Wspaniały to był wieczór, wczoraj zespół zapisał piękna kartę w historii Legii, miejmy nadzieję, że będą kolejne.

O ile nie miałem wątpliwości, że kibice dadzą radę (fenomenalny doping, nie bylem w stanie rozmawiać z kumplem, który siedział na sąsiednim krzeselku), o tyle formą sportowa była pod znakiem zapytania. Szczególnie po męczeniu buły w Gliwicach.

Okazuje się jednak, że Legia przeciwko drużynom grającym w piłkę, a nie kopiącym po kostkach, wygląda świetnie. Szybkie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyjezdni wczoraj pod wrażeniem, widać wiele takich wpisów w sieci, ale u nas kwik, bo kilka minut w końcówce kibice próbowali jeszcze wesprzeć zawodników tą słynną przyśpiewką nie poddawaj się.

W telewizji może to być dla kogoś monotonne, ale na stadionie odbiór jest zupełnie inny, ciężko to wytłumaczyć, najlepiej się przekonać.

#mecz #ekstraklasa #pilkanozna #legia
Lipa1992 - Przyjezdni wczoraj pod wrażeniem, widać wiele takich wpisów w sieci, ale u...

źródło: temp_file7582649454157721978

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
@Lipa1992: Jestem kibicem Wisły. Nie lubię Legii ale trzeba przyznać że ich kibice, atmosfera kibicowska i to co robią NS to jest inny poziom. Po meczu w wiedniu sam sobie pod prysznicem śpiewałem: "gdybym jeszcze raz miał urodzić się"... Ich mecze ogląda się niesamowicie właśnie przez kibiców.
  • Odpowiedz
#mecz #legia #heheszki

Legia wygrala mecz w pucharze imienia Zbigniewa Bonka.
Nikogo to nie interesuje na swiecie. Pilkarze tam malo zarabiaja. A zainteresowanych jest 10 krajow na swiecie wlacznie z Wyspami Owczymi.

Sukces na miare kopaczy.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@peetee: nareszcie drużyna z największym budżetem w Polsce gra jak drużyna z największym budżetem w Polsce. Niesamowita historia!
  • Odpowiedz
Trzeba jakąś petycję napisać żeby Borek nie komentował meczów polskich klubów w europejskich pucharach bo typ działa jak magnes na gównianą grę. Poza tym nie da się typa słuchać.
#mecz #legia #rakow
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za czasy by żyć, co za moment że reprezentacja zawodzi natomiast polskie zespoły przynoszą szczęście, DZIĘKUJE PANIE JACKU ZIELIŃSKI I PANIE KOSTA RUNJAICIU ZA TO ŻE MOGĘ DZIĘKI WAM PRZEŻYWAĆ TAKIE EMOCJE #mecz #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach