Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 3
- 2
Dzięki miruny. Kupiłem dugą, wypróbowałem i zwróciłem. Nie pasował mi ten prawy option. Niby mogłem przemapować ale... Kupiłem mini i jest idealna. Kurde, jakie to jest wygodne.
- 3
@LubieKiedy: kupiłem Logitech mx mini keys, o taką jak na zdjęciu. Jest praktycznie identyczna jak ta w MacBooku (tylko lewy fn i ctrl są zamienione).
źródło: comment_1634843811QgEBEL2MNB8Qx12rfxAYvE.jpg
Pobierz- 4
Mam 3 myszki.
Każda myszka jest marki logitech.
Każda mysz potrzebuje innego oprogramowania.
Mam zainstalowane trzy programy, robiące dokładnie to samo, dla tych samych urządzeń jednej marki.
Jebnijcie się w łeb #logitech
Każda myszka jest marki logitech.
Każda mysz potrzebuje innego oprogramowania.
Mam zainstalowane trzy programy, robiące dokładnie to samo, dla tych samych urządzeń jednej marki.
Jebnijcie się w łeb #logitech
@709009 po co ci trzy myszki
- 0
@AgentGRU: A jak sobie inaczej zaprogramuję przyciski? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Przepoczwarzenie: Jedna do grania, jedna na kanapę i jedna w pracy ¯\_(ツ)_/¯
@Przepoczwarzenie: Jedna do grania, jedna na kanapę i jedna w pracy ¯\_(ツ)_/¯
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Właśnie pierwszy raz przeszedłem na inna myszkę niż Razera i padło na Logitecha G Pro Wireless, bo fajna promka wpadła i powiem wam, ze oprogramowanie mega fajnie zrobione, lepiej niż Razerowe, myszka dobrze leży, no i w końcu mam bezprzewodową, oby jakościowo też dawała rade, bo jak za rok dostane dwuklik, problem ze scrollem czy nie działający czasem lewy/prawy to się ostro wkurzę.
#logitech #razer #pcmasterrace
#logitech #razer #pcmasterrace
Cześć,
Rozważam zakup myszki MX Master 2s lub 3, przy czym bardziej kieruje się w strone 2s (można wyrwać za około 50 euro),
Jednak umiejscowienie przycisków przód/tył jakoś do mnie nie przemawia (obecnie mam Logitecha M510 i tutaj jest fajnie umiejsciowione).
Waszym zdaniem warto dołożyć do MX Master 3 ?
#logitech
Rozważam zakup myszki MX Master 2s lub 3, przy czym bardziej kieruje się w strone 2s (można wyrwać za około 50 euro),
Jednak umiejscowienie przycisków przód/tył jakoś do mnie nie przemawia (obecnie mam Logitecha M510 i tutaj jest fajnie umiejsciowione).
Waszym zdaniem warto dołożyć do MX Master 3 ?
#logitech
Komentarz usunięty przez autora
Zamawiał ktoś w przedsprzedaży w Euro RTV AGD słuchawki Logitech G435? Jeśli tak, dostaliście już zamówienie, albo macie jakąś informacje, kiedy będą wysyłać?
Na stronie od piątku (czyli od premiery) świecą się jako dostępne, z możliwością dostawy nawet tego samego dnia, a zamówienie przedsprzedażowe nie jest realizowane :/
#eurortvagd #logitech #sluchawki
Na stronie od piątku (czyli od premiery) świecą się jako dostępne, z możliwością dostawy nawet tego samego dnia, a zamówienie przedsprzedażowe nie jest realizowane :/
#eurortvagd #logitech #sluchawki
Siemka, jak tylko wyjdą nowe Maci to chce zmienić lapka, ale teraz z racji zmiany configu biurka chciałem sobie kupić porządną klawiaturę i mam rozkmine czym oprócz koloru różnią się MX Keys i MX Keys for Mac od Logitecha. Czy to są tylko naklejki czy działanie klawiszy też jest stricte inne oczywiście tych co się różnią?
#logitech #apple #pcmasterrace #macos
#logitech #apple #pcmasterrace #macos
Muraski 2 pytania o 2 różne modele klawiatur Logitech:
1 - Czy ktoś z was posiada Zestaw Logitech MX 900 i może się wypowiedzieć na temat klawiatury z zestawu - jak się pisze i czy ten błyszczący plastik idący od entera do klawiatury numerycznej mocno się brudzi?
2 - Posiada ktoś z was klawiaturę Logitech MX Keys? Ona ma trochę nietypowy układ klawiszy, jak się na niej pisze?
#pcmasterrace #
1 - Czy ktoś z was posiada Zestaw Logitech MX 900 i może się wypowiedzieć na temat klawiatury z zestawu - jak się pisze i czy ten błyszczący plastik idący od entera do klawiatury numerycznej mocno się brudzi?
2 - Posiada ktoś z was klawiaturę Logitech MX Keys? Ona ma trochę nietypowy układ klawiszy, jak się na niej pisze?
#pcmasterrace #
- 0
Po 10 latach moja #myszka Microsoft IE 3.0 się zepsuła (wciskam lewy przycisk to mi się np. odpalają 3 strony zamiast 1) wiec szukam jakiejs spoko myszki podobnej, nie jakiejś wielkiej bo mam raczej małe dłonie. Ktos cos poleca? Jakiś #logitech, #steelseries czy #razer (choc akurat kiedys mialem deathadder to sie szybko zepsula, wiec tak srednio do nich jestem przekonany)
#gaming
#gaming
- 0
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 25 dni.
35 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
35 ładowanie od nowości.
Logi tech flow cały czas dział w tle.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
#sprzedam #sprzetkomputerowy
laptop Lenovo ThinkPad T460s i7-6600U 20GB DDR4 SSD 256 GB
laptop Lenovo ThinkPad T460s i5-6200U 12 GB RAM SSD 256 GB
kamera LOGITECH C930E FHD 1080p Carl Zeiss Tessar
Kamera LOGITECH B525 HD 720p
laptop Lenovo ThinkPad T460s i7-6600U 20GB DDR4 SSD 256 GB
laptop Lenovo ThinkPad T460s i5-6200U 12 GB RAM SSD 256 GB
kamera LOGITECH C930E FHD 1080p Carl Zeiss Tessar
Kamera LOGITECH B525 HD 720p
pierwszy raz coś się zepsuło w logitechu O_o
jeden z klawiszy zaczął robić dwuklika i puszczał klika
szybki google - temu typowi tak się zdarza. Mój borze, ktoś coś źle zaprojektował w moim marathonie :/
na szczęście internet nie zawiódł, trochę zabawy (w szczególności założenie naprawionej sprężyny z powrotem to tragedia) i działa jak nowa
#logitech
jeden z klawiszy zaczął robić dwuklika i puszczał klika
szybki google - temu typowi tak się zdarza. Mój borze, ktoś coś źle zaprojektował w moim marathonie :/
na szczęście internet nie zawiódł, trochę zabawy (w szczególności założenie naprawionej sprężyny z powrotem to tragedia) i działa jak nowa
#logitech
źródło: comment_1633027638k6oDsGRGscgauVNWt5K74w.jpg
Pobierz- 0
szybki google - temu typowi tak się zdarza. Mój borze, ktoś coś źle zaprojektował w moim marathonie :/
@niegwynebleid: dwuklik to przypadłość wszystkich myszek
- 2
Akumulator w MX Master 2S, na jednym ładowaniu wytrzymuje 22 dni.
32 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
32 ładowanie od nowości.
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Witam kupiłem sobie ostatnio Forze Horizon 4 i mam kierownice Logitech G29 i nijak nie potrafię jej skonfigurować żeby dało się prowadzić samochód bez wypadkowo
@PawelMPL: tak ma być! (✌ ゚ ∀ ゚)☞
Forza to gra skrojona pod pada. Na kierownicy jeździ się raczej ciężko, a ustawienie tego to męczarnia. Da się, są poradniki co gdzie ustawić by w ogóle dało się jechać, ale zawsze będziesz wolniejszy
- 1
@PawelMPL: w sumie każdy symulator ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak Forza, to Forza Motorsport 8. Seria Project Cars, Assetto Corsa. To są gry gdzie na kierze czujesz że prowadzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak Forza, to Forza Motorsport 8. Seria Project Cars, Assetto Corsa. To są gry gdzie na kierze czujesz że prowadzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Moja recenzja / porównanie do 2s póki co:
- trochę mniejszy niż 2S przez co moje (średniej wielkości łapy) są na skraju
- lepsze wyprofilowanie wypukłości
- znacznie lepiej ułożony i działający przycisk gestów
- drugie kółko większe i działające z przyjemnym oporem
- przyciski cofaj / do przodu (pod drugim kółkiem) moim zdaniem nieco lepsze
- trochę mniejszy niż 2S przez co moje (średniej wielkości łapy) są na skraju
- lepsze wyprofilowanie wypukłości
- znacznie lepiej ułożony i działający przycisk gestów
- drugie kółko większe i działające z przyjemnym oporem
- przyciski cofaj / do przodu (pod drugim kółkiem) moim zdaniem nieco lepsze
źródło: comment_16324733018uxnLUSIkS0Tm2D7AhicI1.jpg
Pobierz@duncanidaho2: a dla mnie ja to zupełnie dyskwalifikuje, a mam raczej duże lub b.duze łapy. Preferuje jednak 2S, lepsza kontrola.
@daftie123: @duncanidaho2: ta "wyspa" na kciuk jest dodatkowo klikalna, więc się nie marnuje :
- 0
Da się załatwić u logitecha części zamienne? Mam klawiaturę k520 i fajnie byłoby załatwić gumki antypoślizgowe do niej. #logitech #klawiatura #pcmasterrace
konto usunięte via iOS
- 0
#logitech Mireczki, mam pytanie odnośnie mx kyes. Korzystam z niej zarówno na prywatnym macu i na służbowym lenovo. Korzystam z opcji podświetlenia i z tego co wiem to ma działać tak, że jak zbliżę dłonie lub nacisnę jakiś przycisk to się zapala podświetlenie. I tak jest jednak oprócz tego klawiatura co jakiś czas zapala się na jakieś 3-4 sekundy i gaśnie i za jakąś minutę dwie znowu sama zapala się
- 1
@Issac: Położyłem kartkę i nic się nie dzieje. Nie ma po co przecierać bo klawiatura jest nowa i używana przez tydzień maksymalnie. Od początku tak się dzieje. Znalazłem filmik na YT gdzie ludzie mają taki sam problem.
- 0
@Issac: Dzięki, sam mam przynajmniej 3 odbiorniki a teraz już wszędzie i tak korzystam z bluetooth.




























33 ładowanie od nowości.
Mysz była używana średnio 12 godzin dziennie
[ #mxmaster2s #mx2s #mysz #myszka #logitech #peryferia #peryferiapc #sprzetkomputerowy #pc ]