Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 0
- 1
Mirki, mam problem z kartą wi fi w lenovo g500s, mam inną kartę po wsadzeniu jej nie odpala. doczytałem się że trzeba wgrać zmodowany bios. Jak kto zrobić? Gdzie się udać? Jakieś pomysły?
#pytanie #laptop #pytaniedoeksperta #lenovo #komputery
#pytanie #laptop #pytaniedoeksperta #lenovo #komputery
HP 450 G2, windows 7 pro x86 ma BSOD-y po starcie systemu. Później załapuje i śmiga normalnie.
tu zrzut minidump:
http://www23.zippyshare.com/v/XYbtqDHX/file.html
Możecie coś poradzić? Zainstalowałem najnowsze stery do USB ze strony HP i lipa.
#
tu zrzut minidump:
http://www23.zippyshare.com/v/XYbtqDHX/file.html
Możecie coś poradzić? Zainstalowałem najnowsze stery do USB ze strony HP i lipa.
#
- 1
@Cesarz_Polski: Sterownik od usb3.0 sypie sie czasami.
Dump wskazuje na iusb3xhc.sys
Dump wskazuje na iusb3xhc.sys
Czy ten laptop wart jest swojej ceny?
Coś fajnego w cenie do 2500?
http://www.x-kom.pl/p/245350-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-12-i5-5200u-12gb-240ssd-dvd-gt940m.html#specification
#laptopy #laptop #pytanie #komputery #komputer #pytaniedoeksperta
Coś fajnego w cenie do 2500?
http://www.x-kom.pl/p/245350-notebook-laptop-156-asus-r556lb-xo153d-12-i5-5200u-12gb-240ssd-dvd-gt940m.html#specification
#laptopy #laptop #pytanie #komputery #komputer #pytaniedoeksperta
#laptopy #rozowepaski #logikarozowychpaskow
#laptop
Przecie różowe w ogóle nie są w stanie pojąć, że mają wentylator w lapku i, że laptop sam magicznie ciepła nie odprowadza klawiaturą.
#laptop
Przecie różowe w ogóle nie są w stanie pojąć, że mają wentylator w lapku i, że laptop sam magicznie ciepła nie odprowadza klawiaturą.
źródło: comment_PcJtiBcIQblyk7BSgpFQpT6tTkekwctj.jpg
PobierzOd kiedy Media Markt woła hasło do Windowsa przy oddaniu laptopa Hp do gwarancji? Zaznaczę że uszkodzony jest wentylator chłodzenia procesora który zaczął głośno chodzić kilka dni przed końcem gwarancji. Wyjaśni mi to ktoś?
#mediamarkt #laptop #hp #gwarancja #naprawalaptopow
#mediamarkt #laptop #hp #gwarancja #naprawalaptopow
- 0
@tomd5: oddaj bez dysku ;]
Jak swojego della oddawałem, ale pominąłem sprzedawcę, lecz odrazu do producenta, to powiedzieli bym najlepiej wyciągnął dysk.
Jak swojego della oddawałem, ale pominąłem sprzedawcę, lecz odrazu do producenta, to powiedzieli bym najlepiej wyciągnął dysk.
@tomd5: do testów. Producent dostarcza oprogramowanie które sprawdza czy wszystko działa i sprawdzenie tego jest wymagane do zakończenia naprawy. U mnie jak jest hasło a klient go nie podał to laptop idzie do recovery.
- 1
Przyjaciel ma wysłużony #laptop Dell Latitude D830. Chciałby kupić baterię, która będzie mu trzymać jak najdłużej po naładowaniu. Jaka #bateria będzie się nadawać najlepiej?
@SwiatBaterii i @naprawalaptopow może moglibyście coś doradzić?
@SwiatBaterii i @naprawalaptopow może moglibyście coś doradzić?
- 1
- 1
żadnego HP, przejechałem się u nich z serwisem i gwarancją, przynajmniej obejmującą mój region
@Seid: Ale pavilionów do elitebooków to ty nie porównuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czemu uważasz że używane japko będzie złym wyborem?
Bo pchanie się w core 2 duo za 1.5k to głupota, szczególnie biorąc pod uwagę, że w tej kwocie znajdziesz coś na ivy bridge bądź haswellu, gdybyś miał 2.5-3k to
- 1
#szukamlaptopa #laptop #laptopy
Coś z tego brzmi sesownie? Do FB / prostych gier typu Bejeweled 3, skype i te sprawy. Wie ktoś czy model awaryjny?
http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-gamer-i3-4gb-500gb-amd-r5-400-i6072740401.html
http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-intel-i3-4gb-r5-m330-zestaw-i6095222059.html
Coś z tego brzmi sesownie? Do FB / prostych gier typu Bejeweled 3, skype i te sprawy. Wie ktoś czy model awaryjny?
http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-gamer-i3-4gb-500gb-amd-r5-400-i6072740401.html
http://allegro.pl/laptop-lenovo-b50-80-intel-i3-4gb-r5-m330-zestaw-i6095222059.html
- 1
@Shakko: Lenovo B51-80 (15,6") seria B (Essential B51) jest już następca tego modelu na ten rok z prockami Skylake
Jest jakiś #laptop #laptopy z błyszczącą (nie matową) matrycą 17 calową, kosztujący nie więcej jak 4,5 tys który odpali #wiedzmin3 na średnich ustawieniach graficznych? (a jak nie na średnich to na minimalnych).
Zna/widział ktoś taki?
#kiciochpyta #komputery
Zna/widział ktoś taki?
#kiciochpyta #komputery
mireczki, po upadku #laptop na jeden z boków (nieduża wysokość, brak widocznych uszkodzeń obudowy) ekran pozostaje czarny. Tzn po włączeniu laptopa matryca się podświetla ale jest cała czarna jakby ktoś włączył na pełny ekran zdjęcie które jest czarne..
+/- co mogło paść i od czego zacząć poszukiwania?
#naprawalaptopow
+/- co mogło paść i od czego zacząć poszukiwania?
#naprawalaptopow
- 0
@wogx: nie, cos innego...
podłączyłem go pod TV i na telewizorze obraz jest a po odłączeniu HDMI jest objaw jak wcześniej
podłączyłem go pod TV i na telewizorze obraz jest a po odłączeniu HDMI jest objaw jak wcześniej
Może sama matryca jest uszkodzona, może przewód się poluzował. Na odległość ciężko stwierdzić
konto usunięte via Android
- 1
Różowy siedzi i szuka nowego laptopa dla siebie. Co chwila k---i bo za dużo wersji.
Jakie polecacie lapki do około 2k dla różowego?
Najbardziej jej pasują Delle albo HP.
Upatrzyła
Jakie polecacie lapki do około 2k dla różowego?
Najbardziej jej pasują Delle albo HP.
Upatrzyła
źródło: comment_TWebz5h1THeT4jF9wbL7aw17FxhKYmMh.jpg
Pobierzmirki, czyściłem laptopa od środka, zmieniłem pastę, skręciłem i ku mojemu zdziwieniu nie mam obrazu na matrycy - w ogóle się nie włącza, ciemno. Po kablu HDMI na telewizorze jest wszystko ok. Która tasiemka, albo coś odpowiada za obraz na matrycy? wyciągnąłem całą płytę główną, to może coś za lekko podłączyłem. #samsung rv511
#komputery #laptopy #laptop
#komputery #laptopy #laptop
źródło: comment_8YfiQmxMQny4MLc08TMMaBxH2MAQEF2i.jpg
Pobierz@kreA: dodaj zdjecie panelu z ekranem i kablem, tak ciezko stwierdzic. napewno te biale zlacze przy wiatraku u gory lub drugie biale w lewym dolnym rogu plytki.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SilvioDante: Nie korzystałem z tego na dwa pady, ale chcesz mi powiedzieć, że te zakładki Controller 1, Controller 2, 3 i 4 u góry to tak tylko dla picu?
źródło: comment_Z3VWhzXPC7Xna2wBN2RrMmfNGZTU3FUc.jpg
Pobierz- 0
@Wiedmolol: dokladnie tak mam dwa te same pady i nie dziala to
Mireczki!
Kilka dni temu padł mi laptop, co się okazało, koszt naprawy jest za wysoki względem jego ceny, więc szukam czegoś nowego i mam nadzieję, że mi coś poradzicie.
Niestety, muszę go kupić na raty, tak max 24 x 200 cebulionów, ogólnie potrzebny mi do różnych programów CADowskich + ewentualnie, żeby można było sobie coś pograć od czasu do czasu.
Patrzyłem lenovo y50-70, ale gdzieś czytałem, że grafika jest awaryjna.
Mam nadzieję,
Kilka dni temu padł mi laptop, co się okazało, koszt naprawy jest za wysoki względem jego ceny, więc szukam czegoś nowego i mam nadzieję, że mi coś poradzicie.
Niestety, muszę go kupić na raty, tak max 24 x 200 cebulionów, ogólnie potrzebny mi do różnych programów CADowskich + ewentualnie, żeby można było sobie coś pograć od czasu do czasu.
Patrzyłem lenovo y50-70, ale gdzieś czytałem, że grafika jest awaryjna.
Mam nadzieję,
- 1
@Czarlesone: y700-15(następca y50-70, ma błyszczącą matrycę, a raczej taflę szkła przed nią), dell 7559(wersja z i7 w komputroniku na allegro jest za 3999 zł), acer vn7-592g(4099 z systemem w komputroniku), msi ge62(za 4k ma matrycę tn, wersja z ipsem jest droższa), pe60 ale nie wiem na ile ci je rozłożą na raty, najtańsze oferty, tutaj masz pozbierane modele i linki do mam nadzieję wciąż najniższych ofert, ale nie zaszkodzi jeszcze
- 0
@legion2012 @Pustulka: dzięki, póki co faworyt y700-15 i dell 7559, ale może jeszcze coś ciekawego znajdę
mireczki,
szukam laptopa do 1000 zł, matryca mniejsza niz 15 cali, zastosowanie tylko internet i prace na studia
#pustulkowelaptopy #laptop #kupie #cokupic #netbook
czy moge prosic o doradzenie co kupic?
zdecydowanie tylko uzywany,
szukam laptopa do 1000 zł, matryca mniejsza niz 15 cali, zastosowanie tylko internet i prace na studia
#pustulkowelaptopy #laptop #kupie #cokupic #netbook
czy moge prosic o doradzenie co kupic?
zdecydowanie tylko uzywany,
Mam pytanie odnośnie jakości ikon w uruchomionym steam. Mam laptopa Lenovo y700 i windows oraz pulpit ma wysoką jakość, natomiast steam wygląda jakby był w gorszej rozdzielczości (okienka czatu itp.) z czego to wynika ?
#lenovo #kiciochpyta #laptop
#lenovo #kiciochpyta #laptop
- 1
Mireczki, mam laptopa ASUS F555LB. Właśnie aktualizuję go do systemu Windows 10. Mam dysk 120GB SSD i chciałbym na nim zainstalować Windowsa oraz Linuxa #mint . Do tego 1TB dysk zewnętrzny.
Komputer będę używał głównie do przeglądania neta, trochę programów inżynierskich i gier (ze steama i tpb).
Zastanawiam się, czy nie wywalić 10 i zamiast niej zainstalować #windows7 z #dreamspark?
Komputer będę używał głównie do przeglądania neta, trochę programów inżynierskich i gier (ze steama i tpb).
Zastanawiam się, czy nie wywalić 10 i zamiast niej zainstalować #windows7 z #dreamspark?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

























Ostatnio przeglądałem allegro w poszukiwaniu jakiegoś w miarę lekkiego, 13-14" lapka i trafiłem na sklep kupujemy.to: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=40437631 Lapki mają niby fajne, niby leżaki magazynowe, cena bardzo atrakcyjna, ale... no właśnie cena. Ktoś tam kupował i może coś powiedzieć na ich temat ? bo jakoś za pięknie to wygląda.
BTW. Patrzyłem na tego lapka: http://allegro.pl/laptop-lenovo-u330-silver-i3-4gb-500gb-dotyk-win-8-i6123338031.html
#komputer #laptopy #laptop
@feriar: Jak już chcesz brać używkę/refurba to wolałbym e7440, e7450 bądź któryś z elitebooków 840, 1040.