@Demon_Cleaner: Mają taką przewagę że nie ma co forsować się przed finałem i ryzykować kontuzję więc myślę że w Q4 będziemy mieć najlepszą zdobycz punktową. To że mecz się skończy srogą porażką to inny temat
  • Odpowiedz
Taka niestety jest koszykówka, że jak się nie ma super dnia, to mając na każdej pozycji zdecydowanie gorszego indywidualnie zawodnika nie da się wygrać.
#mecz
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach