@camil888: a teraz wpisz "happy woman" - dostaniesz dokładnie takie obrazki, jakich szukasz. Białość najwyraźniej jest powszechnie przyjmowana za normalność i nikt nie dopisuje nawet rasy, więc dopisanie "white" służy między innymi temu, aby podkreślić jej rasę w kontekście z inną. Mniej szukania lewackich spisków, więcej myślenia ( )
  • Odpowiedz
@crest: Taki tam ojczulek-celebryta do dziś brylujący w katolickim światku, który tłumaczył i promował poezje Mola oraz był pierwszą osobą do której zadzwonił Simon po aresztowaniu. Bronił on naszego bohatera praktycznie do samego końca co biorąc pod uwagę kondukt organizacji do której należy nie powinno to nikogo dziwić ¯\_(ツ)_/¯

A do wyrka wskakiwały mu również katoliczki zauroczone poezją w przekładzie w/w kapłana.
  • Odpowiedz
@zapomnialemhaslo: na większości nie widać i kobiet i dzieci, ale lewactwo skupia się właśnie na nich, czyli mamy kilka tysięcy zdrowych, młodych mężczyzn szturmujących granice ale media pokażą 10 kobiet i 20 dzieciaków bo to się lepiej sprzeda, i to jest ta żelazna logika o której piszesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Przypatrzcie się teraz wzmożonej aktywności innych neuropków. Podczas ostatniego bana Głupoty m.in. Zuldzin i El3xetor wstawiali więcej znalezisk niż zazwyczaj.


@dubstract: xDDDDDD co za brednie, może dlatego ,że sporo się działo ? xD nieee to wykluczone
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@juzwos przecież to ona i jej podobni są powodem dla którego żadna inteligenta cywilizacja nie próbuje z nami nawiązać kontaktu xdddd
  • Odpowiedz
@dubstract Ale żalisz się czy chwalisz? Przecież twój wpis, tagi w nim zawarte oraz mem ewidentnie przedstawiają twój stosunek do części społeczeństwa i dają pole do dyskusji oraz krytyki. No chyba, że niczym Jaś Kapela, jesteś urażony tym, że ktoś nie rozumie twojej "sztuki". Jeśli tak, to sorry.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pioneer95: I potem się dziwią że chińskie bajki i inne produkcję z Azji zyskują na popularności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Ja się uważałem kiedyś za lewaka, przeciw rasizmowi, dyskryminacji itp. Do tej pory pamiętam "dumę" za łebka jak dodali do panelu startowego Championship Manager 01/02 plansze "wykopmy rasizm z naszych boisk. Tzn. wciąż jestem przeciw tym rzeczom. Moje poglądy się nie zmieniły praktycznie wcale, ale teraz
  • Odpowiedz