@Czoso: przypomniało mi się że był urzędowy, interwencyjny skup dzieł jakiś z-------h artystów. Tj ich ulepów. Urząd to skupował w czasie lock-down covidowego. By wspomóc sól tej ziemi w cięzkich czasach. Serio coś takiego było. A dziś tym samym zjebom zapewnić chcą minimalną emeryturę, tylko za to że jest artystą, nawet gdy niechcianym czy niedocenianym.
  • Odpowiedz
Mam przeciek zadania z matury na matematykę.

Policz zwrot z inwestycji w kryptowaluty po 8 latach.

Odpowiedzi:
a) minus 100%
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#bitcoin #kryptowaluty Bawi mnie zawsze to jak ci krypto guru mówią że rozpoczynają akumulację na wyższych poziomach żeby im pociąg nie odjechał, a jak później się okazuje że btc jeszcze spada o 50% to oni jakimś dziwnym trafem mają kurde średnią wejścia prawie idealną jak dołek xD pytam się jak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@De_Fault: a czego w tym nie rozumiesz? Każdy rozsądny wie, że na midtermach wszystko leci by potem w-----ć w przyszłym roku w kosmos i większość pod to gra, dlatego to się sprawdza. Ale żeby było z kogo ściągnąć kasę i płynność to trzeba frajerów ubrać, że teraz to już pompa i nowe ATH w tym roku. Jak w tym roku będzie nowe ATH to przeleję 1 BTC na Cancer Fighters.
  • Odpowiedz
✨️ Co się dzieje z Zaorskim? Analiza sytuacji
Dobra to na czym stoimy koniec końców w sprawie zaorskiego? #zaorski

Chłop pożyczył pieniądze od Suszka i je przegrał grając na giełdzie. Właśnie … pożyczył je czy dostał na jakąś inwestycje? Suszek się w-----l i zwyzywał go od złodziei. Zaorski nigdy mu tych pieniędzy nie oddał (tak?) i upiekło mu się bo niestety Sylwester zaginął. Za kasę którą zarobił na trejdach później
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trzeba brać poprawkę że to wszystko się działo w 2017-18 roku, jak bitek by niewiele warty, przypuszczam że te wszystkie kwoty krążące w netcie typu 80M to proste przeliczenie ile BTC przekazał Bitbay do krypytojam po dzisiejszym kursie


@PopeLeon: no, ale tak działają pożyczki w innej walucie/aktywie. Jak pożyczysz sobie w franku szwajcarskim to po którym kursie spłacasz po tym co zaciągnąłeś czy po obecnym? jaką poprawkę?
  • Odpowiedz
@Dlaczegobo: zresztą z nagrania wynika to że Suszek się z tym pogodził, a pretensje miał o to że Rafał zabrał środki na jakieś swoje prywatne trejdy, tak to rozumiem
  • Odpowiedz
jakiś miesiąc albo półtora pisałem o 80k$ to każdy miał za debila i nie zdziwię się jak w tym roku zrobi jeszcze retest ATH. pozdro i walić ziemniaka i innych kryptoinfluencerów, którzy tylko pitolą o spadkach. będą ale może jak już wprowadzą te całe CBDC to wtedy wymyślą inną piramidę do dym..nia ludzi

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje #finanse
memforis - jakiś miesiąc albo półtora pisałem o 80k$ to każdy miał za debila i nie zd...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak sądzicie realnie? My tu o bessie, a trzeba mysleć o hossie w przyszlosci!

#kryptowaluty #bitcoin #gielda

Na ile lecimy w kolejnej hossie?

  • Nie przekroczymy ATH (BTC Dead) 32.6% (46)
  • 125-150k$ 13.5% (19)
  • 151-180k$ 14.2% (20)
  • 180-210k$ 8.5% (12)
  • 211-265k$ 8.5% (12)
  • 266k$+ (Dolar umarl na wieki, wiekow amen) 22.7% (32)

Oddanych głosów: 141

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma jakiś mireczek 0.002 LTC poratować, oczywiście zaplace? Coinbase nagle odmówił współpracy, zniknęły mi opcje płatności kartą za krypto, tylko chcą żebym najpierw wpłacił euro, a do tego na nowo wołają weryfikację tożsamości która się nawet nie włącza bo wywala blad
#kryptowaluty
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach