Ta porażka to żaden wstyd. Różnica klas zawodników jest ogromna - jesteśmy kadrą oficjalnie bez zawodnika NBA ani nawet euroligowego. Być tu gdzie jesteśmy to ogromny sukces i brawa dla chłopaków.
Koszykówka to nie piłka nożna, gdzie można strzelić coś i się murować resztę meczu.
Jak ma się dzień, że wszystko wpada to można walczyć z każdym- ale nawet topowe drużyny nie grają tak cały sezon, a co dopiero reprezentacje.
A jak
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie ja wam powiem tako jedno rzecz... My lubimy polemike, my lubimy publi... publiaaeeaaa... publicystykię. Redaktur Rokuszewski napisze na tłite... eeea... rze że Boniek jest taki śmaki czy owa... owaki. Zbierze za to lajki, suby i serdu...szka. Tylko czy tak pacząc uczci-wie na moją personę to czy mje należy sie taki he...hejt? Ja żem był prezesem pezetpenu przez 2 kadencje i ja sobie nie eee przypo-przypo-minam żeby kadra za moej kade...eee...ncji przegry-przegry-wała
KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie ja wam powiem tako jedno rzecz... My lubimy polemike, my l...

źródło: comment_1663346594LvHSiXHallIee9u5qzMN04.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maaRcel: bo dla naszych przegrywanie tak wysoko musi być trudne, był duży rozdźwięk w tym meczu między chęciami a możliwościami naszych chłopaków. Szkoda ich po prostu, zaangażowaniem i sercem oddanym na boisku nie zasłużyli na taki łomot. Mój wpis nie miał na celu jakiegokolwiek umniejszania naszym koszykarzom. Mam nadzieję, że w meczu o brąz się podniosą.
  • Odpowiedz
I tak osiągnęliśmy niemożliwe, gramy w półfinale. Dziękujemy. Trzeba zacisnąć zęby i wygrać brąz w niedzielę, może presja spadnie i zrobimy to.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach