Garść wieści o 1060 Mobile

Tajwańczycy wypuszczą bardzo szybko modele z na LGA zamiast BGA, są już na testach w Polskich portalach :)

Core i7 6700HQ | LCD: 17,3" FHD IPS | NVIDIA GTX1060 6GB | RAM: 8GB DDR IV | HDD: 1TB | NO OS
http://www.komputronik.pl/product/328885/Elektronika/Dla_graczy/ASUS_G752VM_GC002D.html
FxJerzy - Garść wieści o 1060 Mobile

Tajwańczycy wypuszczą bardzo szybko modele z ...

źródło: comment_qDPKkfDXxWNB5VmS0JRPmXVAmO8LT6oa.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FxJerzy: wersja 6700HQ to BGA. Ostatnie procesory mobilne w podstawkach to Haswelle (seria MQ)
Nie ma procesorów mobilnych (skylake) na LGA, intel takowych nie wyprodukował

W podstawkach można montować co najwyżej wersję desktopową, ale to żadna rewelacja, bo np. nowe laptopy Clevo już mają możliwość montażu np.
  • Odpowiedz
Więc nadal nie wiem do czego odnosiło się "garść wieści o 1060 Mobile" i czego dotyczył wpis o LGA.


@spluczka: będzie premiera zobaczysz że jest z 1060 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zasilacz 230W ale ciągnie znacznie mniej - ale to po premierze dopier.
  • Odpowiedz
#komputer #laptop szukam laptopa. priorytetowa jest lekkość, wielkość i niska cena. podzespoły może mieć przedpotopowe, i tak będzie tam lekki linux (bo całość ma być tylko maszyną do pisania)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki i Mirabelki, potrzebuję pomocy w wyborze budżetowego laptopa(tak do 1500 zeta). Mój stary samsung Q530 został oddany do naprawy i facet z serwisu powiedział, że bardziej opłaca się kupić nowy niż inwestować w to truchlo. Zanioslam laptopa do naprawy, bo się wylaczal po maks. 30 minutach i część klawiatury do wymiany. Jednak kiedy facet zaczął mi mowic, co trzeba by było z bebechow wymieniać, to chyba tylko touchpad by został na
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zielona_Zielen: słuchaj @mateusza: dobrze radzi. Tak samo HP z serii Elitebook z ekranem około 12". Niewielkie rozmiary, ale rozdzielczość taka, lub większa niż ma większość 15". Do tego baterie trzymające 5 do 12 godzin, podświetlenie klawiatury i inne bajery :)
W cenie do 1000zł znajdziesz spokojnie coś fajnego.
  • Odpowiedz
Cześć,
instaluję Win7 na laptopie, dysk ma 465GB, przy oknie wyboru partycji klikam jako jedną (formatowana) typ: podstawowy, pojawia mi się błąd: " Instalator nie mógł stworzyć nowej partycji systemowej ani zlokalizować istniejącej partycji systemowej. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz plik dziennika instalatora systemu Windows". Odpalałem już wiersz polecenia robiłem clean all i ustawiałem partycje iii nadal to samo :/ Co zrobić żeby instalacja poszła?
Dzięki za pomoc :/
#windows7
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pustulka: Dzięki za odpowiedź. Z tego co widzę to mają e7240, e7440 ale tylko z półroczną gwarancją ze sklepu. Tak z ciekawości - co jest nie tak z laptopem z mojego linka? Ma jakieś wykluczające go wady, czy po prostu wymienione przez Ciebie są lepsze?
  • Odpowiedz
ale tylko z półroczną gwarancją ze sklepu.

To możesz ich olać.
@KapitanNieoczywisty:

Ma jakieś wykluczające go wady, czy po prostu wymienione przez Ciebie są lepsze?

Nie opłaca się, są lepsze i nowsze laptopy w tym budżecie.
  • Odpowiedz
siema mirasy

szukam torby do laptopa 17,3". ale takiej porządniej usztywnianej, a nie jakiejś miętkiej popierdółki. jest w stanie mi ktoś coś polecić? powiedzmy że do 200 złotych

dużo laptopów formy NATEC wygląda spoko. miał ktoś?

dzięki
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#laptop #pytanie

Mircy, ktora firma produkująca lapki radzi sobie najlepiej? Pytanie motywuje tym, ze aktualnie posiadam fujitsu siemens, ktory ma 8 lat (i dziala :D), ale wentylatory padają i szukanie odpowiednikow powoli przestaje byc skuteczne. Z tego powodu powoli przymierzam sie do kupna nowego, ale nie mam pojecia, jak sie ma rynek..?
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sprzedam za flaszką/pifka uszkodzony T42:
PM 1.6
2x 512MB
XGA
40GB hdd (albo 80 ;P)
Zasilacz zastępczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.amazon.co.uk/ASUS-Notebook-i7-6700HQ-Processor-Graphics/dp/B015OG3T1Q/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Myrki co sądzicie o tym laptopie ? Czy warto go kupować biorąc pod uwagę że w gry nie gram a laptop potrzebny mi do neta. Jedyne do czego może przydać się dobra grafa to sporadyczne korzystanie z autocada i revita. Najbardziej zależy mi na dysku SSD.
#laptopy #laptop #kupujzwykopem #amazon #kupnolaptopa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedyne do czego może przydać się dobra grafa to sporadyczne korzystanie z autocada i revita.


@Pan_Wloczykij: to jeszcze zależy co w nich robisz, z nowych acer vn7-592g byłby lepszy, bliźnika n552vw ma chociaż metalową klapę i wydaje się być solidniejszym, z używek/outletów dell 9550
  • Odpowiedz
https://www.amazon.co.uk/ASUS-Notebook-i7-6700HQ-Processor-Graphics/dp/B015OG3T1Q/ref=cm_cr_arp_d_product_top?ie=UTF8

Myrki co sądzicie o tym laptopie ? Czy warto go kupować biorąc pod uwagę że w gry nie gram a laptop potrzebny mi do neta. Jedyne do czego może przydać się dobra grafa to sporadyczne korzystanie z autocada i revita. Najbardziej zależy mi na dysku SSD.
#laptopy #laptop #kupujzwykopem #amazon #kupnolaptopa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach