Wpis z mikrobloga

@ye88: słaby filmik ale przy lego lordzie aż śmiechłem (22:21), to nie zmiany cywilizacyjne są dostrzegalne w zmieniających się zestawach tylko coraz bardziej bezczelna komercjalizacja. Kiedyś lego miało pobudzać wyobraźnie i kreatywność a teraz służy do tego żebyś kupił sobie legopodobnego spidermana albo legopodobnego harry pottera, potem pograł w lego star wars a na koniec obejrzał lego ninjago.
Kiedyś lego miało pobudzać wyobraźnie i kreatywność a teraz służy do tego żebyś kupił sobie legopodobnego spidermana albo legopodobnego harry pottera, potem pograł w lego star wars a na koniec obejrzał lego ninjago.


@FENOMENALNY_CZARODZIEJ: OK, BOOMER. Teraz jest po prostu pierdyriald serii i wszystkie są bardzo różnorodne, nawet te na licencji o które bóldupisz. Poza tym tak samo jak kiedyś możesz rozebrać ten zestaw i zbudować co tylko chcesz, to nadal
@grypa-grypowska: Co do Lego chyba tak. Znam ze 5 kolekcjonerów, tylko jeden ma dzieci. Wszyscy w okolicach wieku Jezusowego lub wyżej. xD

Co do pączusiów, królu złoty, to nie komenty na kanale Piotrka. Jesteśmy profesjonalistami, będzie żarli, pili i dupczyli, przynajmniej Gosia, przybijając sobie h5! Naszą firmę tworzą profesjonaliści.

Zresztą muszę się zebrać wcześniej, jutro planszóweczki. Powiem ci w tajemnicy, że wychwyciliśmy pewną prawidłowość. Jeśli idę na planszóweczki, a na patostreamie
@grypa-grypowska: szczerze to nie wiem, jedyne co zaobserwowałem to dziesiątki zestawów typu: avengers, harry potter itd, a zaczęło się chyba od star wars przy nowej trylogii (teraz to już środkowej) i te zestawy faktycznie się cieszyły popularnością, mój stary sobie kupił sokoła millenium i nie dawał mi się bawić za to ja dostałem gungan shipa i elo smarku, więc chyba coś w tym jest że lego targetuje się na starszych.