Napisała do mnie na fejsie jakaś dziewczyna, chciała mnie dodać do znajomych, ponoć do jednej szkoły chodzimy... Całkiem fajne zdjęcia w bikini ma, ale zjechałem na dół co ma na tablicy, a tam... Zdjęcia z kółka SLD, z parad równości... Booże... Mało brakowało, a wysłałbym "raz sierpem, raz młotem..." czy "a na drzewach, zamiast liści..." #jakzyc #tyleprzegrac #lewaki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ahh ten lewak Michalski najpierw we Frondzie dziś w Krytyce Politycznej to się nazywa zmiana poglądów: )

#lewaki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ach te lewaki. Nawet jedzenie sushi im się nie podoba.

"SUSHI było / jest jedzeniem japońskiej biedoty której nie było stać na zakup opału a w Polsce nie wiedzieć czemu urosło do rangi jedzenia dla "snobów". To dobrze obrazuje jaką mamy warstwę ludzi lubiących się wywyższać , są mniej warci niźli japońska biedota."

"Nie przeszkadza jak to określiłeś "nam" choć nie wiem jakim nam skoro pisze to ja a nie "my" ,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widocznie wszelkie dziwactwo broniące GW, TVN i PO przeniosło się na główne portale informacyjne. Takie komentarze pod artykułami z marszu, że włos się jeży. Tyle jadu do ludzi starszych, wierzących. Patriotyzm mieszany z błotem. Tragedia.

#lewaki #groza #wolnosc #polska
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gryfek: @Ryu: obatawiam że cezara może też grać ktoś o każdym kolorze oczy i rozmiarze nosa , nie jestem pewien tylko czy jakby zagrał go ktoś leworęczny czy byłby to potwarz dla nas wszystkich i naszej kultury
  • Odpowiedz