Siema Mireczki,

Potrzebuję kupić laptopa. Będzie on wykorzystywany głównie do photoshopa i illustratora. Wymagania mam następujące:
Procesor: i7
Grafika: jakakolwiek dedykowana
RAM: 16 GB
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: wg cpuboss i3 4110m idzie łeb w łeb z i7 5500u, a na notebookcheck i7 jest tylko o 40 pozycji wyżej, a i3-6100h to tylko 15 pozycji różnicy... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
wg cpuboss


@sirgorn: cpuboss/gpuboss nie jest miarodajne, poza tym praktycznie i3-4110m jest niedostępne w laptopach. i7u jest mniej więcej na poziomie, bądź trochę słabsze od i5m

a i3-6100h

i3 6 generacji nie ma co porównywać, bo ono się zbliżyło bądź prawie zastąpiło mobilne i5, obecnie ma turbo + 4 wątki.
  • Odpowiedz
Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-was-laptopa-3-tygodnie-temu-wczoraj-posz/
Laptop wrócił równie z-----y co pojechał, a nawet trochę mocniej. Napisali mi, że to wina nieoryginalnego (NIEAKTYWOWANEGO!!!!) systemu windows 8.1. Laptop wrócił, zainstalowałem oryginalny (tak, mój tata kupił oryginała bo uznał, że to naprawi go..) ale nic a nic to nie dało. Na dysku zostawili mi test diagnostyczny który pokazuje, że wszystko jest sprawne :))))) Właśnie robię test Victoria 4.47 i ilość błędów (uszkodzonych sektorów) rośnie
SilentSan - Odnosząc się do tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14456843/kupilem-u-w...

źródło: comment_j6wmCPxa3t8CVxYdvlwM4t7GuAJvCiNS.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miraski, potrzebuje kupić wydajny laptop do użytku domowego, wordy, officy, internety, skype itd. Dla mamy.
Chce żeby był sprawny, szybko śmigał, i wytrzymał przynajmniej kilka lat, tak ze 4-5 minimum. Ale żeby też nie był za drogi.

Co jest ważne, to spora przestrzeń dyskowa na rozne zdjecia etc. do tego JAK NAJLEPSZA kamera internetowa wbudowana jaka moze być w laptopie, bo mama dużo na skype siedzi ze szwagierką. No i żeby podzespoły byly dobrze
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IroN44K: Driverpacksolution, są dwie wersje
- offline, która można wrzucić na pendrive(11gb chyba ma),
- online, która sama sobie ściągnie co potrzeba.
Jak na razie nie spotkałem się ze sprzętem, z którym ten soft nie dałby sobie radę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#windows10 #laptop #informatyk


Mirki potrzebuje waszej pomocy. Po zainstalowaniu windowsa 10 kilka dni pozniej zablokowala mi sie przegladarka a raczej caly system operacyjny. Nic nie moglem zrobic. Po 15 minutach zresetowalem laptopa gdzie poinformowal mnie windows ze naprawia bledy w dysku twardym. Po zakonczeniu naprawy wyskoczyly mi takie informacje jak na zdjeciu i nic poza ogladaniem ich nie moglem zrobic. Teraz pytanie : Czy padly sterowniki
MagicznyJanusz - #windows10 #laptop #informatyk

 
Mirki potrzebuje waszej pomocy. Po...

źródło: comment_cnEza8IMf9KyukM9LqK9RpmFM7DjnjYZ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy, ma ktoś z Was może na zbyciu działający zasilacz do laptopa Acer? Szukam konkretnie do modelu Acer Aspire 5336, jednak podejrzewam, że zasilacz jest uniwersalny.

Wyjście: 19V, 3.42A (65W)
Średnica wtyczki: 5,5 mm x 1,7 mm

#kupie #laptopy #laptop #acer #komputery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@h3xxx: mam lenovo y50-70
wersja 15 cali ips mat, i7 4720hq 16gb ram, gtx 960m 4gb, ssd samsung 850 evo 250gb.
wiesiek 3 na najnowszym patchu ustawienie srednio/wysokie, fps 50-60 w normalnych lokacjach, w novigradzie potrafi zejsc na 35 mnimum odczas jakiejs akcji.
laptop godny uwagi dobry stotunek jakosci do ceny
jak masz wiekszy budzet to popatrz za jakims clevlo maja fajna strone i mozna sobie samemu skonfigurowac wszystkie podzespoly
  • Odpowiedz
@h3xxx: @Takezo: A grasz na FullHD?, Z tego co wiem desktopowy GTX 980ti na ultra nie osiąga 60fps. Lapki z 960m mają najlepszy stosunek ceny do osiągów, za lepszą kartę trzeba już dać 1k więcej.
Ze swojej strony polecam również lenovo (sam mam wcześniejszy model y580). Godny uwagi jest hyperbook G3 (clevo w230sd) z uwagi na swoją wielkość i dużą możliwość konfiguracji.
  • Odpowiedz
@dwa_koty_kastrowane: Laptop tak ale tak serio, naprawdę serio to przy laptopie mniej wygodnie się siedzi i bardziej męczy plecy jak i często oczy. To taka mała uwaga.

A jak laptop to miast patrzeć na bebechy to przede wszystkim spójrz na obudowę czy godna zaufania czy może jednak plastik wygląda na taki szajs że raz dwa popęka. Naprawdę w tanich laptopach to obudowa jest najważniejsza.
Po drugie gdy już wybierzesz to
  • Odpowiedz
Mirki pomocy bo już sam nie wiem #cokupic
Planuje kupić #laptop tylko za dużo tego. Myślałem o #dell Tylko nie wiem jaki. Chciałbym by zrobiony był z dobrych materiałów (odporny na zarysowania i pęknięcia) aby miał mocne wnętrze (mili by było gdyby wiedźmin i gta chodziło) co polecacie do około 4500zl

#komputery #elektronika
#pytanie #informatyka #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@GRzA6969:
@TX1683: Ani to, ani to ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zaskoczę was i powiem, że rozwiązanie przyszło z IT Crowd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"A czy wyłączył i włączył pan komputer? " ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Siara na dzielni za obnażanie się z takim problemem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Witam !

Mam pewne pytanie do Was mircy odnośnie wi-fi. Otóż w miejscu gdzie obecnie przebywam internet jedynie płynie kablem podłączonym do lapka. Chcą mieć wifi ściągnąłem program Connectify Hotspot 2015 - wszystko hula jak należy, jest wifi, ale przez ograniczenia darmowej wersji rozłącza się co pół godziny ;P Strasznie jest to irytujące.

Mój lapek Dell inspiron 3537

Jak
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach