Wpis z mikrobloga

Mirry potrzebny na szybko jakiś tani #laptop. Nie gram już więc może być zwykły do pracy, nie mam siana na porządnego dell-a a hp już się stacza w otchłań i boję się że do tegorocznej sesji nie dotrwa, co polecicie? Tanio znaczy <1500 dla ścisłości.
#komputery
  • 10
Mirry potrzebny na szybko jakiś tani #laptop. Nie gram już więc może być zwykły do pracy, nie mam siana na porządnego dell-a a hp już się stacza w otchłań i boję się że do tegorocznej sesji nie dotrwa, co polecicie? Tanio znaczy <1500 dla ścisłości.

Dzieki, btw. może nawet być używane jabłko.

Macbooki dobrze trzymają ceny, nic ciekawego i wartego zakupu nie znajdziesz.

Myślałem też o opcji solidnego tableta z klawiaturą
@Pustulka: żadnego HP, przejechałem się u nich z serwisem i gwarancją, przynajmniej obejmującą mój region. Czemu uważasz że używane japko będzie złym wyborem? Szczerze nigdy w nich nie gustowałem
żadnego HP, przejechałem się u nich z serwisem i gwarancją, przynajmniej obejmującą mój region


@Seid: Ale pavilionów do elitebooków to ty nie porównuj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Czemu uważasz że używane japko będzie złym wyborem?

Bo pchanie się w core 2 duo za 1.5k to głupota, szczególnie biorąc pod uwagę, że w tej kwocie znajdziesz coś na ivy bridge bądź haswellu, gdybyś miał 2.5-3k to mógłbyś się
@Pustulka: To jest taka sprawa że ja potrzebuję lapka na już/za pare dni jak mi obecny siądzie kompletnie, jeżeli przetrwa do sesji to kupię normalny za własnie 4-5 k.
Ostatnio zobaczyłem hp spectre i wiedziałem ze musi być mój mimo mojej awersji dla hp
Ostatnio zobaczyłem hp spectre i wiedziałem ze musi być mój mimo mojej awersji dla hp


@Seid: a widziałeś zawiasy i obudowę? xps 9350 albo nawet od samego HP - folio 1040>spectre.