Cześć Mirki.
Poszukuję laptopa dla pewnego różowego, która jest grafikiem.
Wymagania :
-RAM : 16GB+,
-PROCESOR : i7, najlepiej żeby to nie był niskonapięciowy,
-MATRYCA : ~15 - 15,6 matowa, dobrze by było 4k, ale FHD też ujdzie.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#linux #windows10 #windows #komputery #laptopy #laptop Pytanie do magikow. Mam laptopa z troche uszkodzona grafiki co objawia sie tym, ze jak pojawia sie pulpit (windows) to pojawiaja sie artefakty, zawiesza sie i resetuje. Problem nie wystepuje pdczas instalacji systemu. To samo jest z niektorymi linuxami (np. ze srodowiskiem graficznym cynamon albo lxde). Co ciekawe mint np. z xfce dziala normalnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Mirasy,

Chcę sobie kupić nowego laptopa. Ma służyć między innymi do grania w gierki (cs,wiedźmin), realizacji wideo i audio i do codziennej pracy. Od razu mówię, że stacjonarka odpada ze względów mobilności, bo często jeżdżę między miejscem studiów, a domem. Budżet 5000zł. Co wybrać w tej cenie najlepszego?

#laptopy #laptop #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Budżet 5000zł. Co wybrać w tej cenie najlepszego?


@Godric: Najlepiej coś z 970m, ale w tej chwili raczej nie znajdziesz czegoś co by się mieściło w budżecie z tą kartą.

Edit tak żeby się zmieścić w budżecie 3 najwydajniejsze
  • Odpowiedz
@tigitall: Jeszcze nie, ale tak po testach to DELL Inspiron 5558 z tymi parametrami co szukam chyba jest najbardziej odpowiedni. Jedynie trzeba dodatkowo kupic dysk SSD i zrobic podmiane.
  • Odpowiedz
#laptop #laptopy #cowybrac
Poszukuję laptopa, moje wymagania:
Budżet 1200 cebulionów
Stan: najlepiej nowy, ale używany też będzie OK
Zastosowania: programowanie, laptop dla studenta - do bardziej wymagających zadań mam kompa stacjonarnego
Rozmiar: im mniejszy tym lepszy
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ma ktoś z Was #laptop #dell #inspiron #7559 ?

Szukam kogoś kto go ma ponieważ ja w swoim zauważyłem dziwny problem z głośnikiem.
Mianowicie kiedy laptop chce wydać jakiś dźwięk, głośniki jakby się włączały i przed dźwiękiem słychać takie jakby ciche syczenie.

Nie ma tutaj znaczenia czy głośność jest ustawiona na maxa czy na minimum.
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@empe: To, co widzisz w lewym górnym rogu to nie jest raczej bleeding, to typowy IPS glow, standard, nic złego. Na dole masz kilka przecieków, ale są bardzo małe, więc nie masz się czym przejmować.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam komputerowy dylemat oraz proszę o wyjaśnienie.

Otóż posiadam laptopa HP 8460p i kupiłem niedawno do niego dysk SSD Crucial BX100 250GB. Tylko teraz się dowiaduję, że jako mój laptop posiada 2-generację procków intela to mam SATA II przez co nie jest wykorzystana maksymalna prędkość dysku? Mam rację?

Trochę szkoda mi teraz bawić się w wymienianie laptopa bo mój jest w idealnym stanie a zaraz kupię jakieś używane padło 3rd gen.

Wołam
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PerWito:
Bo to będzie mulić, nawet do zastosowań typowo internetowych, dlatego zawsze pisałem by nie schodzić poniżej niskonapieciowego petnium(seria z końcówką U, zaś omijać te zaczynające się N) bądź najlepiej niskonapięciowe i3.
  • Odpowiedz
Warto kupić tego laptopa lenovo idepad 100 w viedronce? Kosztuje 1150 zlotych. Szukam laptopa do 1500 do przegladania internetu. Bez znaczenia nowy czy uzywany.
#laptop #biedronka #pytanie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chce kupić nowy #laptop. "Do simsów":
1. i5 4200M z GT740M
czy
2. i5 5200U z GT920M

Pierwszy ma procka z M (wymienny, normalny) . Do tego ma starszą (data wydania) kartę graficzną, która całkiem nieźle
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@widofmaker: no właśnie tak myślałem, a rozbierać go nie chce bo nie wiem czy później uznali by gwarancje, a jak się nie uda to będę go próbował wymienic za dopłatą do lapka z windowsem i będzie bez problemu ...
  • Odpowiedz