Co by nie mówić - rzadko zdarza się tak zamknąć strefę podkoszową jak dziś zrobił to Gobert. A jak sie ma pozostałych 4 zawodników będących lepszymi obrońcami niż rywale (umówmy się, Ponitka to gracz wybitnie nieofensywny, wiec zamknięcie go przez Tarpeya nie dziwi), to tak to musi wyglądać.

Inna rzecz, Francja gra strasznie nijako, z taką grą w ATAKU, Niemce albo Hiszpania im wybije z głów kosza jak oni nam.

Reszta meczu
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłopakom i tak bardzo dziękuje bo oprócz siatki to ostatnio nie czekałem na żaden sport ostatnimi czasy a tutaj od rana już pamiętałem ze meczyk będzie i emocje zajebiste a jeszcze druga połowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie można mieć pretensji co do wyniku ale trzeba mieć pretensje co do biegania w ataku. Biegają jak kurczaki bez głowy. Zasłony to są tylko po to by je robić zamiast by zrobić je tak by coś miały dać. Mało dzielenia się piłka. Nie sądzę by franzuzi w drugiej połowie też tak mocno bronili, to jednak męczy bardzo ale skuteczność 22% z rzutów z gry za 2pkt to jest skandal.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach