Napisała do mnie na fejsie jakaś dziewczyna, chciała mnie dodać do znajomych, ponoć do jednej szkoły chodzimy... Całkiem fajne zdjęcia w bikini ma, ale zjechałem na dół co ma na tablicy, a tam... Zdjęcia z kółka SLD, z parad równości... Booże... Mało brakowało, a wysłałbym "raz sierpem, raz młotem..." czy "a na drzewach, zamiast liści..." #jakzyc #tyleprzegrac #lewaki
30 proc. młodych mogłoby zagłosować na ONR-MW , w sondaże nie wierzę, ale budująca sprawa. Przyszłość należy do nas, bójcie się #lewaki #nacjonalizm #neuropa
@Vhetman: Nie brałbym tego za dobrą monetę. Wystarczy spojrzeć na JKM. Wszystko zweryfikują wybory i z tych 30%, które mogłoby zrobi się 0,03%, które zrobiło.
Ach te lewaki. Nawet jedzenie sushi im się nie podoba.
"SUSHI było / jest jedzeniem japońskiej biedoty której nie było stać na zakup opału a w Polsce nie wiedzieć czemu urosło do rangi jedzenia dla "snobów". To dobrze obrazuje jaką mamy warstwę ludzi lubiących się wywyższać , są mniej warci niźli japońska biedota."
"Nie przeszkadza jak to określiłeś "nam" choć nie wiem jakim nam skoro pisze to ja a nie "my" ,
@gosuvart: Ale to akurat jest prawda, tylko podana w ideologiczny sposób - sushi było szybkim, tanim jedzeniem w Japonii, rodzajem fast-foodu. Dotarło do USA po drugiej wojnie będąc "egzotycznym" i już dalej z górki.
Widocznie wszelkie dziwactwo broniące GW, TVN i PO przeniosło się na główne portale informacyjne. Takie komentarze pod artykułami z marszu, że włos się jeży. Tyle jadu do ludzi starszych, wierzących. Patriotyzm mieszany z błotem. Tragedia.
@gryfek: @Ryu: obatawiam że cezara może też grać ktoś o każdym kolorze oczy i rozmiarze nosa , nie jestem pewien tylko czy jakby zagrał go ktoś leworęczny czy byłby to potwarz dla nas wszystkich i naszej kultury