Wpis z mikrobloga

Mircy jaki polecicie #laptop z dobrym #serwispc ? Na pewno serie biznesowe, ale której marki? Dell (Latitude?), Lenovo (ThinkPad E/L ?), Asus (AsusPRO) ? Tak do 3000 - 3500 zł, najlepiej z 3 letnią gwarancją... bo po przygodach z Applem, mam już dość słabych serwisów i nawracam się na #pcmasterrace ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Fajnie jakby lapek miał matową matrycę, ekran 13 - 15 cali, rozdzielczość większą niż 1366 x 768.... procek obojętnie, grafika najlepiej integra, dysk obojętnie bo mam SSD.
  • 22
  • Odpowiedz
@StronaGlowna: Ale jak to, Apple taki przyjazny... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy miał różne doświadczenia. W firmach, w których zdarza mi się pracować w większości są Lenovo i ich ThinkPady.
  • Odpowiedz
Ale jak to, Apple taki przyjazny...


Może w Stanach jest z tym lepiej, ale ja nie chcę już z tą firmą mieć nic wspólnego ;) Chociaż system jest przyjemny... Pal licho, Win7 zawsze spoko.

Lenovo i ich ThinkPady.


@emdey: A jakie serie? Słyszałem, że Edge nie są tak dobrze wspierane jak np. seria L ... Zależy mi na solidności wykonania (obudowa, zawiasy) głównie, mniej na wydajności.
  • Odpowiedz
@StronaGlowna: W mojej głównej firmie mamy prawie wszystko z serii T. Do tego stopnia, że nawet automatycy mają t440 i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że radzi sobie w warunkach przemysłowych. Drugi na DUR L540 również śmiga aż miło.

Innych serii nie znam więc się nie wypowiadam. Wołaj @Pustulka, on tu jest guru laptopowych zakupów. :-)
  • Odpowiedz
Mircy jaki polecicie #laptop z dobrym #serwispc ?


@StronaGlowna:
Wyższe, outletowe latitudy np. E7440, E7450, elitebooki 840 G1, G2, zbook 15.

Jeżeli chodzi o te modele to e3450 to niski latitude, ale ma nie najgorszą matrycę, l440 ma kiepski touchpad, zawiasy z normalnej serii t, b451ja bym
  • Odpowiedz
@Pustulka: A faktycznie . A Vostro ?

I dlaczego AsusPro odpada? Na papierze wygląda ciekawie... czytałem w necie pochlebne opinie na temat tego serwisu on site.

@d3v: Czy ja wiem - na studia kupiłem sobie jakiegoś taniego za 1500 zł i działa do dziś (rodzicom oddałem) sprawuje się świetnie. Wymieniałem w nim tylko dysk na SSD i śmigał aż miło, tylko był wyjątkowo dużą bryłą plastiku ;) A
  • Odpowiedz
@StronaGlowna:
No to w tej chwili miałbyś L440, L450, L540, probooka 640, 650, E5440, E5540, E5450, E5550 niektóre się czasami pojawiają w przedziale do 3.5k, czasami z nich wypadają, w każdym razie masz całą gamę z czego przebierać. Czytaj fora, przeglądaj recenzje, pooglądaj w sklepach, pomacaj i wybierz to co będzie ci najlepiej odpowiadać.
  • Odpowiedz