@bartula123: Mam Modecomy tylko jeden z mniejszych modeli więc trochę bez porównania. Grają jak trzeba ale bez rewelacji, typowe HiFi z wyciętym środkiem. Co ciekawe na moją prośbę support podesłał mi dokładny wykres pasma przenoszenia który nie jest dostępny nigdzie w internecie, pomęczyli fabrykę w Chinach i dostali. Wielki plus dla firmy że w ogóle im się chciało.
Z racji ograniczonych funduszy chciałbym sobie kupić używanego lapka, jako że z moim netbookiem już bieda po 3 latach użytkowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy to jeszcze sensownie podziała ? Jak tak to ile podziała ?

Nie mam zamiaru grać w gry, chcę mieć otwarte kilka kart w przeglądarce (yt, wypok, i jakieś inne pierdoły).

No może czasem jeszcze jakoś Photoshop i podstawowa obróbka zdjęć.

Jedyne wymagania... Bezproblemowa
Mireczki jest sprawa w cenie do ok 500 zł ogarnę coś lepszego niż HP EliteBook 8530p (15" 1680x1050, core2duo, 2 GB) do prac biurowych? Bo imho raczej do tego nie potrzeba procesora i5 i C2D wystarczy. :) Myślałem jeszcze nad HP EliteBook 2530p (12" 1280x800, core2duo 2GB) bo go można dostać jeszcze taniej, ale niska rozdzielczość chyba wystarczająco ograniczy komfortową pracę, teraz mam HP EliteBook 8460p (14" 1600x900, i5, 4 GB), i
@HCLB: Znaczy jak nie zainstalujesz? Bo sterowniki otwarte to masz od razu zainstalowane. Jeśli chcesz mieć na nich akceleracje(czyli między innymi żeby ci się okna płynnie przesuwały:D) to trzeba doinstalować niewolne firmware. Tak jak mówiłem na debianie jest to 1 paczka. Na tych dwóch pozostałych distrach co wymieniłeś jestem prawie pewien że będzie od razu zainstalowane. Generalnie podejrzewam że robię z igły widły ;D także się nie przejmuj.
A wy co, nadal wysyłacie swoje lapki do @naprawalaptopow? Nawet mi was nie żal... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak poważnie, to wielki szacun dla was Panowie i Panie za pieprzenie się z tym- ja musiałem tylko rozkręcić i wyczyścić, a już mnie coś strzelało... Może dlatego, że ##!$%@?, bo nie mogą dać chłodzenia normalnie, pod klapką, jak dysk, tylko trzeba rozkręcać kadłubek, wyjmować płytę główną i odpinać
Pobierz
źródło: comment_donhBp3LScVGTQnsjM98lrTeoOGdmYxs.jpg
@Unik4t: nigdy, NIGDY nie kupuj HP. Natomiast ten dell ma małą rozdzielczość ekranu, bierz tylko z fullhd, tj. 1920x1080 (lub wyższa ( ͡° ͜ʖ ͡°))

Ja znowu polecę Lenovo y510p. W tej kategorii cenowej nie ma nic lepszego.
Laptop na zasilaniu bateryjnym pokazuje dziwne zniekształcenia obrazu, nie reaguje poprawnie na polecenia ( a przynajmniej obraz na ekranie nie reaguje) itp.

Zasilany z sieci do niedawna pracował w pełni poprawnie, ale dziś nawet na zasilaczu (także przy wyjętej baterii) pojawiały się lekkie poziome zniekształcenia. Wie ktoś z czym to może być problem? Liczyłem, że to tylko coś z baterią, ale widzę że chyba nie koniecznie. Film poglądowy:

https://www.youtube.com/watch?v=KaS7nWNIOM0

#laptop #naprawalaptopow #
#laptop #laptopy #pc #pcmasterrace #zakupy

Drogie Mirki, szukam laptopa do gier, a ostatni post @Pustulka nie wyjaśnił moich dylematów do końca. Przede wszystkim FIFA 15 (16, 17, 18...), GTA V, Civilization: Beyond Earth. Spodziewam się, że GTA będzie z tego najbardziej wymagające, więc weźcie to pod uwagę jako tytuł "wyjściowy" do ogarnięcia konfiguracji.

Całość będzie podłączona do projektora FullHD, za wyjątkiem strategii, w które wolę grać na mniejszym ekranie. Stąd też matryca
#komputery #laptop #photoshop #illustrator #grafika #informatyka

Szukam laptopa do grafiki. W 90% będzie wykorzystany do Photoshopa i Illustratora. Nie ukrywam, że skłaniam sie ku Dellowi bo marka ta kojarzy mi się z bezawaryjnością i dobrym podejściem do klienta, ale nie zamykam się na inne marki. Nie potrzebuję dużego ekranu bo sprzęt będzie praktycznie cały czas podpięty do monitora zewn. Za to preferowałbym rozdz. od 1600 w górę tak abym w razie czego
@Kierownikdzialuzycie000: Mówisz o tym? http://www.x-kom.pl/p/202275-notebook-laptop-15-6-acer-v5-573g-i7-4510u-8gb-10008-fhd-ips-gtx850m.html

Procesor i7 w tym komputerze to jest taki chwyt marketingowy. Mobilne i7 w tej cenie to nie to samo co desktopowe wersje. Bateria 4 komorowa (na czymś muszą zejść z ceny) no i marka Acer. Nie wiem jak teraz, ale acery pod względem jakości wykonania to jeszcze niedawno było padło nad padłami. O ile wykorzystało się komputer w domu, na biurku to ok. Gorzej jak ktoś
Niedziela nie może pozostać bezproduktywna więc ogłaszam, że wyczyściłem swój telefon z androidem z wszystkich czasoumilaczy. :) Na symbianowym i tak nie mam gier itp więc nie było czego wywalać. Zaraz test czy dwa smartphony zastąpią laptopa. ( ͡° ʖ̯ ͡°) #android #symbian #laptop #bang
@evelan: ale co tu pisać jak nie jesteś w uk lub w USA do nie masz do niego dostępu, pomijając fakt, że handlarze biorący większe ilości sztuk mają jeszcze inne laptopy w niższych cenach. Poutletowe laptopy można znaleźć na ebayu lub na allegro, czasami tutaj jest taniej, czasami tam, warto sprawdzić gwarancję przy pomocy serviece taga tutaj:

http://www.dell.com/support/home/us/en/04/Products/

Outlety są to prawie nowe, po zwrotach czy naprawiane/odnawiane laptopy, zależy jak się