Wlaczylem wczoraj doslownie na 30 sekund ten program o #lego na #tvn i to taka zenada, ze masakra. 90% uczestnikow, to jakby uczestnicy Prince Charming. 40 pare lat, a zachowuja sie jak uposledzeni. Ja tylko mam takie wrazenia, czy ze mna cos nie tak? ( ͡°͜ʖ͡°) #przemyslenia #pytanie
@kanasta: nie powielają głupoty dzisiejszych 50 - 60 latków co nie mają żadnych zainteresowań. Po kiego grzyba udawać, że jest się dorosłym, poważnym, trzeba robić co się lubi.
Czy na #lego te dwa gratisy można zgarnąć np drugi raz na jednym koncie? Bo złożyłem zamówienie po północy z owymi gratisami a cały czas mi się dodają do koszyka a nigdzie nie widzę info, że jedno na konto :/ bo bym zamówił coś jeszcze
czy przy budowie Saturna V w jednym z etapów panele wciska się w uchyt w taki sposób, że uchwyty je trzymające wypinają się z originalnych miejsc? Brzmi skomplikowanie, ale jeśli ktoś składał to chyba będzie wiedzieć o co chodzi :D #lego
@karoryfer chodzi o ten element - za tym niebieskim klockiem zostawało miejsce i przy wciskaniu rozpinały się. Muszę sprawdzić, może brakuje mi tam jednego białego okrągłego klocka.
@kossmann: Miałem tak, i zrobiłem trochę na opak, najpierw wpialem te lekko ruchome panele mając korpus otwarty, a później złożyłem resztę i w ten sposób wszystko trzyma się bardzo dobrze.
Na promoklocki pojawił się wpis dotyczący tegorocznej promocji i powiem, że nie będzie miało to nic wspólnego z promocją z zeszłego roku. Jak widziałem to ceny są dość wysokie, przeważnie katalogowe, jak coś jest tańsze to jakiś cud. Zdublowali obecną promocję na lego.
@promoklocki: rok temu ceny było świetne, oblężenie mieli takie jak nigdy, a bon można było od razu wykorzystać. Podejrzewałem, że promocja będzie na tej samej zasadzie, ale też myślałem, że mogli na tym świetnie nie wyjść. 29.11 może być promocja jak rok temu, ale bon do wykorzystania później.
Jestem afolem, ale #!$%@? mam cringe mocno jak widze tych 35 latkow zachowujacych sie jak dałny, rozumiem program dla dzieci, ale mozna pokazywać pozytywne emocje normalnie XDD #legomasters #lego
@damw: btw. posiadałeś coś z tej serii? Nieosiągalne marzenie za dzieciaka. W katalogu Lego to w ogóle było jeszcze fajniej zaprojektowane, miało taki lekko mroczny design, mega mnie to fascynowało.
#lego Jedna z Corvette zbudowana. Jak na taki mały zestaw sporo czasu zajmuje. Bardzo fajnie się prezentuje, oczywiście festiwal naklejek ale te już mam chyba dobrze wyekspione.
Mam ok 1600pkt vip a mam chętkę na ten aparat co ma być w weekend za 2k pkt. Z tego co pamiętam punkty doliczane są w momencie wysyłki, czyli odpada kupno czegoś w weekend (by skorzystać z pozostałych bonusów) by dobić brakujące 400pkt. Orientujecie się czy w sklepach stacjonarnych też będą te bonusy (podwójne punkty, gratisy) i czy tam punkty są doliczane od razu po zakupie? #lego