60324 Mobile Crane

Jaki to jest genialny zestaw. Skala mniej więcej City, a dostajemy funkcje z żurawii Technic.
Wysuwane podpory są super, a mechaniczny siłownik zamiast zwykle stosowanych atrap zwiększa bawialność (i udźwig) znacząco.

Polecam :)
M_longer - 60324 Mobile Crane

Jaki to jest genialny zestaw. Skala mniej więcej City,...

źródło: comment_16425221606u19TuSvRmaUyYgWWFcQro.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aha nie bedzie palacu boby fetta tylko bedzie palac bib fortuny. Czemu wiec go nie pokaza skoro nie jest z book of boba fett tylko sceny po napisach z mandalorian. A i ciekawe czy logo na pudelku to bedzie mandalorian czy boba fett. A figurki beda takie: bib fortuna, 2 kosmitow, no i pewnie 2 straznikow, boba, fennec a wolalbym by byl boba, fennec, 2 straznikow, czarny wookie i ktos jeszcze
#
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirki,
bawi się ktoś w Bricklinkowym Studio w tworzenie modeli z lego?
Czy jest tam jakaś opcja filtrowania/sortowania klocków po ich cenie lub/i dostępności na bricklinku? Tak żeby w wyszukiwarce klocków w programie na początku się wyświetlały dostępne albo najtańsze elementy?
Wkurzające jest tworzenie czegoś, a potem się okazuje że ten element jest albo niedostępny, albo drogi w pieron :p a na etapie projektowania równie dobrze można by było go zastąpić
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pamiętacie jakieś ulubione zestawy LEGO z dzieciństwa? Ja miałem dwa.
6083 Ninja - Wieża Szoguna
drugiego niestety nie jestem w stanie znaleźć :( był to chyba komisariat wodny? Albo jakaś przystań ratownicza? Nie wiem czy nie było palemki, jakiegoś rekina itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#lego
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lego #chwalesie

Raz na kilka miesięcy bawię się w robienie animacji poklatkowych z Lego.
Tutaj wynik mojej ostatniej zabawy. Ferrari F8 Tributo 76895 Speed Champions.

8 godzin kręcenia, ~7000 zdjęć (zautomatyzowane)
Chciałbym się pobawić w jakieś większe zestawy, ale im więcej klocków tym dłużej to trwa i motywacja spada.
amrotek - #lego #chwalesie

Raz na kilka miesięcy bawię się w robienie animacji pok...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Haszaks: To bym z tydzień kręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I Technic ciężko kręcić dodająć/odejmując po jednym elemencie, trzeba kombinować by się model nie rozsypał w trakcie.
  • Odpowiedz
Są tu jacyś eksperci od klocków?
Od dłuższego czasu czaje się na Daily Bugle (76178). Rzecz w tym, że te zestawy specjalne po kilku miesiącach z reguły lądowały w zwykłych sklepach po kilkanaście procent niższej cenie niż katalogowa, a tutaj minęło ponad pół roku i aktualnie ten zestaw nawet w sklepie LEGO raz jest, żeby zaraz zniknąć. To kwestia poświąteczna? Sukcesu filmu? Myślicie, że jeszcze będzie taniej, czy raczej utrzyma cenę i
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomaszku: nikt sie nie dowie nigdy czy jest jakiś wzór według którego postępuje Lego odnośnie dostępności zestwów. 75292 (Mandalorian) - prawie cały czas trzyma cenę bliską oficjalnej. 75296 (komnata Vadera) nawet poniżej nie chce zejść. To tak z głowy, niektóre z serii Harry Potter też nie spadają zbyt ponizej katalogowej, Brick Headz prawie w ogóle.

Z Daily Bugle moje przypuszczenie jest takie, że w czasach zmniejszonej produktywności, nie są w
  • Odpowiedz
@drakopl: może na rynku USA albo w UK ma to faktycznie miejsce, w PL jest to bzdurą. 95% zestawów "Exclusive/Unikaty" jest dostępna w normalnych sklepach w cenie 15-30% taniej od katalogowej (w zależności od konkretnej serii).
  • Odpowiedz
@anthonysoprano: no akurat tak wyszło, że w styczniu go pokazałem, ale zdjęcie było robione dużo wcześniej (niektóre foty robione np 2 miesiące temu będę pokazywał w czerwcu - bo taką mam obecnie kolejkę zestawów do pokazania)
  • Odpowiedz