Mirki szybka piłka.

#szukamlaptopa i znalazłem taki #laptop Klik)

Ogólnie ma służyć do przeglądania internetu i do oglądania netflixa. Od czasu do czasu może jakaś gierka tylko Twierdza lub CSGO.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zuldzin: oglądałem ten model ale odpada przez tą tafle szkła na lcd. Mam bardzo "słoneczne" mieszkanie i muszę mieć matowy ekran
Plusem względem asusa jest procesor bo w asusie jest niskonapięciowy ale biorąc pod uwagę fakt ze nie będę duzo grał na kompie (wole n3ds :P ) to nie jest to jakąś straszną wadą no chyba ze jestem w błędzie.
  • Odpowiedz
@PenTragon: kolega ostatnio kupił Acera V13 i myślę że do twoich zastosowań będzie pasował, jeśli ci pasuje 13,3 cali oczywiście.
Lekki, przy 50% baterii wskazywał "pozostało 8h" z włączonym YT, na prawdę dobry dźwięk, full hd.
  • Odpowiedz
Jeżeli nie będę używał swojego laptopa (asus rog) przez około 2 tygodnie to powinienem wyjąć z niego baterię?
#laptopy #laptop
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KCPR: Mój tylko leży w szufladzie, raz na jakiś czas go włączę. Zupełnie jak mój śp. już sąsiad, miał w swoim garażu wartburga i co parę miesięcy wyprowadzał go i robił nim rundkę po podwórku. Wyjątkowo sympatyczny starszy Pan. Pamiętam jak w letnie popołudnia, siadaliśmy wszyscy na ławeczce przed blokiem i opowiadał nam o wojnie, którą przeżył. Ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@tarasino: Od siebie tylko dodam że jako wieloletni klient marki lenovo muszę stwierdzić że jak kiedyś byli wyznacznikiem jakości tak teraz sporo się skiepścili.
  • Odpowiedz
Mirki co sądzicie o tym laptopie?
http://allegro.pl/lenovo-ideapad-700-i7-8gb-1tb-gtx950-win10--1530z--i6061206139.html

Da radę czy znajdzie się coś lepszego w tej kwocie? (to jest już max)
Laptop ma mieć matową matrycę i być z systemem. Szukam czegoś do amatorskiej obsługi FL Studio + czasami chciałbym zagrać w GTA 5.
Zatrzymałem się z komputerami na windowsie xp więc nie mam w tym temacie za bardzo pojęcia ( ͡° ͜
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra Mirki
Prezes sobie zażyczył jakieś cudne monitory.
Czy monitor ultrapanoramiczny może mieć problem we współpracy z laptopem?
#laptop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@look997: kto wymontowuje nowe dyski z nowych komputerów i sprzedaje je na części?
Wystarczy znać dobry serwis elektro i każdy dysk ma "zero" przebiegu
Edit: no i jak zawsze - czemu ktoś miałby rezygnować z pewnego zarobku i sprzedawać je dużo poniżej ceny rynkowej?
  • Odpowiedz
@look997: wymontowali dyski z 25 lapków?
Nie wiem czy kłamią - ja zadaję tylko pytania. Może mają inną definicję słowa nowy
Nowy w sensie.. nieużywany poza komputerem?

Możesz ich zapytać jutro.. może jestem przewrażliwiony
  • Odpowiedz
Tego Della 6430u odrzucasz z konkretnych powodów ?


@pawelgorowicz: ceny, niskonapięciowego procesora ivy bridge, jak już się pchać w 14 calowce z niskonapieciowcami to elitebook 840 albo folio 1040 oba z gwarancją HP, a nie tym pseduoczymś co oferują sprzedawcy.
  • Odpowiedz
Cześć Mirki, doradźcie różowemu w kwestii wyboru laptopa, głównie do internetu i office. Chciałabym też żeby był w miarę cienki i lekki. Chyba najbardziej jakiś asus ale może być coś innego. Tak do 3 tysi. #laptop #laptopy #komputery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki!

Robię porządki z moimi starymi laptopami!
Obecnie wyczyściłem i przygotowałem do wystawienia laptop toshiba satelite l40 13g

Może ktoś potrzebuje i chciałby kupić? Nie wiem ile jest wart, czekam na propozycje ( ͜͡
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gry #laptop
Macie jakiś pomysł na grę na słabego laptopa? Najlepiej taka bez użycia myszki albo gdzie nie trzeba szybko tą myszką poruszać. Możecie umieścić tu swoje pomysły. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanko.. Jak nazywa się gniazdo antenowe dostępne na tej karcie? Niestety producent się nie chwali...
(oczywiście gniazdo antenowe jest po lewej na dole, tuż nad otworem montażowym)

To jest typowa laptopowa karta TV, więc i gniazdo pewnie jest typowe.. Tylko jak ono się nazywa?

#komputery #hardware #laptopy #laptop
husky83 - Pytanko.. Jak nazywa się gniazdo antenowe dostępne na tej karcie? Niestety ...

źródło: comment_VmheqgeV0lbBeoivaMxVJt2rWzOD2v8B.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam #laptop dla rozowego paska tak do 2500 cebulionów, macie jakieś propozycje?

Różowy jedyne co bedzie na nim robił to oglądał filmy i przeglądał fb także nie musi być full high end, wiec i wymagań jest mało

- Cytując ją ' tylko, żeby nie był super brzydki proszę '
- Mój wymóg to najlepiej SSD, chce by jej szybko chodził
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XAIMEII: Witaj, procesor Intel i3/i5/i7 czwartej-szóstej generacji. Grafika Intel HD 4XXX/5XXX albo wyżej, najmniej awaryjne biorąc pod uwagę użytkowanie przez dłuższy czas i brak problemów po gwarancji, energooszczędne, generujące niewiele ciepła=cicho pracujący wentylator. Porównywalne podstawowymi Nvidiami/Amd więc nie trzeba się martwić o wydajność.
Solidną obudowę, np. Dell, może XPS, 13", ewentualnie Acer V3, V5. Przydatna funkcja to podświetlana klawiatura, warto zwrócić uwagę, jakieś HDMI, USB 3.0, niektóre ultrabooki potrafią być
  • Odpowiedz
@kicek3d:
Dobra może trochę przesadziłem, procesor jest na poziomie i3u i tak jak wspomniałeś do podstawowych czynności wystarczy, właśnie m.in. dlatego oraz to, że nie da radę go wymienić na coś lepszego jest tak rzadko dostępny.
  • Odpowiedz
Siema, zdecydowałem, że muszę zmienić kartę wifi w lapku z 2,4GHz na 5GHz. Moja 2,4GHz to: Broadcom 802.11n
PCI\VEN14E4&DEV4727&SUBSYS051B14E4&REV01

Mam lapka Lenovo g570. Mogę kupić jakąkolwiek na 5GHz i będzie mi śmigać, czy muszę jakiś odpowiedni model, firmę?

Jak kogoś interesuje, to mój router nadaje w 2,4 i 5GHz, więc nie będzie problemu z podłączeniem się do 5GHz.
#pytanie #pytaniedoeksperta #laptop #laptopy #wifi
Cesarz_Polski - Siema, zdecydowałem, że muszę zmienić kartę wifi w lapku z 2,4GHz na ...

źródło: comment_7AmPqBeANB7Zm18CI6g7fhMJXAuRVhL0.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach