Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 83
Ta porażka to żaden wstyd. Różnica klas zawodników jest ogromna - jesteśmy kadrą oficjalnie bez zawodnika NBA ani nawet euroligowego. Być tu gdzie jesteśmy to ogromny sukces i brawa dla chłopaków.
Koszykówka to nie piłka nożna, gdzie można strzelić coś i się murować resztę meczu.
Jak ma się dzień, że wszystko wpada to można walczyć z każdym- ale nawet topowe drużyny nie grają tak cały sezon, a co dopiero reprezentacje.
A jak
Koszykówka to nie piłka nożna, gdzie można strzelić coś i się murować resztę meczu.
Jak ma się dzień, że wszystko wpada to można walczyć z każdym- ale nawet topowe drużyny nie grają tak cały sezon, a co dopiero reprezentacje.
A jak
@krzysiek944: Mam nadzieje że ludzie wyplusją. Globert Founier to jest bardzo wysoki poziom.
@krzysiek944: Nawet nie tyle pomysłu, co nie mamy kreatywnych zawodników. Tego nie przeskoczymy z takim składem.
Oni juz maja braz czy w niedziele jeszcze mecz o 3 miejsce?
#koszykowka
#koszykowka
@DiorSauvage: w niedziele mecz o brąz
Ciekawe czy ktoś w półfinale zdobył mniej punktów niż Polska dzisiaj
#koszykowka
#koszykowka
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Panowie ja wam powiem tako jedno rzecz... My lubimy polemike, my lubimy publi... publiaaeeaaa... publicystykię. Redaktur Rokuszewski napisze na tłite... eeea... rze że Boniek jest taki śmaki czy owa... owaki. Zbierze za to lajki, suby i serdu...szka. Tylko czy tak pacząc uczci-wie na moją personę to czy mje należy sie taki he...hejt? Ja żem był prezesem pezetpenu przez 2 kadencje i ja sobie nie eee przypo-przypo-minam żeby kadra za moej kade...eee...ncji przegry-przegry-wała
źródło: comment_1663346594LvHSiXHallIee9u5qzMN04.jpg
Pobierz
konto usunięte via iOS
- 15
Przykro się na to patrzy
#koszykowka
#koszykowka
@maaRcel: półfinał
- 1
@maaRcel: bo dla naszych przegrywanie tak wysoko musi być trudne, był duży rozdźwięk w tym meczu między chęciami a możliwościami naszych chłopaków. Szkoda ich po prostu, zaangażowaniem i sercem oddanym na boisku nie zasłużyli na taki łomot. Mój wpis nie miał na celu jakiegokolwiek umniejszania naszym koszykarzom. Mam nadzieję, że w meczu o brąz się podniosą.
- 12
- 20
I tak osiągnęliśmy niemożliwe, gramy w półfinale. Dziękujemy. Trzeba zacisnąć zęby i wygrać brąz w niedzielę, może presja spadnie i zrobimy to.
#koszykowka
#koszykowka
Grali już małego rycerza?
#koszykowka
#koszykowka
wyłączyłem mecz w p---u, nie da się tego oglądać
#koszykowka
#koszykowka
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Jaromiarzmiarjaru: Jw. Dla mnie obecne top4 jest dużo więcej warte niż medal sprzed 60 lat. Konkurencja jest nieporównywalnie większa.
@miki4ever: no tak. Legia w LM po dwumeczu z Dundalk to wysoko postawiona poprzeczka.
#koszykowka po co tyle asystentów jest w koszykówce?
@susuke15: dla picu
- 6
Różnica klas, najlepsza czwórka i tak jest sukcesem
#koszykowka
#koszykowka
- 0
#koszykowka Idę się przejść
Komentarz jakiegoś eksperta na Instagramie Balcerowskiego XD
#koszykowka
#koszykowka
źródło: comment_1663346294Z1T8nMarL315z3lbNp0NyG.jpg
Pobierz- 0
Ale wstyd przed Sochanem
#koszykowka
#koszykowka
konto usunięte via Android
- 0
@Vechie pewnie nie ogląda.
























#koszykowka