Niby prezenty dla drugiej połówki https://youtu.be/SCdc80qDEH0?t=330, ale Lego zrobiło idealny prezent dla Polaków by przy wigilijnym stole nie tylko oglądać Kevina, ale i też zbudować dom z klocków
Wszystko zaczęło się od urodzin i małego zestawu lego. Później spełnienie marzenia z dzieciństwa czyli wielki żaglowiec, więc kupiłem Baraccude z Ideas. W grudniu mnie chyba lekko poniosło i czuje że zaraziłem się LEGO.
Czy jest gdzieś we Wrocławiu lub okolicach sklep z LEGO na wagę/sztuki? Interesuje mnie żeby samemu sobie podobierac elementy które mnie interesują. Najbardziej mi chodzi o LEGO Bionicle, Hero Factory i Technic.
@Blakiii: Dom wiktorii A czy oferują takie elementy to nie wiem, dawno tam nie byłem. Kiedyś to chyba nie było ich za wiele. Właściwie nie wiem co tam zastaniesz. Jak będziesz to wrzuć kilka fotek, sam nie wiem czy tam zajeżdżać jak będę w Krakowie czy zamówić braki na bricklinku.
Dzisiejszy zestaw ma przynajmniej 22 lata (produkowany był w latach 1998-1999). Pochodzi on z serii Adventurers, która wydawana była w latach 1998-2003 i składała się z: Desert, Dino Island, Jungle i Orient Expedition. Głównymi bohaterami byli Johnny Thunder, Dr. Kilroy, oraz Pippin Reed. Ich przeciwnikami (wiecie, każda seria musi mieć bohaterów oraz złoczyńców) byli: Lord Sam Sinister (aka Baron Von Barron)
Zostało 21 sztuk. Olx wciąż z promocyjną ceną przesyłki więc zapraszam na PW albo tutaj na świąteczne zakupy jak ktoś ma ochotę coś dorzucić do kolekcji ( ͡°͜ʖ͡°)
Co się dzieje z cenami Lego Liebherra 42100? Jeszcze niedawno był za 1300, teraz - wg. promoklocki - minimum 1700 z hakiem ( ͡°ʖ̯͡°) Czyżby znikał z rynku?
Zbieram cały rok saszetki, żeby w grudniu zrobić z nich kalendarz adwentowy. Codziennie losujemy zestaw, który otwieramy rodzinnie. Dzień 13. Batman opancerzony 211906 #legoadwent #lego Because I'm Batman!
Promoklocki automatycznie aktualizuje okazje czy admin ręcznie wrzuca z opóźnieniem? Bo nie wiem czy opierać się tylko na promoklockach czy może lepiej samemu raz na jakiś czas bezpośrednio rzucić okiem na strony sklepów #lego
@Dizel_AHTUNG: ręcznie są wrzucane, jeżeli cena jest bez kodów to później automatycznie się aktualizuje, także warto też samemu czasem rzucić okiem dać znać jak będzie jakaś fajna okazja :)