#koszykowka dzisiejszy mecz to już ogromną roznica klas. Nasz szczyt był wczoraj ALE patrząc na naszą ligę, na to że nie mamy nawet jednej drużyny która cokolwiek znaczy w Europie a sporą część ligi gra w halach przy podstawówkach na 100 osób to jest GIGANTYCZNY sukces tych zawodników. Obawiam się tylko żeby to nie przykryło marazmu polskiego kosza a bylo impulsem. Reprezentacja w 4 Europy + Sochan w NBA -
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś Clippers przegrali z Mavericks 51 punktami, więc bywały większe różnice punktowe niż w dzisiejszym meczu Polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KoszernyChomik: mieli mnóstwo pozycji za 3 bo to wynikało z pewnego naszego założenia: żaden z naszych nie ustoi w obronie przeciw Francuzom pod koszem więc trzeba ich podwajać - a wtedy kto inny zostaje sam na obwodzie.
  • Odpowiedz
Ale mnie to w-----a xD

Już puryści koszykarscy na TT w-------i, że Janusze oglądają i nie rozumieją co się dzieje, jak to tak można być złym na koszykarzy to jest święto koszykówki !!!1!!1!!!1!

Po pierwsze, to albo chcemy żeby jak najwięcej osób zainteresowało się koszem i się nie wkurzamy na to, że ludzie nie wiedzą o co chodzi i trollują bo to normalny przy nagłym skoku kibiców, albo zamykamy się w swoim światku i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@parooow: Tak, tylko jest różnica między krytykowaniem za mecz, a obrażaniem i wyzywaniem zawodników.

Widać, ze dziś grają piach, ale nie oznacza to, ze są pośmiewiskiem, a Ponitka się nadaje tylko do podawania wody.
  • Odpowiedz