#legia
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
kcnrad
- 0
- 51
Ja rozumiem że niektórzy Legii nie znoszą. Spoko. Ale jak można takiemu cyrkowi przyklaskiwać? Przecież za 3 dni ten parodysta może sędziować mecz waszej drużyny i o---------ć podobne cyrki. Poprzednio też się wszyscy jarali, że „dobrze tak Legii” a dwa dni później sędzia zawieszony. Nie ogarniam waszej logiki, naprawdę.
#mecz #legia #ekstraklasaboners
#mecz #legia #ekstraklasaboners
konto usunięte via Wykop
- 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
fufu098765
via Wykop- 10
@enzojabol: Ja rozumiem że niektórzy Legie kochają. Spoko. Ale jak można takiemu cyrkowi przyklaskiwać? Przecież za 3 dni ten parodysta może grać mecz z waszą drużyną i o---------ć podobne cyrki. Poprzednio też się wszyscy jarali, że „dobrze tak Jędrzejczykowi” a dwa dni później sędzia zawieszony. Nie ogarniam waszej logiki, naprawdę.
- 9
@nozyczkisieodezwa: na Legię był 13 chyba
źródło: papiez-jan
Pobierz- 9
- 0
@Lolenson1888: mordo będzie dobrze, rumuńska maszyna w końcu ruszy
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Legia i Real mniej więcej w tym samym czasie grają.
Ciekawe, w jakim nastroju udam się dzisiaj na spoczynek....
#mecz
#legia
#realmadryt
Ciekawe, w jakim nastroju udam się dzisiaj na spoczynek....
#mecz
#legia
#realmadryt
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-27 185532
PobierzJaki humor na spoczynek
- Humor gituwa (obie drużyny wygrają) 38.2% (29)
- Humor mieszany (remisy jakieś) 14.5% (11)
- Humor popsuty (dwie porażki) 10.5% (8)
- Czeka cię wieczny spoczynek ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ 36.8% (28)
konto usunięte via Wykop
- 19
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@thority: ronaldo pewnie już nigdy tej ręki nie umyje
źródło: F7C7WJgWoAAr8Fm
Pobierz- 1
- 7
- 6
Ciekawostka, napastnik Legii II.
#
Stangret (z niem. Stangenreiter) – zwany również Forszpan[1] – dawniej powożący końmi w bryczce lub karecie, będący w służbie u właściciela pojazdu, którym był np. dziedzic.
Do prawidłowego powożenia zaprzęgiem wielokonnym stangret potrzebował pomocnika zwanego forysiem. W przeciwieństwie do furmana czy woźnicy, często powoził ubrany w liberię.
#
źródło: Zrzut ekranu 2023-09-27 154247
Pobierz- 13
źródło: Screenshot_20230927-083721_X
Pobierz- 0
Jak daleko musiałby dojść Legia w LKE, żeby zrekompensowało to utratę MP?
- 1/8 2.5% (1)
- 1/4 10.0% (4)
- 1/2 20.0% (8)
- Finał 30.0% (12)
- Wygranie LKE 37.5% (15)
- 1/16 0% (0)
- 1/32 0% (0)
- 4
Oby się Ernestowi powiodło. Zawodnik i jego agent totalnie szczerzy i wierni Legii.
Nie lecą na byle co, bo wiedzą że sufit jeszcze daleko.
Jak nie w następnym okienku, to po sezonie leci w świat, i niech mu się wiedzie, bo papiery ma.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
Nie lecą na byle co, bo wiedzą że sufit jeszcze daleko.
Jak nie w następnym okienku, to po sezonie leci w świat, i niech mu się wiedzie, bo papiery ma.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
źródło: xxx
Pobierz@Pshemeck Dawać go do Brajton tam chłopaki dobrą robotę robią, a ja tym czasem już nie blokuje wpisu, pozdro panowie
@ekjrwhrkjew: Brighton fajny, poukładany klub. Kopalnia przyszłych gwiazd, gdyby wzięli jakąś perełkę z ekstraklasy to na pewno by odpalił... O BOŻE, o q--a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 18
źródło: Screenshot_20230925-165658_X
Pobierz@tyrytyty: podobno za srodkowe palce w strone uefy na oprawie XD
źródło: received_836772417856849
Pobierz


















