Jeżeli czuć że gorące powietrze wydobywa się z tyłu laptopa to dobrze czy zle? Bo podczas grania zauważyłem to. Wczoraj był dogłębnie czyszczony z kurzu + nowa pasta była zakładana. Procesor ma maks 60 % podczas grania. Grafika podobnie. Dysk 43.
#pc #laptop #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirony, jaki #laptop dla dziewczyny wybrać?

1) i3-5200U, 8 GB RAM, Grafika Intel HD Graphics 5500 + AMD Radeon R5 M330, 240 GB SSD
2) i5-6200U, 4 GB RAM, Grafika Intel HD Graphics 520, 240 GB SSD

Lepiej wybrać ten z dedykowaną grafiką czy nowszym prockiem? Zastosowanie: internet, filmy, pakiet Office. Druga opcja da chyba radę przy filmach 1080p?
#informatyka #cokupic
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem mireczki, ktoś może mi powiedzieć za ile, realnie, jestem w stanie sprzedać tego laptopa http://www.x-kom.pl/p/119801-notebook-laptop-133-asus-u36sg-rx008-8-i5-2450m-8gb-500.html zaznaczając że kupiłem go 3 lata temu, jest w praktycznie idealnym stanie wizualnym, nigdy nie był uszkodzony i działa bez zarzutu? I gdzie najlepiej go wystawić?
#laptop #wycena #pytanie #laptopy #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, niedługo zamierzam kupić nowego #laptop , chyba to będzie urządzenie z oferty #apple , dokładniej 13-calowa wersja Macbook Pro. Zamierzam używać do tego laptopa do weekendowej gry w CSa i czasem do montazu filmów, poza tym głównie do internetu. Czy ktoś ma tego lapka i może mi go polecić do tych zastosowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Czy może wziąć innego laptopa do 5500zł?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanko!

Laptop do pracy, studiów, programowania aby stać się programistą15k i żeby go od czasu do czasu wziąć pod pachę i pograć w LoLa/CSa u kolegi przy piwku. Celuje w niskie temperatury (oba chyba są dobre pod tym względem), lekko szumieć mogą ( też oba chyba tak maja ( ͡° ʖ̯ ͡°) ). Dobrym wykonaniem i serwisem też nie pogardzę, więc Lenovo nie ma w tym zestawieniu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wykopcy!!!! pilna pomoc potrzebna!!!
Moja rodzicielka chce kupić laptopa, nie zna się prawie wcale, ale trochę sama popatrzyła i wyczaiła w sklepie używanego poleasingowego laptopa marki HP model EliteBook 8560P, parametry z grubsza:
- i5 2520M 2,5Ghz
- 4 GB Ram
- grafika AMD 6470 HD
- dysk 250 GB
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki potrzebuje laptopa. Budżet to tak 2,5-3 tys. ale juz nie wiecej. wymagania jakie mam to procek i5/i7 8gb ramu, dysk ssd250gb lub jakis mniejszy ssd + hdd, (bron boze hybryda) rozdzielczosc fhd, miloby bylo jakby matryca byla matowa, przekątna 13"-15" w wiedzmina trojke grac nie planuje ale milo by bylo jakbym odpalil na nim jakies tytuly powiedzmy z 2010-2013, nie musi miec systemu, nie musi miec napedu.
wołam #laptopy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elo elo, chcemy kupić dla #rozowypasek komputer przenośny, z mojej strony padła propozycja #macbookair 13 cali (Wersja podstawowa z 8gb) ale są przebąkiwania, że mogłoby być tańsze. Ktoś zna i poleca jaki #ultrabook z win, który byłby znacząco tańszy? #mba13 waży 1,35kg co jest jednym z kluczowych jego atutów.

Komputer do FB, maila, programów biurowych i YT :).

#apple #windows
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej ;) moj znajomy ma fajnego laptopa, posiada troche ram, i wszystko jest ok, oprocz tego, ze posiada zintegrowana karte graficzna.
Celem jest, by mogl grac z nami w CSa ;) Co zrobic w takim przypadku? Jakies zewnetrzen karty? Wymiana tej w srodku? Co mozna zrobic i jak to wyglada kosztowo? Pozdrawiam!

#komputery #notebook #laptop #csgo #hardware
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słyszałam, że Lenovo i HP ostatnimi czasy to szmelc. Rzeczywiście tak jest?


@angela09:
Ideapady lenovo z jakiegoś powodu są tańsze od konkurencji i nie bierze się to z niczego, bo na czymś muszą oszczędzać, paviliony od HP są odradzane, ale probooki, elitebooki i zbooki nie.
  • Odpowiedz
Coś mirunie poradzą? Laptop do cada, revita, photoshopa, 3ds maxa. Może być używka, musi być 17 cali bo mniejszego to chyba tylko masochiści używają. Górny pułap +/- 3500 zł. A no i bez jakichś stylizacji gamerskich jak dla dziecka z downem ;>
#laptop
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach