Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte
- 1
@Kurajmo: przykre to pedale
konto usunięte
- 0
@Kurajmo: Nie jestem troll ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Potrzebuje laptopa na którym pogram w tytuły takie jak csgo/league of legends itp. Czasami przerobie kilka filmików w Adobe Premiere czy zdjęcia w ljatroomie.
http://www.x-kom.pl/p/240124-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-8-i5-5200u-8gb-1tb-dvd-rw-gt940m.html
+
dysk ssd 120gb który już posiadam
http://www.x-kom.pl/p/240124-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-8-i5-5200u-8gb-1tb-dvd-rw-gt940m.html
+
dysk ssd 120gb który już posiadam
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@elboru: http://www.x-kom.pl/p/254388-notebook-laptop-156-asus-r510jx-xx087h-i5-4200h-8gb-1tb-win8-gtx950m.html
Coś w ten deseń, jest za małą dopłatą wersją z 12GB ramu, ewentualnie warto pomyśleć o SSD do niego.
Coś w ten deseń, jest za małą dopłatą wersją z 12GB ramu, ewentualnie warto pomyśleć o SSD do niego.
- 1
@qbro: moja żona miała laptop samsunga z dedykowaną grafiką ATI, po jakiś 2 latach użytkowania zaczął mieć podobne objawy. W końcu przestał się włączać. Poszedłem do serwisu, szybka diagnoza: padł układ grafiki. Naprawa koło 600 zł, a więc nieopłacalna.
@qbro: jeżeli siedzi grafika NVIDIA GeForce GT 520M to może być coś innego, przeczyść styki pamięci także przeczyść chłodzenie i posmaruj na nową paste pod procesor i grafiki
- 1
- 0
@dzejkuo: LENOVO Y580 z i7/GTX660/SSD
- 1
Halo Halo!
Jest ktoś z was posiadaczem tego laptopa?
Chciałem zapytać o opinie.
ASUS GL552VW-CN019T
Jest ktoś z was posiadaczem tego laptopa?
Chciałem zapytać o opinie.
ASUS GL552VW-CN019T
- 2
- 0
@empe: ok teraz to widze zeto jest i5:P a wiec mozeszspokojnie brac.
Jesli wystepuje i7 w ukladzie bardzo czesto padagrafika (przegrzewa sie) ten sam problemjest w duzych rogach (gdzie chlodzenie gpu i cpu jest osobno)
Wiec mozesz smialo brac, ale pamietaj aby go nieprzegrzac :P
Jesli wystepuje i7 w ukladzie bardzo czesto padagrafika (przegrzewa sie) ten sam problemjest w duzych rogach (gdzie chlodzenie gpu i cpu jest osobno)
Wiec mozesz smialo brac, ale pamietaj aby go nieprzegrzac :P
Mirki Mirki pomocy, mój leciwy acer wyzionął ducha... szkoda, kosztował niewiele, grzał się jak cholera ale dawał rade do zastosowań takich jak facebook, film, prosta gierka typu stary football manager. Potrzebuje nowego, wymagania niezmienne, co brać? gdzie brać? Polecicie coś?
#laptopy #elektronika #cokupic #komputery #laptop #zakupy
#laptopy #elektronika #cokupic #komputery #laptop #zakupy
- 2
@dzien_dobry_tvn: rok temmu kupiłem używanego T410. To co poleca Gru też jest dobre. tak samo T430(s). wytrzymałe, i do dzisiaj działa jak należy. szukaj laptopów poleasingowych albo refabrykowanych
- 4
@robin135: warte każdej złotówki, cumplu. wiem CK mówię, sam mam kilka plecaków z Deutera.
- 1
Mirki,
Szukam sobie 13 calowego laptopa i znalazłem takie oferty na allegro:
http://allegro.pl/laptop-lenovo-u330-silver-i7-4500u-8gb-500gb-dotyk-i5960808225.html oraz
http://allegro.pl/lenovo-yoga-2-13-i5-4210u-8gb-ram-500gb-sshd-w8-i5946808992.html
Jest ich więcej z i5/i3, ceny niskie itp.
Szukam sobie 13 calowego laptopa i znalazłem takie oferty na allegro:
http://allegro.pl/laptop-lenovo-u330-silver-i7-4500u-8gb-500gb-dotyk-i5960808225.html oraz
http://allegro.pl/lenovo-yoga-2-13-i5-4210u-8gb-ram-500gb-sshd-w8-i5946808992.html
Jest ich więcej z i5/i3, ceny niskie itp.
- 0
@juzniepije: Te laptopy są ogólnie już niedostępne a jeżeli się znajdzie to ok 1000zł droższe, taki np Lenovo u330 z i5 w morele jest za 2600
@spoon22: No to refurby. Jeszcze z przeklejkami na klawiaturach. Ja bym nie brał.
- 0
@enkapsulacja: i?
- 0
@enkapsulacja: dzięki
Trochę #pcmasterrace bo jednak też chodzi o gry. #laptop #laptopy #icholwrawiecojeszcze
Mireczki mam problem noszę się z zamiarem kupna laptopa i5, 8gb ramu, mobilni układ graficzny, Windows 10 zapewne i tak buszujac w temacie patrząc i sprawdzając wybór padł na ten model
http://m.morele.net/product/details/773328/1
Ale dodając do tego kupno Windowsa wychodzi to ok 3800 złotych co powiększyło początkowy budżet o jakieś 800 i wiem ze to
Mireczki mam problem noszę się z zamiarem kupna laptopa i5, 8gb ramu, mobilni układ graficzny, Windows 10 zapewne i tak buszujac w temacie patrząc i sprawdzając wybór padł na ten model
http://m.morele.net/product/details/773328/1
Ale dodając do tego kupno Windowsa wychodzi to ok 3800 złotych co powiększyło początkowy budżet o jakieś 800 i wiem ze to
- 1
Szukam #laptop pod #adobe Premiere, i prace codzienną za około 1500 cebulionów, nie musi być nówka, od firmy typu @laptopygdynia też usatysfakcjonuje w pełni. Coś polecicie mireczki?
#pcmasterrace #kupujzwykopem
#pcmasterrace #kupujzwykopem
@yunantea: W tej chwili dysponujemy tylko tańszym sprzętem, dwie fajne stacje graficzne zostały sprzedane właśnie na wypok ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@Podlak: Zachęcamy Cię do kontaktu z naszym działem serwisowym pod numerem 34 377 00 30 - postaramy się pomóc Ci w tej kwestii :)
- 0
@Podlak: Zdecydowanie przez x-kom. Jeśli masz możliwość to z tytułu niezgodności towaru z umową. W sklepie powinni porobić zdjęcia sprzętu przed wysyłką, poproś o kopie. Serwis Lenovo to najgorsze, co może spotkać ciebie i twój sprzęt. Ich tablica jest pełna klientów, którym serwis odsyła sprzęt w opłakanym stanie lub pomimo wysyłki sprawnego sprzętu, rozpieprzają go na miejscu i wystawiają astronomiczne rachunki za naprawę. Rób wszystko, co w twojej mocy, żeby
Jaki nowy #laptop do photoshopa do absolutnie max 3200zł?
Wybrałem (i tak zdrowo ponad budżet)
http://allegro.pl/laptop-lenovo-z70-80-17-8gb-250ssd-gf840-win-8-1-i5949031323.html
Czy może ta wersja będzie lepsza? Nie ma jednak dysku ssd więc wolę dołożyć do tego powyżej. Nie zamierzam po zakupie dokupywać czegoś osobno.
Wybrałem (i tak zdrowo ponad budżet)
http://allegro.pl/laptop-lenovo-z70-80-17-8gb-250ssd-gf840-win-8-1-i5949031323.html
Czy może ta wersja będzie lepsza? Nie ma jednak dysku ssd więc wolę dołożyć do tego powyżej. Nie zamierzam po zakupie dokupywać czegoś osobno.
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...



























