Wpis z mikrobloga

@peetee: Czekaj Czekaj, wyśmiewasz Lecha, to jestem w stanie zrozumieć raz na 5-6 lat zdobędą mistrz i pokazą sie jakoś w europie, i wtedy szczekaja najgłośniej, ale Raków ? powiedz mi co on #!$%@?ł w pl lidze albo w europie ze wysmiewasz go ?
ale Raków ? powiedz mi co on #!$%@?ł w pl lidze albo w europie ze wysmiewasz go ?


@xGooolx: wysmiewam tylko i wyłącznie debili którzy parę tygodni temu wstawiali tego typu memy. Nie mam nic do Rakowa.
nareszcie drużyna z największym budżetem w Polsce gra jak drużyna z największym budżetem w Polsce. Niesamowita historia!


@cinu4: nie no jasne, bo #!$%@? Aston Villi przecież oczekuje się od polskiego klubu z największym budżetem XD meh i zieew XD tak tak
@peetee: memy nigdy nie są idealnym oddaniem rzeczywistości. Opierają się na chwili, na moment kiedy tego mema wstawiano to jak najbardziej oddawał i był śmieszny. To, że role z czasem się odwróciły nadal nie zmienia wcześniejszego. Zamiast bóldupić i wyzywać od debili to proponuje zamiast tego zrobić mema odwrotnego (bo pasuje) i się pośmiać.
a to nie wiedziałem :D pośmiac sie mozna, ale jak na razie raków nie dał nam do tego mozliwosci, a to ze wyłapał 2 od atalanty ? no #!$%@?, logiczne xd

@peetee: