Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
5
Jeep, Laptop i Złodziej.

W treści artykułu znajduje się video pokazujące jak złodziej podłącza laptopa aby zdezaktywować alarm.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte via Android
- 5
#laptopy #laptop #pcmasterrace #komputery #informatyka
Jaki lapek do 1000zl?
Oczywix tylko do pisania mejli i przegladania portalu wykop.pl
Najlepiej Lenovo.
Jaki lapek do 1000zl?
Oczywix tylko do pisania mejli i przegladania portalu wykop.pl
Najlepiej Lenovo.
- 2
@TyleWygrac: polecam Lenovo.
Poleasingowy Thinkpad, np. T420.
http://allegro.pl/laptopy-491?string=thinkpad%20t420&buyUsed=1&bmatch=kip-ele-1-5-0629ℴ=p
Serio. Nowe lapki do 1000 zł... to nie jest dobry pomysł. Nawet Lenovo. Z prockiem typu Celeron i biedronkową konstrukcją Ideapada 100 wiele nie zdziałasz.
Jeśli chcesz dołożyć do jakości i koniecznie nówkę, za 1500 zł ogarniesz ideapada 300 z core i3.
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-300-i3-6100u-4gb-500gb-w10-srebrny.bhtml
http://allegro.pl/laptopy-491?string=thinkpad%20t420&buyUsed=1&bmatch=kip-ele-1-5-0629ℴ=p
Serio. Nowe lapki do 1000 zł... to nie jest dobry pomysł. Nawet Lenovo. Z prockiem typu Celeron i biedronkową konstrukcją Ideapada 100 wiele nie zdziałasz.
Jeśli chcesz dołożyć do jakości i koniecznie nówkę, za 1500 zł ogarniesz ideapada 300 z core i3.
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-300-i3-6100u-4gb-500gb-w10-srebrny.bhtml
@petrelli30: pierwszy z podanych
- 0
- 1
Mirki z #komputery #laptopy #laptop #netbook #cokupic #zakupy #pytanie
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niedrogiego małego laptopa do ogarniania codziennych spraw w podróży. W domu używam Lenovo z70-80 i jestem bardzo zadowolony ale do podróży to się on nie nadaje (17"). Wpadł mi w oko ten oto Acer ES1-131:
http://www.x-kom.pl/p/266480-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3150-4gb-120-czarny.html
Macie może jakieś opinie albo polecacie zamiast niego
Zastanawiam się nad zakupem jakiegoś niedrogiego małego laptopa do ogarniania codziennych spraw w podróży. W domu używam Lenovo z70-80 i jestem bardzo zadowolony ale do podróży to się on nie nadaje (17"). Wpadł mi w oko ten oto Acer ES1-131:
http://www.x-kom.pl/p/266480-notebook-laptop-116-acer-es1-131-n3150-4gb-120-czarny.html
Macie może jakieś opinie albo polecacie zamiast niego
źródło: comment_BQ7flXBFU1L0K9qMEqTZr8uY7vr0Fgbs.jpg
Pobierz- 1
@Piw_Benzyna: A wiesz może jak jest z linuxem (ubuntu, mint) na takich urządzeniach? Chyba nie działa. Bo windowsa to już od jakiegoś czasu nie dzierżę...
[edit]
Chyba się da: http://techtablets.com/forum/topic/linux-mint-on-a-chuwi-hi10-tablet/
Hmmmm, ciekawy temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
[edit]
Chyba się da: http://techtablets.com/forum/topic/linux-mint-on-a-chuwi-hi10-tablet/
Hmmmm, ciekawy temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@4833478: klikniecie myszka mozna zrobic i przez pacniecie i przez nacisniecie czy to po prawej czy po lewej stronie touchpada, prawy przycisk oczywiscie jest, trzeba po prostu nacisnac po prawej stronie touchpada. Swoja droga nawet nie wiedzialem ze w touchpadzie moze nie byc prawego przycisku lol
- 1
#laptopy #laptop #pcmasterrace #lenovo Halo Mirasy, potrzebuję pomocy bo nie ogarniam nowinek laptopowych. Otóż potrzebuję żywotnego lapka za około 2000-2200. Nie musi mieć uber bebechów bo do gier mam konsolę (ale dobrze by było, aby dawał radę MMO). Jestem sympatykiem lenovo (ostatni służył mi 6 lat - y550).
#komputery
#komputery
- 2
- 2
@mydailymemes: cienszego się pewno gożej trzyma
- 1
Na laptopie HP wolno działa internet. Pokazuje tylko jedną kreskę mocy sygnału, choć każdy inny sprzęt (inny laptop, komórka) pokazuje mocny i śmiga wszystko spoko. Często pojawia się informacja, że nie ma internetu albo że wykryto zmianę sieci. Co można zrobić (poza oczywiscie kupnem Maca :P)
#pytanie #hardware #wifi #laptop #pomocy
#pytanie #hardware #wifi #laptop #pomocy
- 1
Mireczki, jakiś dobry laptok do 2.5k zł?
Wymagania 13", HDMI (zwykłe lub z przełączką), najlepiej obrotowy ekran lub odczepiany (tabletowy), ładny wygląd (dla kobiety).
Ktoś coś?
#laptopy #laptop #sprzetkomputerowy #komputery
Wymagania 13", HDMI (zwykłe lub z przełączką), najlepiej obrotowy ekran lub odczepiany (tabletowy), ładny wygląd (dla kobiety).
Ktoś coś?
#laptopy #laptop #sprzetkomputerowy #komputery
Takie przypadkowe odkrycie. Ciekawe dlaczego i o co chodzi xD #komputery #toshiba #laptop #tablet @naprawalaptopow

- 10
Magnes na etui w tablecie włącza czujnik zamknięcia pokrywy w laptopie. Captain obvious to the rescue!
@Voyager: czujnik indukcyjny. Wystarczyło skończyć gimbaze
Jak wygląda realizacja gwarancji w konsumenckich laptopach Asusa? Omijam Lenovo ze względu na opinie o ich serwisie i chcę wiedzieć czy w Asusie jest z tym lepiej. Serwis w Polsce? Jeśli kupię na allegro nowego z 2-letnią gwarancją a wyjdzie mu usterka to odsyłam gdzie? Kurierem do serwisu w Polsce? Nie lepiej kupić np w stacjonarnym sklepie dajmy na to xkom w mieście (bo jest taki) i w razie czego wystarczy, że
- 1
@petrelli30: po pierwsze to laptopy zawsze oddawaj na rękojmie, nie na gwarancje
- 0
@PurePC_pl: Lenovo oczywiście konsumenckie - serie z50-70, z70-80 czy jakoś tak
- 1
Czy ten laptop jest dobry w cenie do 2100 pln?
http://www.x-kom.pl/p/285778-notebook-laptop-156-hp-250-g4-i5-6200u-8gb-1000-win10.html
Szukam czegoś z i5, 8gb, 15 cali, waga w okolicach 2kg, fajnie by było jakby był cieńszy trochę.
#laptopy #jakilaptop #laptop
http://www.x-kom.pl/p/285778-notebook-laptop-156-hp-250-g4-i5-6200u-8gb-1000-win10.html
Szukam czegoś z i5, 8gb, 15 cali, waga w okolicach 2kg, fajnie by było jakby był cieńszy trochę.
#laptopy #jakilaptop #laptop
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Forin: HP 250 G4 (15,6") seria 250 cienki i brzydki :P
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@petrelli30: Przepraszamy, w wiadomości prywatnej przesłaliśmy aktualizację :)
- 1
Mireki szukam sobie laptoka.
Co byście polecili w przedziale cenowym 3-4tys zł brutto? (windows 10 pro najlepiej żeby już był zainstalowany)
Laptok będzie mi służył do pracy zdalnej, do przeglądania internetu, pisania, wysyłania maili, od czasu do czasu jakiś film czy mecz też na nim chciałbym odpalić.
Laptok musi działać szybko i stabilnie.
Fajnie by było aby miał:
-intel i7
Co byście polecili w przedziale cenowym 3-4tys zł brutto? (windows 10 pro najlepiej żeby już był zainstalowany)
Laptok będzie mi służył do pracy zdalnej, do przeglądania internetu, pisania, wysyłania maili, od czasu do czasu jakiś film czy mecz też na nim chciałbym odpalić.
Laptok musi działać szybko i stabilnie.
Fajnie by było aby miał:
-intel i7
- 1
@Tojtek: Ja zmieniłem stacjonarny Pentium G na mobilny i5 HQ, gdybym miał bardzo wydajny stacjonarny to pewnie bym tylko ultrabooka dokupił
@L3gion: Znaczy wiesz, ta moja stacjonarka spełnia moje wymagania jeśli chodzi o moc (programowanie, studia + praca). Ale na studiach często jest mi potrzebna moc "w torbie", a komputer zostaje w domu, bo chociażby do biblioteki go nie wezmę, do domu rodzinnego wozić też średnio. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ultrabooki fajna sprawa, tylko drogie to to niestety.
Mireczki drogie!
Jakie polecacie podkładki chłodzące pod laptoa 15,6 cali?
Nie chciałbym wydawać więcej niż 100zł.
#lapotopy #laptop #notebook #notebooki #kiciochpyta
Jakie polecacie podkładki chłodzące pod laptoa 15,6 cali?
Nie chciałbym wydawać więcej niż 100zł.
#lapotopy #laptop #notebook #notebooki #kiciochpyta
@CainReen: do Acera Nitro mam jakiś twór AAB za 15zl i działa. Ważny jest przepływ powietrza ;)
- 0
@ptasiek2: Wiadomo, tanie i działa, więc jest dobre, ale ja raz się już nadziałem na takim zakupie. Kupiłem podkładkę z Tracera za ok. 40zł (nie pamiętam teraz dokładnie) i po dosyć krótkim czasie służby przestała działać, ponieważ kompletnie zepsuło się gniazdo zasilania w niej (micro usb). Dlatego nie chcę ryzykować z czymś tanim.
Helo,
Mam pytanie krótkie i proste do kogos kto lepiej ogarnia. Mam laptopa Lenovo Y70-50 16gb, i7, dysk 1TB. Chciałbym wyciągnąć ten dysk 1TB i wsadzić jakiś SSD. Czy jest to możliwe?
#naprawalaptopow #laptopy #laptop #hardware #ssd
Mam pytanie krótkie i proste do kogos kto lepiej ogarnia. Mam laptopa Lenovo Y70-50 16gb, i7, dysk 1TB. Chciałbym wyciągnąć ten dysk 1TB i wsadzić jakiś SSD. Czy jest to możliwe?
#naprawalaptopow #laptopy #laptop #hardware #ssd
@Buckethead: tak
- 1
Dzięki wielkie będę się przymierzał do kupna SSD. Ten się wsadzi w kieszonkę i będzie zewnętrzy dysk na dane
- 1
#tablet #laptop #aliexpress
poszukuję tableta lub lapka 12 lub 13 cali z klawiaturą cienkiego z możliwością podłączenia mychy na usb. Koniecznie szukam czegoś w miarę cienkiego co wejdzie do plecaka i nie będzie ważyło dużo. Zastosowanie to głòwnie praca, net, filmy, office i photoshop. Zastanawiam się czy iść w stronę chińskich tabletów z przyczepianą klawiaturą nie wymagającą oparcia czy lepiej zainwestować w lapka i
poszukuję tableta lub lapka 12 lub 13 cali z klawiaturą cienkiego z możliwością podłączenia mychy na usb. Koniecznie szukam czegoś w miarę cienkiego co wejdzie do plecaka i nie będzie ważyło dużo. Zastosowanie to głòwnie praca, net, filmy, office i photoshop. Zastanawiam się czy iść w stronę chińskich tabletów z przyczepianą klawiaturą nie wymagającą oparcia czy lepiej zainwestować w lapka i
@novak666: tylko że nie napisałeś ile masz hajsu
- 0
powiedzmy coś do 1500 tak, zeby w miarę plynnie wszystko smigalo.
@novak666: musisz też wziąć pod uwagę, że w zależności jaką masz konfigurację tego g510 to ultrabook może być słabszy od niego, z używek to różnie, zależy co da się znaleźć i za ile: elitebok 820, dell e7240, thinkpady x230, x240.
- 27
Oddam torbę Belkin na laptop do 15.6". Niebieska. Mało używana. Dodatkowy pokrowiec na baterię/ładowarkę. Pluszowa w środku. Odbiór osobisty w Krakowie.
Model niemal jak na obrazku. Nie mam w tym momencie picrel.
#laptopy #laptop #rozdajo #secondhand #sprzedam (za darmo)
Model niemal jak na obrazku. Nie mam w tym momencie picrel.
#laptopy #laptop #rozdajo #secondhand #sprzedam (za darmo)
źródło: comment_QKggqiht50KsyWS9ezYcHo2MZ4ovW7ti.jpg
Pobierz- 1
@sirgorn @mixplus @HerrClaus @donn_pedro @HyperX @lubie_frytki @miltonsec
Jutro wrzucę picrel.
To @miltonsec był najszybszy z zainteresowanych, choć na pw.
Jutro wrzucę picrel.
To @miltonsec był najszybszy z zainteresowanych, choć na pw.






















#pc #laptop #komputery