Cześć Mirki.
Poszukuję laptopa dla pewnego różowego, która jest grafikiem.
Wymagania :
-RAM : 16GB+,
-PROCESOR : i7, najlepiej żeby to nie był niskonapięciowy,
-MATRYCA : ~15 - 15,6 matowa, dobrze by było 4k, ale FHD też ujdzie.
Poszukuję laptopa dla pewnego różowego, która jest grafikiem.
Wymagania :
-RAM : 16GB+,
-PROCESOR : i7, najlepiej żeby to nie był niskonapięciowy,
-MATRYCA : ~15 - 15,6 matowa, dobrze by było 4k, ale FHD też ujdzie.




























http://www.komputronik.pl/product/295446/Elektronika/Laptopy_Tablety/ASUS_R556LJ_XO607T_12GB.html?qrtc_slt=slt_product&qrtc_tpl=tpl_product&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=292574&qrtc_pos=3&utm_source=quartic&utm_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product
#laptopy #laptop #komputronik #komputery #elektronika #cokupic