Ja rozumiem że niektórzy Legii nie znoszą. Spoko. Ale jak można takiemu cyrkowi przyklaskiwać? Przecież za 3 dni ten parodysta może sędziować mecz waszej drużyny i o---------ć podobne cyrki. Poprzednio też się wszyscy jarali, że „dobrze tak Legii” a dwa dni później sędzia zawieszony. Nie ogarniam waszej logiki, naprawdę.

#mecz #legia #ekstraklasaboners
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@enzojabol: Ja rozumiem że niektórzy Legie kochają. Spoko. Ale jak można takiemu cyrkowi przyklaskiwać? Przecież za 3 dni ten parodysta może grać mecz z waszą drużyną i o---------ć podobne cyrki. Poprzednio też się wszyscy jarali, że „dobrze tak Jędrzejczykowi” a dwa dni później sędzia zawieszony. Nie ogarniam waszej logiki, naprawdę.
  • Odpowiedz
Drukowali z Piastem, drukują z Pogonią

Maszyna Kosty za mocna na Ekstraklasę xD

ja bym zszedł z boiska przy trzeciej takiej kompromitacji sędziowskiej w przeciągu kilku kolejek, nie ma sensu grać na nierównych zasadach

#mecz #legia
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #legia Jędza fatalnie. Zabrakło pary w nogach. Na grosika wystawić najwolniejszego w zespole? Liczę że to już ostatni sezon jędzy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Legia i Real mniej więcej w tym samym czasie grają.
Ciekawe, w jakim nastroju udam się dzisiaj na spoczynek....

#mecz
#legia
#realmadryt
thority - Legia i Real mniej więcej w tym samym czasie grają.
Ciekawe, w jakim nastro...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-27 185532

Pobierz

Jaki humor na spoczynek

  • Humor gituwa (obie drużyny wygrają) 38.2% (29)
  • Humor mieszany (remisy jakieś) 14.5% (11)
  • Humor popsuty (dwie porażki) 10.5% (8)
  • Czeka cię wieczny spoczynek ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚ 36.8% (28)

Oddanych głosów: 76

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawostka, napastnik Legii II.

Stangret (z niem. Stangenreiter) – zwany również Forszpan[1] – dawniej powożący końmi w bryczce lub karecie, będący w służbie u właściciela pojazdu, którym był np. dziedzic.


Do prawidłowego powożenia zaprzęgiem wielokonnym stangret potrzebował pomocnika zwanego forysiem. W przeciwieństwie do furmana czy woźnicy, często powoził ubrany w liberię.


#
thority - Ciekawostka, napastnik Legii II.
Stangret (z niem. Stangenreiter) – zwany r...

źródło: Zrzut ekranu 2023-09-27 154247

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak daleko musiałby dojść Legia w LKE, żeby zrekompensowało to utratę MP?

  • 1/8 2.5% (1)
  • 1/4 10.0% (4)
  • 1/2 20.0% (8)
  • Finał 30.0% (12)
  • Wygranie LKE 37.5% (15)
  • 1/16 0% (0)
  • 1/32 0% (0)

Oddanych głosów: 40

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oby się Ernestowi powiodło. Zawodnik i jego agent totalnie szczerzy i wierni Legii.
Nie lecą na byle co, bo wiedzą że sufit jeszcze daleko.
Jak nie w następnym okienku, to po sezonie leci w świat, i niech mu się wiedzie, bo papiery ma.
#mecz #pilkanozna #ekstraklasa #legia
Pshemeck - Oby się Ernestowi powiodło. Zawodnik i jego agent totalnie szczerzy i wier...

źródło: xxx

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ekjrwhrkjew: Brighton fajny, poukładany klub. Kopalnia przyszłych gwiazd, gdyby wzięli jakąś perełkę z ekstraklasy to na pewno by odpalił... O BOŻE, o q--a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz