Wpis z mikrobloga

@BajanArt: Nie możesz bo te wszystkie dodatkowe przyciski w G502 są obsługiwane tylko i wyłącznie przez sterownik Logitecha. Ja rozwiązałem to tak, że używając skryptu Lua przypisałem te wszystkie klawisze G do klawiszy F13-F16, przez co mogę ich używać w skrypcie AutoHotKey, który z kolei mogę wykorzystać aby przypisać specyficzne działania w danych grach do tychże przycisków.
@BajanArt Te klawisz działa chyba tylko jak Używasz profili z programu logitecha. A na screenie masz wybrane działanie z profili pamięci urządzenia.
Ale jeszcze sprawdzę w domu dla pewności.
@Variv: jak ogarniesz jak to zrobić to daj znać, bo ja już na to nie mam siły. Trochę top kek, że mogę przypisywać w grach i programach tylko dwa boczne klawisze pod kciukiem, przy myszcze, która ma ich całkiem dużo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@BajanArt: Dobra jest trochę inaczej. Ja mam zwykłą G502 i oprogramowanie LGS i to wygląda tak. Czyli z profili z pamięci myszki ten klawisz też działa.

Może ci myszy dobrze nie rozpoznaje. Może ją usuń w menadżerze i podłącz ponownie. Może tez sprawdz w oprogramowanie układowe jest najnowsze.
Możesz też sprawdzić czy na profilach programowych też jest ten sam problem.

EDIT. Ej a nie możesz po prostu kliknąć na ten klawisz
Variv - @BajanArt: Dobra jest trochę inaczej. Ja mam zwykłą G502 i oprogramowanie LGS...

źródło: comment_16353457113LRfjDBVp76FjVSa2nyilY.jpg

Pobierz