Witam mam taki problem bateria w laptopie samsung ativ book 4 na puchła i teraz mam pytanie czy laptop będzie działał bez baterii wbudowanej; bateria ta była w wewnątrz podpięta tylko do płyty? Niestety nowa kosztuje 500 cebulionów a nie chce mi się wydawać tyle kasy do lapka wartego 1000zł #informatyka #laptop #komputery #niewiemjaktootagowac
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
musol
- 1
- 1
Cześć, Mirabelki i Mirki!
TL;DR
Muszę kupić laptopa.
Szukam
TL;DR
Muszę kupić laptopa.
Szukam
Mirki, jakiego laptopa polecacie do czynności typowo graficznych? Photoshop, Corel, tablety graficzne, te sprawy. Potrzebny do pracy, niestety #tylkolaptop
Przypuśćmy, że nie mam jakiegoś ograniczonego budżetu, ale fajnie, jakby ktoś znał jakiś tani model, który by się sprawdził. Albo ma może ktoś na sprzedaż?
#laptopy #laptop #komputery
Przypuśćmy, że nie mam jakiegoś ograniczonego budżetu, ale fajnie, jakby ktoś znał jakiś tani model, który by się sprawdził. Albo ma może ktoś na sprzedaż?
#laptopy #laptop #komputery
- 0
Hej w moim #laptop #toshiba padła bateria. Niestety komputer widzi ją jako "0%". Po odłączeniu kabla, komputer się wyłącza, ale po ponownym uruchomieniu... działa na tej 0% baterii jeszcze 2 godziny. Czy jest jakiś program/sterownik, który nie wyłączy mi kompa po odłączeniu kabla mimo tych 0% baterii, skoro ona jest dobra i jeszcze spokojnie 2 godziny trzyma? działam na #windows10
- 1
Mógłby ktoś pomoc w wyborze laptopa dla kobiety? Standardowo wykorzystywany do internetu, dokumentów, filmów itp..
Kwota maksymalnie do 1500zl, musi być nowy i dostępny w Polsce.
Do tego bardzo zależy tej kobiecie na tym by ten laptop był biały...
@
Kwota maksymalnie do 1500zl, musi być nowy i dostępny w Polsce.
Do tego bardzo zależy tej kobiecie na tym by ten laptop był biały...
@
- 2
@paprykarzszczecinski1: Dzięki mireczku, nie znałem tego tagu!
7 lat temu kupiłem pc HP-Pavilion p6231fr o świetnym stosunku ceny do jakości, za 1500cbl, który (odpukać) wciąż hula. Jest szansa, że uda się teraz kupić laptopa o odczuwalnie lepszych parametrach za tą samą cenę, który też wytrzyma co najmniej 7 lat? Fajnie jakby dało się zagrać chociaż na niskich detalach w dotychczas wydane gry, jakby mnie naszedł taki kaprys.
proc: DualCore AMD Athlon II X2 215, 2700 MHz (13.5 x 200)
płyta gł:
proc: DualCore AMD Athlon II X2 215, 2700 MHz (13.5 x 200)
płyta gł:
- 0
@PioPioPio: Lenovo raczej nie jest kojarzone z wytrzymałością i długowiecznością. Zresztą sam widziałem jak wykładowcy padła grafika w laptopie tej firmy. Samsunga też raczej nie kupię. Matka ma, już po 2 latach, nawet z świeżym systemem chodził tragicznie i zamulał. Zaraz po gwarancji padł dysk, oczywiście WD (tak samo jak w moim pc).
@Stanley_K: Stwierdzenia, że dana marka nie jest słynna z jakości to takie wróżenie z fusów, mam w domu Acera, który ma 5 czy 6 lat, a wciąż działa i nawet zawiasy są okej (jedynie bateria padła, no ale to bywa)
- 1
Mirki, jaki #laptop dla #rozowypasek? Ma mieć przynajmniej fullHD, dysk SSD >= 500 GB, RAM >= 16 GB, procek i7, podświetlaną klawiaturę i być najmniejszy jak to możliwe.
Znalazłem coś takiego: http://www.x-kom.pl/p/297043-ultrabook-156-asus-zenbook-ux501vw-24-i7-6700hq-24gb-512ssd-win10.html
Da radę znaleźć coś równie sensownego, ale taniej?
@x-kom #komputery #laptopy #kiciochpyta #pytanie
Znalazłem coś takiego: http://www.x-kom.pl/p/297043-ultrabook-156-asus-zenbook-ux501vw-24-i7-6700hq-24gb-512ssd-win10.html
Da radę znaleźć coś równie sensownego, ale taniej?
@x-kom #komputery #laptopy #kiciochpyta #pytanie
Koledzy, pomóżcie mojej mamie :D Ostatnie dziecko emigruje na studia, zabiera ostatniego laptopa z domu no i trwa szukanie sprzętu dla mamy. Tak więc, szukam #laptop dla osoby, która będzie na nim w 95% pisała dokumenty i korzystała z przeglądarki (tak, jest nauczycielką), od czasu do czasu jakiś film. Mama kompy ogarnia więc tu bez problemu. Piorytet to dobrej jakości klawiatura i w sumie dysk SSD. Budżet maaax 2000 zł.
- 1
@EliotAlderson: kup sensownego polizingowca z 12msc gwarancją
- 0
@Tizukk: oglądałem l300 ale l100 ma i5 zaś l300 i3. Spojrzę na pewno, dziekuje :)
@medykydem: Kolego, a jaki budżet masz?
- 0
@bl4desofglory tak do 200 zł
- 1
Poszukuję #laptop do 1000-1500 zł, może być używka do - powiedzmy- prac biurowych. Tj internet + office. Zależałoby mi przede wszystkim na wydajności i szybkości działania. Macie jakieś ciekawe oferty, bo ja już dostaję oczopląsu i nic nie wiem.
#kiciochpyta #laptopy #komputery
#kiciochpyta #laptopy #komputery
- 1
@TowarzyszPodrozy: szukaj jakiegoś Dell'a używanego z leasingu
- 0
Cześć Mirki.
Siostrzenica poprosiła mnie o pomoc w wybraniu jej laptopa, tylko ha mój ostatni kupowałem 8 lat temu, i jestem daleko w tyle z aktualnymi trendami.
Poratujcie co ma teraz dobre opinie i na co zwracać uwagę przy zakupie?
Może
Siostrzenica poprosiła mnie o pomoc w wybraniu jej laptopa, tylko ha mój ostatni kupowałem 8 lat temu, i jestem daleko w tyle z aktualnymi trendami.
Poratujcie co ma teraz dobre opinie i na co zwracać uwagę przy zakupie?
Może
- 1
Witam mirków. Sprawa jest taka: koleżanka rozwaliła ekran w swoim Macbooku Air, naprawa 600 zł i różowy zastanawia się co teraz zrobić. Dostała propozycję wymiany za Macbooka A1342, procek 2,26 C2D, ram 4GB, dysk 1 TB. Czy to opłacalne? Czy lepiej sprzedać czy może naprawić?
#macbook #mac #apple #laptopy #laptop
#macbook #mac #apple #laptopy #laptop
źródło: comment_auQ8Jq2qWMCQHW7Y2oMJWEGSxtAOsNe1.jpg
Pobierz@Eredgar: nie ma sensu wchodzić w stara technologie procesora skoro ma nowszy.
@Grzesiek_astronaut: w sumie to można od razu zawołać @naprawalaptopow
Wyjechałem pracować nad morze, mam swojego laptopa z lububntu 14.04, podłączyłem się do wifi i wszystko banglało, aż po ponownym uruchomieniu przestało mi łączyć z wifi. Udało mi się po setce prób potem go podłączyć. Dzisiaj przez pomyłkę wyłączyłem laptopa wyjmując zasilanie i znowu nie mogę się podłączyć, pokazuje tylko łączenie i "offline". Co ciekawe z hotspota łapie świetnie, strasznie słabo biorąc pod uwagę aktualne Euro.
#naprawalaptopow #laptop
#naprawalaptopow #laptop
Kupię 2 klawisze, zaczepy niepotrzebne, do klawiatury do MacBook Pro A1286 early 2011.
Cena 20zł (z przesyłką):
- lewy cmd,
- lewy nawias kwadratowy (po prawej klawisza P).
kontakt na pw
Cena 20zł (z przesyłką):
- lewy cmd,
- lewy nawias kwadratowy (po prawej klawisza P).
kontakt na pw
- 2
Zakupilem dzis lapka - Lenovo y700-15, z windowsem 10. Niestety spotkałem sie z problemem - caly czas 'migocze' mi ekran, wszystkie kolorowe elementy na ekranie tak jakby pulsują. Wszystko bylo poprzedzone jeszcze innym, malym problemem - to co wyswietlalo sie na monitorze, 'nakładało' sie na siebie - np używając przeglądarki, tak jakby w tle widziałem pulpit i to się nawarstwialo. Zdążyłem ściągnąć tylko spotify, bo lapka uzywalem okolo 2h :/
#laptop
#laptop
- 1
Zakupilem dzis lapka - Lenovo y700-15, z windowsem 10. Niestety spotkałem sie z problemem - caly czas 'migocze' mi ekran, wszystkie kolorowe elementy na ekranie tak jakby pulsują. Wszystko bylo poprzedzone jeszcze innym, malym problemem - to co wyswietlalo sie na monitorze, 'nakładało' sie na siebie - np używając przeglądarki, tak jakby w tle widziałem pulpit i to się nawarstwialo. Zdążyłem ściągnąć tylko spotify, bo lapka uzywalem okolo 2h :/
@Kanken
- 0
@Kanken: czyli problem ze sterownikami i Optimusem.. Będzie wracał co jakiś czas, ilekroć pojawią się nowe Nvidii/Intela i je zainstalujesz
- 2
Podpiąłem wczoraj pierwszy raz HP ProBook 640 G2 pod Dell u2515h i max rodzielczość po displayporcie idzie 2048x1152 ;/
W panelu sterowania grafiką wpisuję ręcznie 2560 x 1440 i wyświetla, że większa niż max.
Laptop ma deklarowaną obsługę:
W panelu sterowania grafiką wpisuję ręcznie 2560 x 1440 i wyświetla, że większa niż max.
Laptop ma deklarowaną obsługę:
The ProBook 640 G2 is able to utilize external displays at resolutions up to 2560 x 1600 @ 60 Hz with a 30-bit color depth
- 0
@D3lt4: Instaluj (najpierw odinstalowując poprzednią wersję) różne wersje sterowników karty graficznej i sprawdzaj czy śmiga. Jak to nie pomoże to poszukaj w internecie myków na wyższe rozdzielczości. Ogólnie grzebiąc w zaawansowanych parametrach sygnału można czasem oszczędzić pasmo danego portu monitora poprzez ich obniżenie. Rozdzielczość jest odpowiednia a jakość obrazu nie spada na tyle by było to zauważalne.
- 0
hmm, sam mam win 10, ale kilka takich lapków chodziło na 7, specjalnie kupowaliśmy delle 2560x1440 (p2416d i twój 2515h). po prostu działało wszystko od strzału po dp.
- 3
Morning! Jaki serwis we Wrocławiu byście polecili, chodzi o wyczyszczenie laptopa i wymianę past termoprzewodzących? Najlepiej w okolicach centrum (Rynek, Grunwald ...).
#laptopy #laptop #serwispc #serwislaptopow #wroclaw
#laptopy #laptop #serwispc #serwislaptopow #wroclaw




















Osobiście zdecydowanie odradzam Toshibe