Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
- 2
@Colek: miałem glaciera, całkiem spoko.
3.07.2014 kupiony
14.02.2015 padł wiatraczek (chciałem kupić nowy, mieli po 18+11zł wysyłka ale #cebulamotzno i klejem na gorąco naprawiłem)
Jakoś rok później padł na amen ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3.07.2014 kupiony
14.02.2015 padł wiatraczek (chciałem kupić nowy, mieli po 18+11zł wysyłka ale #cebulamotzno i klejem na gorąco naprawiłem)
Jakoś rok później padł na amen ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Colek: Te podstawki chłodzące to generalnie lipa... regulowany stolik by się chyba lepiej sprawdził.
Coś w tym stylu:
http://allegro.pl/stolik-pod-laptop-podstawka-silentiumpc-atlas-17-i5838521742.html
Coś w tym stylu:
http://allegro.pl/stolik-pod-laptop-podstawka-silentiumpc-atlas-17-i5838521742.html
Witam mam pytanie ile powinno kosztować czyszczenie układu chłodzenia + wymiana pasty w laptopie ? #laptopy #laptop #komputery #kiciochpyta
@igorsped: Zależy jaki model. W przypadku mojej toshiby, to zażyczyli sobie 100 zł. Serwis w Gdyni.
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Mirki #pomocy . Ogólnie rozchodzi się o to, że #laptop mojego #rozowypasek całkowicie wyzionął ducha i potrzebuje kupić nowego. Nie ma wygórowanych wymagań od 13-15,6 cala, z zainstalowanym systemem, Byle by stykał do neta, filmów i office'a i był w miarę jak najtańszy.
Wyczaiłem np. takiego #asus http://www.sferis.pl/p/382042-laptop-asus-x551mav-hcl1201e-n2840-156hd-4gb-500gb-intelhd-dvd-usb3-hdmi-win-81-repack.html
Wyczaiłem np. takiego #asus http://www.sferis.pl/p/382042-laptop-asus-x551mav-hcl1201e-n2840-156hd-4gb-500gb-intelhd-dvd-usb3-hdmi-win-81-repack.html
- 0
@Sefni: Okej, a jak generalnie z wykonaniem i trwałoscia takich budżetowych asusów?
- 0
Jeszcze jedno #pytanie, a jak jest z wydajnością procesorów pentium, np. jak tu? http://www.x-kom.pl/p/291249-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3700-8gb-240-win8.html?_ga=1.104620675.280987267.1454356865
dobra to jak zdjąć klawiaturę? #laptop
źródło: comment_rkgIog5uhqHLh29Tm5LYkBfwO0xjBGyw.jpg
Pobierz- 1
@Borntobefit: jeżeli zalałeś to szybko.
@Borntobefit: samsunga się zajebiscie ciężko rozbiera. Tak jak ktoś podał. Jutuby i wpisz dissasembly + nazwa lapka
śrubki i zatrzaski odpuściły ale coś jeszcze trzyma . i tak idzie do serwisu ale przed musze z dysku coś zgrać #laptop
źródło: comment_8bklALbb5FnNZDCsAMtE8hmP02S1oVVD.jpg
Pobierz@Borntobefit: łam to w cholerę, co się będziesz cackał z jakąś śrubka pod klawiaturą.
- 1
@Borntobefit: wstukaj w google model i producenta, znajdz filmik jak ktos rozkreca tego laptopa i raczej dowiesz sie co jeszcze trzyma
czy ta część odsłonięta to jest ram ?i jak się dostać do dysku Twardego? #laptop
źródło: comment_MgzCmS8m2P5cd5g8U2swBGmW7CreiYCU.jpg
Pobierz- 2
@Borntobefit: śrubokręt w dłoń i może się nawet udać XD ale jak ty na starcie z takimi pytaniami wyskakujesz to wolałbym to oddać do serwisu, a za poświęcone godziny na takiej pierdółce zrobić te kilka h nadgodzin i na serwis wystarczy i coś zostanie w kieszeni i jeszcze nerwów dużo zaoszczędzisz.
@Borntobefit: HDD najczęściej znajduje się tam gdzie widzisz RAM lub po przeciwnej stronie, ale spód z tego co widać masz jednoczęściowy więc tak czy siak musisz zdjąć całość.
Komu zepsuł się laptop właśnie wtedy, kiedy go najbardziej potrzebuje?
@naprawa-laptopow: Mam laptopa kilka lat i ostatnio zaczął zjadać mi ładowarki. Przegrzewały się. Kupiłem w sumie dwie ładowarki, które to szlag trafił w ciągu dwóch miesięcy. @SwiatBaterii: doradził, że to prawdopodobnie wina gniazda zasilającego, więc wymieniłem go u kolegi który się zna i zakupiłem kolejną ładowarkę. Po dwóch miesiącach problem wraca. Właśnie poczułem dziwną woń w okolicach
@naprawa-laptopow: Mam laptopa kilka lat i ostatnio zaczął zjadać mi ładowarki. Przegrzewały się. Kupiłem w sumie dwie ładowarki, które to szlag trafił w ciągu dwóch miesięcy. @SwiatBaterii: doradził, że to prawdopodobnie wina gniazda zasilającego, więc wymieniłem go u kolegi który się zna i zakupiłem kolejną ładowarkę. Po dwóch miesiącach problem wraca. Właśnie poczułem dziwną woń w okolicach
@Romantyczny_Roman: przede wszystkim do laptopów samsung należy podłączać tylko oryginalne zasilacze, inaczej na 80% będziesz miał uszkodzoną płytę główną. co do usterki - musimy sprawdzić gniazdo co najmniej
- 0
@Romantyczny_Roman:
Może kolega nie wymienił gniazda tylko poprawił luty, albo spartolil robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może kolega nie wymienił gniazda tylko poprawił luty, albo spartolil robotę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
mirki, ostatnio wspominałem, że PC trzeba będzie zamienićna lapka.
Co byście polecali do 4k?
Laptop do wszystkiego, ale zamiłowanie do gierek cały czas jest, także grafika raczej mocna.
Wielkość min 15,6'' bo monitor też sprzedaje.
#kichiochpyta #pcmasterrace #laptopy #laptop
Co byście polecali do 4k?
Laptop do wszystkiego, ale zamiłowanie do gierek cały czas jest, także grafika raczej mocna.
Wielkość min 15,6'' bo monitor też sprzedaje.
#kichiochpyta #pcmasterrace #laptopy #laptop
- 1
Mirki, szukam laptopa, wymagania:
Maly, 11-13 cali
Dysk ssd, wystarczy 128
Patrzylem na Dell 2w1 11, ale czytalem o fatalnej jakosci wykonania. Cos kolo 2 tysiecy, maly, mobilny, dluga praca na baterii. Nie potrzebuje grac w wiedzmina, priorytety to stabilnosc i szybkosc.
Maly, 11-13 cali
Dysk ssd, wystarczy 128
Patrzylem na Dell 2w1 11, ale czytalem o fatalnej jakosci wykonania. Cos kolo 2 tysiecy, maly, mobilny, dluga praca na baterii. Nie potrzebuje grac w wiedzmina, priorytety to stabilnosc i szybkosc.
Mirki czemu warto poswiec uwage obecnie jezeli chodzi o laptopy gamingowe, minimum co chce to i7, gtx970? 8gbram dają gdzies 17' powyzej 60hz? celuje cos, hmm moze leeko powyzej 6,300 zl
@ButelkaBezKaucji: no to chyba ciężko coś powyżej 60hz w tej cenie chyba ale niezbyt orientuje się w laptopach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ButelkaBezKaucji: to złóż sobie coś na miniITX
- 1
Nie chce może jakiś mireczek kupić:
- 2x4GB DDR4 2133Mhz SODIMM - SK hynix KOREA (używane tylko przez 24h)
- 16GB M.2 SSD Kingston
- 32GB M.2 SSD LITE-ON
#pcmasterrace #laptop #laptopy #komputer #komputery
- 2x4GB DDR4 2133Mhz SODIMM - SK hynix KOREA (używane tylko przez 24h)
- 16GB M.2 SSD Kingston
- 32GB M.2 SSD LITE-ON
#pcmasterrace #laptop #laptopy #komputer #komputery
dobre to? cena w media markt 2600zl
#laptop
#laptop
źródło: comment_AfZWqQI4L0E1dHLOvo3qHeuUdqfwUjUV.jpg
Pobierz@mxkilla: Jak wyłączysz animacje włosów to będziesz miał stałe zero klatek, lepsze to niż spadki FPSów.
konto usunięte via Android
- 2
@mxkilla: tak, plyta bedzie sie krecic.
- 1
Mirki informatycy za 15k na rękę.
Od kilku dni laptop mi strasznie zamula, Mozilla otwiera się parę minut, system też ląduje się zdecydowanie dłużej niż wcześniej,jak przeglądam Internet przeglądarka się wiesza. Włączyłem niepotrzebne pliki autostartu, przeskanowalem mbamem i Total security,oczyscilem ccleanerem,co jeszcze mogę zrobić?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta #pytanie #informatycy #komputery #laptop #pomocy
Od kilku dni laptop mi strasznie zamula, Mozilla otwiera się parę minut, system też ląduje się zdecydowanie dłużej niż wcześniej,jak przeglądam Internet przeglądarka się wiesza. Włączyłem niepotrzebne pliki autostartu, przeskanowalem mbamem i Total security,oczyscilem ccleanerem,co jeszcze mogę zrobić?( ͡° ʖ̯ ͡°)
#kiciochpyta #pytanie #informatycy #komputery #laptop #pomocy
@pikejj18 No to polecam sprawdzić combofixem
@pikejj18: Obawiam się że to zasilacz z czarnej listy, ten temat to duplikat, należało użyć wyszukiwarki, pomijając już fakt że FORUM NIE POMAGA
------------------
Piszę poprawnie po polsku.
------------------
Piszę poprawnie po polsku.
źródło: comment_D1MJUiLkDaPIGVFjBYdwwQRLWIYxDoU9.jpg
Pobierz- 2
Jakiej marki polecacie solidnego laptopa? Do pracy, prostych gier, multimediów...
@naprawalaptopow może doradzicie coś co rzadko trafia na wasze biurka?
#zakupy #laptopy #laptop #kupujzwykopem #naprawalaptopow
@naprawalaptopow może doradzicie coś co rzadko trafia na wasze biurka?
#zakupy #laptopy #laptop #kupujzwykopem #naprawalaptopow
@limsko: a budżet? proste gry czyli pasjans?
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Myślę, że się przyda, bo dużo osób się na niego napala z uwagi na cienkie ramki i małe wymiary, a recenzji nowego Della XPS 15 (9550) jednak mało z nich podaje większość usterek występujących w tym modelu, w skrócie dell wydał wydał w listopadzie wczesną wersję beta laptopa, która dalej nią jest:
http://www.ultrabookreview.com/10234-dell-xps-15-9550-review/
Tematy na NBR:
http://forum.notebookreview.com/threads/dell-xps-15-9550-list-of-hardware-and-software-problems.784691/
http://forum.notebookreview.com/threads/dell-xps-15-skylake-9550-owners-lounge.783377/
http://www.ultrabookreview.com/10234-dell-xps-15-9550-review/
Tematy na NBR:
http://forum.notebookreview.com/threads/dell-xps-15-9550-list-of-hardware-and-software-problems.784691/
http://forum.notebookreview.com/threads/dell-xps-15-skylake-9550-owners-lounge.783377/
źródło: comment_aDS2zo26dieriEEniFv6KYBBXdp8StE2.jpg
Pobierz- 1
@mars83: był wątek, w którym ludzie opisywali swoje idealne egzemplarze. ja trafiłem dobrze. żaden z tych opisywanych problemów nie dotyczy tego sprzętu, którego używam. nawet po dodaniu pamięci NVMe, PC nie wyrzuca żadnych niebieskich ekranów. nieopisanym problemem w wątku o usterkach, podanym przez @Pustulka, jest czerwień przebijająca czerń, zauważalna pod ostrym kątem - obejdzie się.
- 1
@baczus:
Muszę się zastanowić co jeszcze nie zostało załatane przez poprawki biosu czy inne wersje sterowników, więc piszczące cewki na pewno się zdarzają, z wybudzaniem i wiatrakiem, zmianą jasności/miganiem resztę chyba z czasem udało się naprawić.
Muszę się zastanowić co jeszcze nie zostało załatane przez poprawki biosu czy inne wersje sterowników, więc piszczące cewki na pewno się zdarzają, z wybudzaniem i wiatrakiem, zmianą jasności/miganiem resztę chyba z czasem udało się naprawić.
konto usunięte via Android
- 2
mam problem z #laptop #hp #pavilion #dv6. po podlaczeniu do zasilania bez baterii nie reaguje. miga tylko dioda w laptopie przy wtyku zasilania. co moze byc nie tak? #pomoc #informatyka #elektronika #kiciochpyta
Siema mirki.
Mam taki dylemat (który po części oczywiście wynika z mojej niewiedzy :D)
Powiedzcie mi co wybralibyście pod względem grania w gry? :D Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tym temacie.
Z tego co widzę, (Tak mi się wydaje, wyprowadźcie mnie z błędu w razie czego) to ten Pavilion wypada dosyć nieźle na tle innych sprzętów z zakresu który podałem.
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptopy-laptopy-2-w-1/notebooki?priceFilter%5Bmin%5D=3404&priceFilter%5Bmax%5D=3978&filter%5B22795%5D%5B0%5D=814631
Mam taki dylemat (który po części oczywiście wynika z mojej niewiedzy :D)
Powiedzcie mi co wybralibyście pod względem grania w gry? :D Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc w tym temacie.
Z tego co widzę, (Tak mi się wydaje, wyprowadźcie mnie z błędu w razie czego) to ten Pavilion wypada dosyć nieźle na tle innych sprzętów z zakresu który podałem.
https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/laptopy-laptopy-2-w-1/notebooki?priceFilter%5Bmin%5D=3404&priceFilter%5Bmax%5D=3978&filter%5B22795%5D%5B0%5D=814631
- 0
- 0
@xarn007: wersja z i7 3673 zł http://xtreem.pl/laptopy-dla-graczy/442-lenovo-y700-15-gtx960m-ips-80nv00d4pb.html#



























Szukam czegoś dla siebie, powyższa specyfikacja do office, filmów, internetu i stronghold crusader hd spokojnie mi wystarczy, tylko nie wiem czy warto dokładać np. do Della
http://www.x-kom.pl/p/238489-notebook-laptop-156-dell-vostro-3546-i3-4005u-4gb-500-dvd-rw.html
Do codziennej pracy powinno wystarczyć.