mam bezprzewodową, oby jakościowo też dawała rade, bo jak za rok dostane dwuklik, problem ze scrollem czy nie działający czasem lewy/prawy to się ostro wkurzę.
#logitech #razer #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camos: mam swoją g703 od lutego 2020. Działa idealnie, bateria bez używania światełek wytrzymuje ok. 3 tygodnie, ładowanie trwa z godzine. Póki co brak dwuklików i problemów ze scrollem. Zajebista myszka. Polecam.
  • Odpowiedz
Cześć,
Rozważam zakup myszki MX Master 2s lub 3, przy czym bardziej kieruje się w strone 2s (można wyrwać za około 50 euro),
Jednak umiejscowienie przycisków przód/tył jakoś do mnie nie przemawia (obecnie mam Logitecha M510 i tutaj jest fajnie umiejsciowione).
Waszym zdaniem warto dołożyć do MX Master 3 ?
#logitech
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiał ktoś w przedsprzedaży w Euro RTV AGD słuchawki Logitech G435? Jeśli tak, dostaliście już zamówienie, albo macie jakąś informacje, kiedy będą wysyłać?
Na stronie od piątku (czyli od premiery) świecą się jako dostępne, z możliwością dostawy nawet tego samego dnia, a zamówienie przedsprzedażowe nie jest realizowane :/

#eurortvagd #logitech #sluchawki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemka, jak tylko wyjdą nowe Maci to chce zmienić lapka, ale teraz z racji zmiany configu biurka chciałem sobie kupić porządną klawiaturę i mam rozkmine czym oprócz koloru różnią się MX Keys i MX Keys for Mac od Logitecha. Czy to są tylko naklejki czy działanie klawiszy też jest stricte inne oczywiście tych co się różnią?

#logitech #apple #pcmasterrace #macos
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muraski 2 pytania o 2 różne modele klawiatur Logitech:

1 - Czy ktoś z was posiada Zestaw Logitech MX 900 i może się wypowiedzieć na temat klawiatury z zestawu - jak się pisze i czy ten błyszczący plastik idący od entera do klawiatury numerycznej mocno się brudzi?

2 - Posiada ktoś z was klawiaturę Logitech MX Keys? Ona ma trochę nietypowy układ klawiszy, jak się na niej pisze?

#pcmasterrace #
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po 10 latach moja #myszka Microsoft IE 3.0 się zepsuła (wciskam lewy przycisk to mi się np. odpalają 3 strony zamiast 1) wiec szukam jakiejs spoko myszki podobnej, nie jakiejś wielkiej bo mam raczej małe dłonie. Ktos cos poleca? Jakiś #logitech, #steelseries czy #razer (choc akurat kiedys mialem deathadder to sie szybko zepsula, wiec tak srednio do nich jestem przekonany)
#gaming
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pierwszy raz coś się zepsuło w logitechu O_o
jeden z klawiszy zaczął robić dwuklika i puszczał klika
szybki google - temu typowi tak się zdarza. Mój borze, ktoś coś źle zaprojektował w moim marathonie :/
na szczęście internet nie zawiódł, trochę zabawy (w szczególności założenie naprawionej sprężyny z powrotem to tragedia) i działa jak nowa
#logitech
niegwynebleid - pierwszy raz coś się zepsuło w logitechu O_o
jeden z klawiszy zaczął...

źródło: comment_1633027638k6oDsGRGscgauVNWt5K74w.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dj_mysz: jakiegoś mouse trackera zainstaluj, będziesz mieć co do przebytego metra i minuty.
(Wiadomo ze podnosi tu kwestie bezpieczeństwa)
  • Odpowiedz
Witam kupiłem sobie ostatnio Forze Horizon 4 i mam kierownice Logitech G29 i nijak nie potrafię jej skonfigurować żeby dało się prowadzić samochód bez wypadkowo


@PawelMPL: tak ma być! ( )

Forza to gra skrojona pod pada. Na kierownicy jeździ się raczej ciężko, a ustawienie tego to męczarnia. Da się, są poradniki co gdzie ustawić by w ogóle dało się jechać, ale zawsze będziesz wolniejszy
  • Odpowiedz
@PawelMPL: w sumie każdy symulator ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak Forza, to Forza Motorsport 8. Seria Project Cars, Assetto Corsa. To są gry gdzie na kierze czujesz że prowadzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Moja recenzja / porównanie do 2s póki co:
- trochę mniejszy niż 2S przez co moje (średniej wielkości łapy) są na skraju
- lepsze wyprofilowanie wypukłości
- znacznie lepiej ułożony i działający przycisk gestów
- drugie kółko większe i działające z przyjemnym oporem
- przyciski cofaj / do przodu (pod drugim kółkiem) moim zdaniem nieco lepsze
d.....2 - Moja recenzja / porównanie do 2s póki co:
- trochę mniejszy niż 2S przez c...

źródło: comment_16324733018uxnLUSIkS0Tm2D7AhicI1.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy wam też bateria leci na łeb (o polowe szybciej niż zwykle) odkąd używacie logitech folio touch w iPad Pro?

#ipad #logitech
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#logitech Mireczki, mam pytanie odnośnie mx kyes. Korzystam z niej zarówno na prywatnym macu i na służbowym lenovo. Korzystam z opcji podświetlenia i z tego co wiem to ma działać tak, że jak zbliżę dłonie lub nacisnę jakiś przycisk to się zapala podświetlenie. I tak jest jednak oprócz tego klawiatura co jakiś czas zapala się na jakieś 3-4 sekundy i gaśnie i za jakąś minutę dwie znowu sama zapala się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Issac: Położyłem kartkę i nic się nie dzieje. Nie ma po co przecierać bo klawiatura jest nowa i używana przez tydzień maksymalnie. Od początku tak się dzieje. Znalazłem filmik na YT gdzie ludzie mają taki sam problem.
  • Odpowiedz