Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@KCPR: Mój tylko leży w szufladzie, raz na jakiś czas go włączę. Zupełnie jak mój śp. już sąsiad, miał w swoim garażu wartburga i co parę miesięcy wyprowadzał go i robił nim rundkę po podwórku. Wyjątkowo sympatyczny starszy Pan. Pamiętam jak w letnie popołudnia, siadaliśmy wszyscy na ławeczce przed blokiem i opowiadał nam o wojnie, którą przeżył. Ehhhh ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KCPR: Wyjmować nie musisz, ale najlepiej rozładuj do około 50%. Trzymaj w chłodnym miejscu.
- 2
#szukamlaptopa Wymagania:
- max 3000 PLN
- matryca matowa 13,3 -14
- dysk SSD min 128 GB
- RAM min 8GB
- windows min 7
- max 3000 PLN
- matryca matowa 13,3 -14
- dysk SSD min 128 GB
- RAM min 8GB
- windows min 7
- 1
Mirki co sądzicie o tym laptopie?
http://allegro.pl/lenovo-ideapad-700-i7-8gb-1tb-gtx950-win10--1530z--i6061206139.html
Da radę czy znajdzie się coś lepszego w tej kwocie? (to jest już max)
Laptop ma mieć matową matrycę i być z systemem. Szukam czegoś do amatorskiej obsługi FL Studio + czasami chciałbym zagrać w GTA 5.
Zatrzymałem się z komputerami na windowsie xp więc nie mam w tym temacie za bardzo pojęcia ( ͡° ͜
http://allegro.pl/lenovo-ideapad-700-i7-8gb-1tb-gtx950-win10--1530z--i6061206139.html
Da radę czy znajdzie się coś lepszego w tej kwocie? (to jest już max)
Laptop ma mieć matową matrycę i być z systemem. Szukam czegoś do amatorskiej obsługi FL Studio + czasami chciałbym zagrać w GTA 5.
Zatrzymałem się z komputerami na windowsie xp więc nie mam w tym temacie za bardzo pojęcia ( ͡° ͜
@GdzieJestBanan: gdzie opcja zostawiam ?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lupoo: a F2 próbowałeś?
- 1
Dobra Mirki
Prezes sobie zażyczył jakieś cudne monitory.
Czy monitor ultrapanoramiczny może mieć problem we współpracy z laptopem?
#laptop
Prezes sobie zażyczył jakieś cudne monitory.
Czy monitor ultrapanoramiczny może mieć problem we współpracy z laptopem?
#laptop
@bdr90: nie. Bedzie wyswietlał z najwieksza mozliwa rozdzielczoscia bez problemu.
- 1
#laptop #komputer #sprzetkomputerowy #pc
Taki dysk jest dobrej jakości? ma gwarancję 2 lata.
Chyba nie ma problem podłączyć go do PC?
http://allegro.pl/super-toshiba-500gb-8mb-2-5-gwar-2-lata-i6013213087.html
Taki dysk jest dobrej jakości? ma gwarancję 2 lata.
Chyba nie ma problem podłączyć go do PC?
http://allegro.pl/super-toshiba-500gb-8mb-2-5-gwar-2-lata-i6013213087.html
@look997: kto wymontowuje nowe dyski z nowych komputerów i sprzedaje je na części?
Wystarczy znać dobry serwis elektro i każdy dysk ma "zero" przebiegu
Edit: no i jak zawsze - czemu ktoś miałby rezygnować z pewnego zarobku i sprzedawać je dużo poniżej ceny rynkowej?
Wystarczy znać dobry serwis elektro i każdy dysk ma "zero" przebiegu
Edit: no i jak zawsze - czemu ktoś miałby rezygnować z pewnego zarobku i sprzedawać je dużo poniżej ceny rynkowej?
@look997: wymontowali dyski z 25 lapków?
Nie wiem czy kłamią - ja zadaję tylko pytania. Może mają inną definicję słowa nowy
Nowy w sensie.. nieużywany poza komputerem?
Możesz ich zapytać jutro.. może jestem przewrażliwiony
Nie wiem czy kłamią - ja zadaję tylko pytania. Może mają inną definicję słowa nowy
Nowy w sensie.. nieużywany poza komputerem?
Możesz ich zapytać jutro.. może jestem przewrażliwiony
Dobry wieczór wykopki :)
#szukamlaptopa do pracy, wiec na starcie odapda super mocna grafika :)
Mam na oku takie 3 cuda poleasingowe:
1.
#szukamlaptopa do pracy, wiec na starcie odapda super mocna grafika :)
Mam na oku takie 3 cuda poleasingowe:
1.
- 1
- 1
Tego Della 6430u odrzucasz z konkretnych powodów ?
@pawelgorowicz: ceny, niskonapięciowego procesora ivy bridge, jak już się pchać w 14 calowce z niskonapieciowcami to elitebook 840 albo folio 1040 oba z gwarancją HP, a nie tym pseduoczymś co oferują sprzedawcy.
- 2
Cześć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mamy dla Was #promocja na fajnego laptopa.
Tutaj link: Mamy dla Was super przecenę na laptopa #lenovo :)
Tutaj podejemy linka: http://www.x-kom.pl/p/271044-notebook-laptop-156-lenovo-b50-80-i3-5020u-4gb-500-dvd-rw-win10-r5-m330.html #laptop #xkom
Mamy dla Was #promocja na fajnego laptopa.
Tutaj link: Mamy dla Was super przecenę na laptopa #lenovo :)
Tutaj podejemy linka: http://www.x-kom.pl/p/271044-notebook-laptop-156-lenovo-b50-80-i3-5020u-4gb-500-dvd-rw-win10-r5-m330.html #laptop #xkom
- 1
Mirki!
Robię porządki z moimi starymi laptopami!
Obecnie wyczyściłem i przygotowałem do wystawienia laptop toshiba satelite l40 13g
Może ktoś potrzebuje i chciałby kupić? Nie wiem ile jest wart, czekam na propozycje ( ͡€ ͜
Robię porządki z moimi starymi laptopami!
Obecnie wyczyściłem i przygotowałem do wystawienia laptop toshiba satelite l40 13g
Może ktoś potrzebuje i chciałby kupić? Nie wiem ile jest wart, czekam na propozycje ( ͡€ ͜
@empe: odblokuj pw mistrzu ;)
- 0
@paypalowiec: Patrz, nawet nie wiedziałem, że mam zablokowane:)
- 1
- 1
Pytanko.. Jak nazywa się gniazdo antenowe dostępne na tej karcie? Niestety producent się nie chwali...
(oczywiście gniazdo antenowe jest po lewej na dole, tuż nad otworem montażowym)
To jest typowa laptopowa karta TV, więc i gniazdo pewnie jest typowe.. Tylko jak ono się nazywa?
#komputery #hardware #laptopy #laptop
(oczywiście gniazdo antenowe jest po lewej na dole, tuż nad otworem montażowym)
To jest typowa laptopowa karta TV, więc i gniazdo pewnie jest typowe.. Tylko jak ono się nazywa?
#komputery #hardware #laptopy #laptop
źródło: comment_VmheqgeV0lbBeoivaMxVJt2rWzOD2v8B.jpg
Pobierz- 1
Komentarz usunięty przez autora
Szukam #laptop dla rozowego paska tak do 2500 cebulionów, macie jakieś propozycje?
Różowy jedyne co bedzie na nim robił to oglądał filmy i przeglądał fb także nie musi być full high end, wiec i wymagań jest mało
- Cytując ją ' tylko, żeby nie był super brzydki proszę '
- Mój wymóg to najlepiej SSD, chce by jej szybko chodził
Różowy jedyne co bedzie na nim robił to oglądał filmy i przeglądał fb także nie musi być full high end, wiec i wymagań jest mało
- Cytując ją ' tylko, żeby nie był super brzydki proszę '
- Mój wymóg to najlepiej SSD, chce by jej szybko chodził
- 0
@Pustulka: Nie, nie, koniecznie nówka fungiel nie śmigana! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowy chce coś bardzo szczupłego, najlepiej coś na wzór gówien z jabłkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Różowy chce coś bardzo szczupłego, najlepiej coś na wzór gówien z jabłkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XAIMEII: Witaj, procesor Intel i3/i5/i7 czwartej-szóstej generacji. Grafika Intel HD 4XXX/5XXX albo wyżej, najmniej awaryjne biorąc pod uwagę użytkowanie przez dłuższy czas i brak problemów po gwarancji, energooszczędne, generujące niewiele ciepła=cicho pracujący wentylator. Porównywalne podstawowymi Nvidiami/Amd więc nie trzeba się martwić o wydajność.
Solidną obudowę, np. Dell, może XPS, 13", ewentualnie Acer V3, V5. Przydatna funkcja to podświetlana klawiatura, warto zwrócić uwagę, jakieś HDMI, USB 3.0, niektóre ultrabooki potrafią być
Solidną obudowę, np. Dell, może XPS, 13", ewentualnie Acer V3, V5. Przydatna funkcja to podświetlana klawiatura, warto zwrócić uwagę, jakieś HDMI, USB 3.0, niektóre ultrabooki potrafią być
- 0
@Pustulka: Czy szrot? Do podstawowych rzeczy absolutnie wystarczający. Teraz w tańszych lapkach masz dużo słabsze celerony albo pentiumy oparte na atomie.
- 0
@kicek3d:
Dobra może trochę przesadziłem, procesor jest na poziomie i3u i tak jak wspomniałeś do podstawowych czynności wystarczy, właśnie m.in. dlatego oraz to, że nie da radę go wymienić na coś lepszego jest tak rzadko dostępny.
Dobra może trochę przesadziłem, procesor jest na poziomie i3u i tak jak wspomniałeś do podstawowych czynności wystarczy, właśnie m.in. dlatego oraz to, że nie da radę go wymienić na coś lepszego jest tak rzadko dostępny.
- 0
@CyberDeath: niestety mam hm70 wiec max to pentium 2030m ;<
Siema, zdecydowałem, że muszę zmienić kartę wifi w lapku z 2,4GHz na 5GHz. Moja 2,4GHz to: Broadcom 802.11n
PCI\VEN14E4&DEV4727&SUBSYS051B14E4&REV01
Mam lapka Lenovo g570. Mogę kupić jakąkolwiek na 5GHz i będzie mi śmigać, czy muszę jakiś odpowiedni model, firmę?
Jak kogoś interesuje, to mój router nadaje w 2,4 i 5GHz, więc nie będzie problemu z podłączeniem się do 5GHz.
#pytanie #pytaniedoeksperta #laptop #laptopy #wifi
PCI\VEN14E4&DEV4727&SUBSYS051B14E4&REV01
Mam lapka Lenovo g570. Mogę kupić jakąkolwiek na 5GHz i będzie mi śmigać, czy muszę jakiś odpowiedni model, firmę?
Jak kogoś interesuje, to mój router nadaje w 2,4 i 5GHz, więc nie będzie problemu z podłączeniem się do 5GHz.
#pytanie #pytaniedoeksperta #laptop #laptopy #wifi
źródło: comment_7AmPqBeANB7Zm18CI6g7fhMJXAuRVhL0.jpg
Pobierz- 2
@Cesarz_Polski:
Pamiętaj żeby anteny pasowały.
Pamiętaj żeby anteny pasowały.
- 1
@Cesarz_Polski: Ja kiedyś miałem kiedyś kartę na trzy anteny i zamieniłam na taką z na dwie anteny. W drugą stronę pewnie trudniej...
#laptop #laptopy #starelaptopy #czescidolaptopa Ma może ktos ram ddr3 do laptopa? 2-4gb i dysk obojetnie jaki na test to w miare rozsadnej cenie

























#szukamlaptopa i znalazłem taki #laptop Klik)
Ogólnie ma służyć do przeglądania internetu i do oglądania netflixa. Od czasu do czasu może jakaś gierka tylko Twierdza lub CSGO.
Plusem względem asusa jest procesor bo w asusie jest niskonapięciowy ale biorąc pod uwagę fakt ze nie będę duzo grał na kompie (wole n3ds :P ) to nie jest to jakąś straszną wadą no chyba ze jestem w błędzie.
Lekki, przy 50% baterii wskazywał "pozostało 8h" z włączonym YT, na prawdę dobry dźwięk, full hd.