Wpis z mikrobloga

Kurde mirki trafiłem na złodziejskiego sprzedawcę na #allegro
Zamówiłem sobie #laptop thinkpada x220 z tej aukcji. Zamówiony w poniedziałek 14 września nie dochodził, aż do piątku.
Zadzwoniłem więc.
Miła pani odpowiedziała, że przeprasza, ale dostali z inną specyfikacją i ten konkretny będą mieli we wtorek najpóźniej czyli na czwartek ostatecznie mogę go mieć, a przy okazji dorzucą gratis za zwłokę.
Zgodziłem się.
Nie dotarł do piątku.
Kolejny telefon.
Mydlenie oczu, że na pewno wysłany, powinien juz być ze wyśle numer trackingowy.
Nie wysłała.
W końcu zadzwonił zdenerwowany facet i powiedział że wyślą we wtorek.
Wysłali laptop dotarł w środę (23 września), niestety nie było mnie, wróciłem dopiero w ten piątek. Laptop odebrała rodzicielka położyła na biurku i czekał zamknięty aż do mojego powrotu.
Otwieram pudełeczko masa folii bombelkowej, ale gratisu nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°).
Co gorsza laptop pęknięty w dolnej części obudowy, a przy górnej krawędzi ekranu plastik się odgina.
Zadzwoniłem więc w poniedziałek, (bo oczywiście w weekend nie czynne). Miłą pani powiedziała, że wysyła kuriera, ma byc następnego dnia, czyli dziś.
Nie dotarł


Czy zadzwonić do nich jutro z informacją, że paczkę wyślę na własny koszt za potwierdzeniem odbioru, gdyż pewnie będą przeciągać czas posłania kuriera, aż minie 14 dniowy okres zwrotny? Czy co robić bo już nie mam nerwów, ten laptop jest mi potrzebny już od dawna i nie mam za bardzo na czym pracować.

edit: pic rel
Alkath - Kurde mirki trafiłem na złodziejskiego sprzedawcę na #allegro
Zamówiłem sob...

źródło: comment_2fLiOCmp0AcBIPZampzmdPJ47iJgfZDg.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz