W sumie to nigdy nie byłem fanem Lego, ale jako że pracuje przy ich sprzedaży to cały czas zastanawia mnie ich fenomen...

Spróbuję więc i ja się do nich przekonać :D

Macie jakiś fajny zestaw, w fajnej cenie, tak na start, nie jakiś mega skomplikowany ale też żeby nie był dla dzieci w wieku od 3 do 9 lat? Cena to powiedzmy 150-200 zł.

Jak widzę te zestawy Technic czy Creator to
Ktoś poleca jakiś stand na 75192? Widzę na necie że najpopularniejszy jest Efferman ale z częściami ciężko (przez minimalne kwoty zamówienia na brickowl itd).
#lego
Jako, ze nigdy w zyciu nie ukladalem LEGO to pomyslalem ze kupie sobie LEGO Technic. Upatrzylem Porsche 911 RSR i Ferrari 488. Duza jest roznica miedzy nimi? Cena podobna, liczba klockow tez. Ktory zestaw lepszy?
#lego
Dzień 324/324
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy: https://brickset.com/sets/ownedby-ziomal

Mam ISS 21321, mam Saturna V 21309, a teraz będę miał dodatkowo prom kosmiczny :)

Lego Creator Expert 10283
Liczba elementów 2354
Zestaw z roku 2021
Cena katalogowa: 799,99 zł

W tym miesiącu to już wszystkie nowe zestawy w mojej kolekcji. Na kolejne zapraszam od 13.12.2021, a do tego czasu pewnie będzie kilka aktualizacji mojej makiety Western.

#lego #nasa #kosmos #
Pobierz damw - Dzień 324/324
#legodamwa <--pod tym tagiem umieszczam wszystkie moje zestawy:...
źródło: comment_1637578626jgjn6PcMr42dp89gc9nV5M.jpg
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Sprzedam kilka zestawów #lego #sprzedam
42049 kompletny, stan klocków bdb, instrukcja, pudełko w średnim stanie, cena 180
42112 kompletny, instrukcja, pudełko, stan bdb, 300
42124 kompletny, instrukcja, pudełko, stan bdb, 400
42110 kompletny, instrukcja, pudełko, stan bdb, 550
42043 kompletny, bark pudełka i papierowej instrukcji, 850
42041 kompletny, brak pudełka i papierowej instrukcji, 200
@Kiszon87 sam prosił żebym mu poskladal, bo się poddał, więc chętnie ( ͡º ͜ʖ͡º) (co się dziwić jak on jest lvl4, nie nie siedzi na smartfonie, obok ma playmobil) :)

@rrobot laptop już na podłodze, bo jadę z instrukcjami z neta.
Ktoś z tu obecnych nakupił stacjonarnie tyle klocków, żeby odebrać w gratisie blaszaną tablicę LEGO w weekend VIP? Wygląda fajnie, ale rozum podpowiada, że to tylko kawał blachy.
#lego