Wpis z mikrobloga

Tak niemiła niespodzianka dzisiaj mnie spotkała. Wiele razy zamawiałem z #amazon, nie było jakiś większych problemów, choć słyszałem, że potrafią wysłać #lego w foliopaku. To co dzisiaj zobaczyłem przeszło moje wszelkie wyobrażenia. Nie zapakowali zestawu w nic - #amazonpl nakleił etykietę prosto na pudełko i wio w Polskę. Efekt na zdjęciu :(
DzejDzejSan - Tak niemiła niespodzianka dzisiaj mnie spotkała. Wiele razy zamawiałem ...

źródło: comment_1651051011iSqFRxKatTO022RBOzefRV.jpg

Pobierz
  • 13
@DzejDzejSan: Wiesz to tylko klocki, mnie ostatnio neonet przysyłał soundbar w fabrycznym opakowaniu. Dwa egzemplarze odesłałem z powodu uszkodzeń, dzisiaj przychodzi trzeci. Mówią że do trzech razy sztuka ale myślę że są w stanie pobić sklep z lampami, gdzie dopiero za czwartym razem doszło w całości.
@JackBauer: nie wiem, może z własnego doświadczenia, jako że z Amazona zamawiam tak od 7 lat (amazon.co.uk)? Raz dostałem PS4 za free bo nie przyszła na czas, kolega dostał 300 euro upustu na ekspres do kawy (amazon.de) w zeszłym tygodniu. Dla nich 1k, to jak splunąć, jak OP dobrze to rozegra, to jeszcze zarobi na tym.
mnie ostatnio neonet przysyłał soundbar w fabrycznym opakowaniu. Dwa egzemplarze odesłałem z powodu uszkodzeń, dzisiaj przychodzi trzeci. Mówią że do trzech razy sztuka ale myślę że są w stanie pobić sklep z lampami, gdzie dopiero za czwartym razem doszło w całości


@coma24: Czasami mnie zastanawia jak niektórym sklepom się to opłaci płacić 4 razy za wysyłkę i #!$%@? towar zamiast zapakować raz a porządnie. Co oni liczą, że jak ktoś dostanie
@CCCCC: Właśnie reklamuje ten trzeci egzemplarz który dzisiaj przyszedł. Uszkodzenie w tym samym miejscu co poprzednie. Mam wrażenie że wszystkie były z tej samej palety która miała jakiś wypadek i wysyłają je zdupcone z pełną premedytacją.
@JackBauer: a taka jeszcze jedna sprawa mi się przypomniała, bo moja kobieta pracowała w firmie dostarczającej towar do Amazona. Amazon jako odbiorca towaru to największy możliwy klient dla takiego dostawcy, oni mają specjalne warunki jeżeli chodzi o zwroty, towar jest przyjmowany bez jakichkolwiek pytań, nikomu nawet do głowy nie przychodzi kwestionować tego co Amazon odsyła do dostawcy. Dlatego tak łatwo klientowi jest odesłać / oddać towar z jakiegokolwiek powodu, bo 100%