Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-was-laptopa-3-tygodnie-temu-wczoraj-posz/
Laptop wrócił równie z-----y co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie
Laptop wrócił równie z-----y co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie






























Potrzebuję kupić laptopa. Będzie on wykorzystywany głównie do photoshopa i illustratora. Wymagania mam następujące:
Procesor: i7
Grafika: jakakolwiek dedykowana
RAM: 16 GB
@sirgorn: cpuboss/gpuboss nie jest miarodajne, poza tym praktycznie i3-4110m jest niedostępne w laptopach. i7u jest mniej więcej na poziomie, bądź trochę słabsze od i5m
i3 6 generacji nie ma co porównywać, bo ono się zbliżyło bądź prawie zastąpiło mobilne i5, obecnie ma turbo + 4 wątki.