#koszykowka dzisiejszy mecz to już ogromną roznica klas. Nasz szczyt był wczoraj ALE patrząc na naszą ligę, na to że nie mamy nawet jednej drużyny która cokolwiek znaczy w Europie a sporą część ligi gra w halach przy podstawówkach na 100 osób to jest GIGANTYCZNY sukces tych zawodników. Obawiam się tylko żeby to nie przykryło marazmu polskiego kosza a bylo impulsem. Reprezentacja w 4 Europy + Sochan w NBA -
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

czuczer
via Android- 6
- 3
- 0

piotr-zbies
via Wykop Mobilny (Android)- 2
@nobrain: Takie, że Curry nie ma polskiego obywatelstwa, a Embiid ma francuskie ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■

konto usunięte
- 0
@piotr-zbies: wiem, ale dla mnie takie transfery z kamerunu do francji to zart.
- 5
Kiedyś Clippers przegrali z Mavericks 51 punktami, więc bywały większe różnice punktowe niż w dzisiejszym meczu Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka #mecz
#koszykowka #mecz
- 12
Francuzi trafiają do dziury jakby byli na Erasmusie w Polsce.
Co rzut to punkty ¯_(ツ)_/¯
#mecz #koszykowka #eurobasket #pdk
Co rzut to punkty ¯_(ツ)_/¯
#mecz #koszykowka #eurobasket #pdk
- 0
- 0
@smutny_kojot: wziąłeś cash?
@Giorgio92: oczywiscie ze nie i drugi raz tez bym nie wziął
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@KoszernyChomik: oni rzucają za 3 na takim procencie bo u nas obrona leży.
@KoszernyChomik: mieli mnóstwo pozycji za 3 bo to wynikało z pewnego naszego założenia: żaden z naszych nie ustoi w obronie przeciw Francuzom pod koszem więc trzeba ich podwajać - a wtedy kto inny zostaje sam na obwodzie.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Na skoczni nie będą tacy mocni
#koszykowka
#koszykowka
Ymbape dla pe ez ze ciu marcinius
#koszykowka
#koszykowka
- 0
Z Niemcami będzie o III miejsce. Hiszpania w finale.
#koszykowka
#koszykowka
@Barnabeu: Z Hiszpanią będziemy grać
- 1
Co to jest jak koszykarz przemieszcza się i skacze bez kozłowania?
#koszykowka
#koszykowka
- 0
@darek-jg: dobre, nie pomyślałem o tym
Czyli może się obrócić na nodze i to ten sam krok
Czyli może się obrócić na nodze i to ten sam krok
@Proxima_Centauri: Bezkozlownik
- 12
Ale mnie to w-----a xD
Już puryści koszykarscy na TT w-------i, że Janusze oglądają i nie rozumieją co się dzieje, jak to tak można być złym na koszykarzy to jest święto koszykówki !!!1!!1!!!1!
Po pierwsze, to albo chcemy żeby jak najwięcej osób zainteresowało się koszem i się nie wkurzamy na to, że ludzie nie wiedzą o co chodzi i trollują bo to normalny przy nagłym skoku kibiców, albo zamykamy się w swoim światku i
Już puryści koszykarscy na TT w-------i, że Janusze oglądają i nie rozumieją co się dzieje, jak to tak można być złym na koszykarzy to jest święto koszykówki !!!1!!1!!!1!
Po pierwsze, to albo chcemy żeby jak najwięcej osób zainteresowało się koszem i się nie wkurzamy na to, że ludzie nie wiedzą o co chodzi i trollują bo to normalny przy nagłym skoku kibiców, albo zamykamy się w swoim światku i
@parooow: Tak, tylko jest różnica między krytykowaniem za mecz, a obrażaniem i wyzywaniem zawodników.
Widać, ze dziś grają piach, ale nie oznacza to, ze są pośmiewiskiem, a Ponitka się nadaje tylko do podawania wody.
Widać, ze dziś grają piach, ale nie oznacza to, ze są pośmiewiskiem, a Ponitka się nadaje tylko do podawania wody.
- 0
Ale dziury w obronie.
#koszykowka
#koszykowka
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zielony-mis: Osobiste !!!!!! Ososbiście wezwijcie !!!
- 0
@bonpensiero: Za jednym dotknięciem xD


















