Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ostatnio przeglądałem allegro w poszukiwaniu jakiegoś w miarę lekkiego, 13-14" lapka i trafiłem na sklep kupujemy.to: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40437631 Lapki mają niby fajne, niby leżaki magazynowe, cena bardzo atrakcyjna, ale... no właśnie cena. Ktoś tam kupował i może coś powiedzieć na ich temat ? bo jakoś za pięknie to wygląda.

BTW. Patrzyłem na tego lapka: http://allegro.pl/laptop-lenovo-u330-silver-i3-4gb-500gb-dotyk-win-8-i6123338031.html

#komputer #laptopy #laptop
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@feriar: pracuję w takiej firmie. Laptopy są od dostawcy (który ma je z wystawy). Fabrycznie np. po niemiecku, spolszczane i lecą do ciebie. 12 msc gw u sprzedawcy. Prosisz o fotki, oni ci pokazują, kupujesz i masz 14 dni na ewentualny zwrot.
  • Odpowiedz
Ostatnio przeglądałem allegro w poszukiwaniu jakiegoś w miarę lekkiego, 13-14" lapka i trafiłem na sklep kupujemy.to:


@feriar: Jak już chcesz brać używkę/refurba to wolałbym e7440, e7450 bądź któryś z elitebooków 840, 1040.
  • Odpowiedz
mirki jestem totalnie poza rynkiem. Szukam laptopa do 3 k włącznie, wiem że ma być dysk ssd, 15 cali, grafika taka żeby od czasu do czasu jakąś gierkę odpalić. Generalnie ma być szybki. W kierunku jakich modeli patrzeć? #laptopy #laptop
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Od kiedy Media Markt woła hasło do Windowsa przy oddaniu laptopa Hp do gwarancji? Zaznaczę że uszkodzony jest wentylator chłodzenia procesora który zaczął głośno chodzić kilka dni przed końcem gwarancji. Wyjaśni mi to ktoś?
#mediamarkt #laptop #hp #gwarancja #naprawalaptopow
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomd5: oddaj bez dysku ;]
Jak swojego della oddawałem, ale pominąłem sprzedawcę, lecz odrazu do producenta, to powiedzieli bym najlepiej wyciągnął dysk.
  • Odpowiedz
@tomd5: do testów. Producent dostarcza oprogramowanie które sprawdza czy wszystko działa i sprawdzenie tego jest wymagane do zakończenia naprawy. U mnie jak jest hasło a klient go nie podał to laptop idzie do recovery.
  • Odpowiedz
Mirry potrzebny na szybko jakiś tani #laptop. Nie gram już więc może być zwykły do pracy, nie mam siana na porządnego dell-a a hp już się stacza w otchłań i boję się że do tegorocznej sesji nie dotrwa, co polecicie? Tanio znaczy <1500 dla ścisłości.
#komputery
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

żadnego HP, przejechałem się u nich z serwisem i gwarancją, przynajmniej obejmującą mój region


@Seid: Ale pavilionów do elitebooków to ty nie porównuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czemu uważasz że używane japko będzie złym wyborem?

Bo pchanie się w core 2 duo za 1.5k to głupota, szczególnie biorąc pod uwagę, że w tej kwocie znajdziesz coś na ivy bridge bądź haswellu, gdybyś miał 2.5-3k to
  • Odpowiedz
mireczki, po upadku #laptop na jeden z boków (nieduża wysokość, brak widocznych uszkodzeń obudowy) ekran pozostaje czarny. Tzn po włączeniu laptopa matryca się podświetla ale jest cała czarna jakby ktoś włączył na pełny ekran zdjęcie które jest czarne..
+/- co mogło paść i od czego zacząć poszukiwania?
#naprawalaptopow
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
mirki, czyściłem laptopa od środka, zmieniłem pastę, skręciłem i ku mojemu zdziwieniu nie mam obrazu na matrycy - w ogóle się nie włącza, ciemno. Po kablu HDMI na telewizorze jest wszystko ok. Która tasiemka, albo coś odpowiada za obraz na matrycy? wyciągnąłem całą płytę główną, to może coś za lekko podłączyłem. #samsung rv511
#komputery #laptopy #laptop
kreA - mirki, czyściłem laptopa od środka, zmieniłem pastę, skręciłem i ku mojemu zdz...

źródło: comment_8YfiQmxMQny4MLc08TMMaBxH2MAQEF2i.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej mireczki kupiłem sobie pada esperanza za 15złociszy w Auchanie i chce p-----------c w Mortal Kombat X, jednak przyciski są nie na swoim miejscu. Przykładowo RT to RB i na odwrót, X Y B A wymieszane ze sobą - da sie to jakoś skonfigurować? w grze sie niestety nie da

#laptopy
#komputery
#pady
#gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki!
Kilka dni temu padł mi laptop, co się okazało, koszt naprawy jest za wysoki względem jego ceny, więc szukam czegoś nowego i mam nadzieję, że mi coś poradzicie.
Niestety, muszę go kupić na raty, tak max 24 x 200 cebulionów, ogólnie potrzebny mi do różnych programów CADowskich + ewentualnie, żeby można było sobie coś pograć od czasu do czasu.
Patrzyłem lenovo y50-70, ale gdzieś czytałem, że grafika jest awaryjna.
Mam nadzieję,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czarlesone: y700-15(następca y50-70, ma błyszczącą matrycę, a raczej taflę szkła przed nią), dell 7559(wersja z i7 w komputroniku na allegro jest za 3999 zł), acer vn7-592g(4099 z systemem w komputroniku), msi ge62(za 4k ma matrycę tn, wersja z ipsem jest droższa), pe60 ale nie wiem na ile ci je rozłożą na raty, najtańsze oferty, tutaj masz pozbierane modele i linki do mam nadzieję wciąż najniższych ofert, ale nie zaszkodzi jeszcze
  • Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie jakości ikon w uruchomionym steam. Mam laptopa Lenovo y700 i windows oraz pulpit ma wysoką jakość, natomiast steam wygląda jakby był w gorszej rozdzielczości (okienka czatu itp.) z czego to wynika ?

#lenovo #kiciochpyta #laptop
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, mam laptopa ASUS F555LB. Właśnie aktualizuję go do systemu Windows 10. Mam dysk 120GB SSD i chciałbym na nim zainstalować Windowsa oraz Linuxa #mint . Do tego 1TB dysk zewnętrzny.

Komputer będę używał głównie do przeglądania neta, trochę programów inżynierskich i gier (ze steama i tpb).

Zastanawiam się, czy nie wywalić 10 i zamiast niej zainstalować #windows7 z #dreamspark?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dzoker: Też go próbowałem przekonać i się nie dało, lubi łazić z lapkiem, nie ma konkretnego miejsca w domu na stacjonarkę i na wyjazdy zabiera lapka.
  • Odpowiedz