#legia orientuje się ktoś kiedy będzie można kupić bilety na następny mecz domowy w LKE? bo teraz w sprzedaży tylko VIPy są
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mowa jest o jakimś "ultra" agresywnym ochroniarzu ktory moze i nawet byl na jakichs srodkach!
No to na pewno ktos ma nagrane jak się zachowuje ten pan? Tyłu piłkarzy, tyle telefonów, z pewnością macie dowod na te zarzuty wobec ochroniarza z Holandii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz #legia
A nie tylko wielce pokrzywdzeni i nikt nie wie o co chodzi.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JAn2: jak rozumiem wyciagasz wnioski na podstawie slabego damage control wysrywu niepopartego zadnymi dowodami vs zeznania naocznych swiadkow i nagrania?

Mentalnosc tego kraju nadal sie nie zmienia. Wierza w byle gowno i udaja oswieconych.
  • Odpowiedz
@JAn2: przerosla ich organizacja, wzroslo napiecie przez nieuzasadnione zamkniecie stadionu i agresywny ciec wywolal szarpanine. W tej akcji nie brali udzialu kibice - to warto podkreslic.

W madrycie bylem osobiscie i widzialem na wlasne oczy prowokacje hiszpanskiej policji.

Wiedenska policja umiala sie przygotowac i miec wszystko pod kontrola (2k kibicow zbiorka w centrum miasta)
  • Odpowiedz
Legia pokaże swoją wyższość i kulturę jak nie tego nie zrobi.


@Orowerbogatszy: i tu może być trochę tricky.
Legia Warszawa jako klub czy miasto okaże wyższość, przyjmie Alkmaar uprzejmie, nikt im nie zrobi nic złego. Nikt nie będzie wyciągał holendrów z restauracji ani hoteli, nikt nie każe im omijać centrum miasta.
Ale kibice... mogę nie być tacy wyrozumiali. Tu może nie być wspólnego piwkowania na starówce jak z Aston Villą.
  • Odpowiedz
Chciałbym w imieniu swoim, ale myślę też wielu kibiców Legii, podziękować wszystkim kibicom klubów #ekstraklasa i generalnie innych klubów, którzy nas wsparli w tym ciężkim okresie. Jest taki zalew fejków, przeinaczeń z drugiej strony, więc każdy z głową na karku jest na wagę słowa. Dzięki!

#mecz #legia #ekstraklasa #pilkanozna
marcelus - Chciałbym w imieniu swoim, ale myślę też wielu kibiców Legii, podziękować ...

źródło: ekstraklasa-kluby6486b563a0c55

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus można się nie lubieć w kraju (chociaż nawet to mi przeszło w taki sposób poważny) ale jak dowolny polski klub gra w europucharach to dla mnie reprezentuje Polskę, co widać min. po tym, że wszyscy trzymamy za nich kciuki. Atakując Legie zaatakowano nas wszystkich. Też te doniesienia odnośnie zakazu wstępu Polakom do miasta z strony władz to dla mnie o wiele większy problem niż na linii kompetencji podmiotów sportowych. Doszło
  • Odpowiedz
@marcelus: Tak jak @Merdarion_PL napisał - na swoim podwórku możemy się spierać, podszczypywać, być złośliwym, toczyć wojenki międzyklubowe - ale gdy wychodzimy na arenę międzynarodową to stanowimy jedność i działamy razem we wspólnej sprawie. To trochę jak między braćmi - w domu mogą bić się między sobą, ale w szkole czy na podwórku jeden broni drugiego.
  • Odpowiedz
Większość tagowych mirków już pewnie słodko śpi, ja też zaraz cisnę w kimono, ale zanim to zrobię, chciałem się podzielić swoją obserwacją z Reddita dzisiaj. Może ktoś sobie do porannej kawki poczyta i poduma jutro. A więc, sporo się tam działo w związku z aferą Legii w AZ. Jako że sprawa została nagłośniona w godzinach nocnych naszego czasu, początkowe reakcje były zrozumiale negatywne wobec sposobu, w jaki gospodarze potraktowali zawodników i właściciela
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Brzychczy nie jest to prawda, Polacy rzadko są tak zgodni, szczególnie na reddicie gdzie figura Polaka srającego na Polskę jest bardzo częsta.

A w tym wypadku Holendrzy postąpili jak jeden mąż, czy to kibic Ajaxu, Feyenoordu itd. Po prostu nie było mowy żeby dzicy Polacy mieli rację. Strasznie dużo manipulacji.

@ImienioslawNazwiskowski no i bardzo dużo kont zbanowali, np. moje
  • Odpowiedz