W porównaniu do Francuzów nasi wyglądają jakby grali w zwolnionym tempie xD
Dlatego nikt w Polsce nie ogląda kosza,w Europie też to niszowy sport,po prostu przepaść w jakości gry USA vs Europa jest ogromny i ciężko traktować kosza europejskiego poważnie jak wiadomo że ktoś gra kilka poziomów lepiej
#koszykowka
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OdcienZieleni kto ma pisać? Wp.pl? Xd czytasz Markę, Gazzettę, Lequipe? :) zespoły średniej w Europie PLK mają frekwencję jak Piast Gliwice albo Górnik w piłeczkę, w Eurolidze bywa po 15 tys ludzi w halach, goście w Barcelonie czy Turcji mają 2 bańki euro za sezon, może weź nie pisz januszowych wydaje mi się :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Giorgio92 to jest prawda, też mnie to r---------a. W NBA jak młody przychodzi to od razu kilka lat skupiania się na technice rzutu za 3 pkt. U nas nie zauważyli problemu, albo nie wiedzieli że jest. xD
  • Odpowiedz
@Igielny
@Giorgio92

wiedzieli, że jest problem, ale skoro siedzi to w czym problem? Zyskowski to jeden z lepiej rzucających za trzy Polaków.

Zwróć uwagę, że ta jego specyficzna technika pozwala mu bardzo szybko składać się do rzutu co dla gracza o jego parametrach(3/4) daje mu jakiś tam handicap.
  • Odpowiedz
Bardzo dobrze, bo taki jest stan faktyczny polskiej #koszykowka. Rzekomy sukces tej kadry utwierdza takich jak Piesiewicz, że z polskim basketem jest wszystko okej, a oni robią bardzo dobrą robotę. Mecze kosza ogląda w TV mniej osób niż streamerów CSa na Twitchu, a kolejny Polak w NBA wyszedł spod szkoły brytyjskiej. Mam nadzieję, że również skończy się dyskusja czemu Ponitki nie ma w #nba - bo ten
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@True_freedom: Z polskim basketem wcale nie źle, złe są tylko proporcje jakie ludzie przyjmują aby go oceniać. Brutalna prawda jest taka, że w kosza dobrych jest zaledwie kilka nacji, które opierają się bądź to na zawodnikach czarnoskórych (USA, Francja, ostatnio Australia, Kanada), bądź na wysokich białych, bardzo dobrze wyszkolonych technicznie (Hiszpania, Grecja, Słowenia, Serbia, Chorwacja, Litwa oraz Grecja i Niemcy, choć te dwie ostatnie i tak ciągną zawodnicy czarnoskórzy). Niezależnie
  • Odpowiedz