Targi Hobby startują już dziś!

Jeśli jesteście w ten weekend w Warszawie, to zapraszam do EXPO XXI na wystawę, na której będzie masa modeli z klocków LEGO :)

https://targihobby.pl/pl/o-wydarzeniu/warszawa/

Ja z dwoma innymi fachowcami będziemy wozić fasolę ;)

#lego #legotechnic #hobby #warszawa
Pobierz M_longer - Targi Hobby startują już dziś!

Jeśli jesteście w ten weekend w Warszawie,...
źródło: comment_1637394074STNHhqe5MLYPsRST4US8g3.jpg
Czy na #lego te dwa gratisy można zgarnąć np drugi raz na jednym koncie? Bo złożyłem zamówienie po północy z owymi gratisami a cały czas mi się dodają do koszyka a nigdzie nie widzę info, że jedno na konto :/ bo bym zamówił coś jeszcze
czy przy budowie Saturna V w jednym z etapów panele wciska się w uchyt w taki sposób, że uchwyty je trzymające wypinają się z originalnych miejsc? Brzmi skomplikowanie, ale jeśli ktoś składał to chyba będzie wiedzieć o co chodzi :D
#lego
@promoklocki: rok temu ceny było świetne, oblężenie mieli takie jak nigdy, a bon można było od razu wykorzystać.
Podejrzewałem, że promocja będzie na tej samej zasadzie, ale też myślałem, że mogli na tym świetnie nie wyjść.
29.11 może być promocja jak rok temu, ale bon do wykorzystania później.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Mam ok 1600pkt vip a mam chętkę na ten aparat co ma być w weekend za 2k pkt. Z tego co pamiętam punkty doliczane są w momencie wysyłki, czyli odpada kupno czegoś w weekend (by skorzystać z pozostałych bonusów) by dobić brakujące 400pkt. Orientujecie się czy w sklepach stacjonarnych też będą te bonusy (podwójne punkty, gratisy) i czy tam punkty są doliczane od razu po zakupie?
#lego