Niemcy? Hiszpanie? R---------ą nas panie majorze.. #mecz #koszykowka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

leftfinger
via Wykop Mobilny (Android)- 5
konto usunięte via Android
- 1
@leftfinger może nie będzie źle jak z Francją, ale faworytem to nie będziemy. xD

leftfinger
- 0
@Igielny: porównując styl tych ekip i nasz to jest jednak przepaść. Chyba że tak jak Słoweńcom najlepsi zawodnicy Hiszpanów lub Niemców połowę meczu będą kulawi jak Doncić xD
Jako, że sporo ludzi na tagu teraz, przypominam, żę jutro drugi dzień memoriału Adama Wójcika. (bom zalatany i o tym zapomniałem :) zreszta eurobasket. ) Póki co Enea Zastal BC Zielona Góra uległ ukraińskiemu Kyiv-Basket 78:95, a następnie Śląsk Wrocław pokonał czeski BK Opava 84:66. Jutro mecze przegranych i wygranych dnia dzisiejszego.
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-09-16/memorial-adama-wojcika-gdzie-ogladac-mecze/
#koszykowka #sport #zielonagora #wroclaw
https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-09-16/memorial-adama-wojcika-gdzie-ogladac-mecze/
#koszykowka #sport #zielonagora #wroclaw
źródło: comment_1663354635UsYAbl2PaFV6F0hgpjByyZ.jpg
Pobierz- 3
Tu nie ma co czekać, trzeba szukać jakichś ciemnoskórych do składu
#koszykowka
#koszykowka
Czy to jeszcze hiszpania? Czy to gsw?
#koszykowka
#koszykowka
- 6
Schröder - były kanclerz, świetny koszykarz, do tego siedzi w radzie nadzorczej Gazpromu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
#koszykowka
źródło: comment_1663353932kYrG2Mb4hKrSpzKxnegxB0.jpg
PobierzWłączcie sobie Niemcy-Hiszpania i porównajcie poziom gry, akcji tych drużyn do reprezentacji PL.. przepaść. U nas nic nie funkcjonuje, tylko mamy dużo farta czasami.
#koszykowka
#koszykowka
- 5
@Igielny: my każda akcja szarpana, mozolna, niedokładne podania, błędy.. a tu idzie wszystko jak po sznurku. Naprawdę nie wiem jak te sieroty doszły do ćwierćfinału
@Giorgio92 sieroty XD Graliśmy bardzo dobrego kosza oprócz dziś, na mundialu również, ale kurła Janusz z kanapy zrobiłby lepiej.
I to jest mecz na miare polfinalu
#koszykowka
#koszykowka
Kozacka paka Theisa
#koszykowka
#koszykowka
- 0
Mamy szansę :) Francja przy Niemcach czy Hiszpanii, to chyba grają na wspomaganiu
#koszykowka
#koszykowka
szanse Polski w meczu o brąz - IMO 10% z Hiszpanią, 3% z Niemcami (wg. bukmacherów zapewne będzie to bliżej 20 i 10%), Niemcy od początku Eurobasketu pokazują że pewnie zmierzają bo niespodziankę - jakkolwiek dziwnie to nie brzmi :)
czyli czas na drugi półfinał, bez zbędnego p---------a na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
czyli czas na drugi półfinał, bez zbędnego p---------a na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
Dziennikarz mówi: w każdym bądź razie XD #koszykowka
#koszykowka podobno Francuzi po 1 kwarcie powiedzieli dziennikarzowi że równie dobrze mogli by grać z psem.
- 16
@susuke15: coś się przesłyszałeś, mówili o underdogu
btw - twoi koledzy już sobie stąd poszli, od nikogo plusa nie dostaniesz :)
btw - twoi koledzy już sobie stąd poszli, od nikogo plusa nie dostaniesz :)
- 1
@cult_of_luna: do niedzieli są jeszcze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak na serio, chciałem by Garbacz lepiej zagrał, kibic stalówki here
A tak na serio, chciałem by Garbacz lepiej zagrał, kibic stalówki here
Myślę, że mój udział ekspercki na tagu #koszykowka dobiegł końca. Trwał aż 3 dni. Trzeba poszukać innych dziedzin, gdzie mógłbym wypowiedzieć się eksperckim okiem. Do zobaczenia na szlaku eksperci
@Theodore_T-Bag_Bagwell: jeszcze niedziela
- 0
@Theodore_T-Bag_Bagwell: myślę piłka nożna bo zaraz kadra grubego bajerant gra
No i przy okazji możesz zostać dziennikarzem śledczym i drążyć temat połączeń z fryzjerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i przy okazji możesz zostać dziennikarzem śledczym i drążyć temat połączeń z fryzjerem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 19
Na taką porażkę byłem przygotowany już w poprzedniej rundzie ze Słowenią, jednak udało się ich przejść ale z Francją też nie łudziłem się na sukces. Ogólnie wynik w turnieju to i tak ponad stan. Nie rozumiem nerwów i wyzwisk w ich kierunku. Pewnie media zrobiły swoje i kibice "niedzielni" myśleli, że jesteśmy faktycznie mocni. Co mnie uderzyło to pchanie na fali entuzjazmu do NBA, Mateusza Ponitki, tutaj już fantazja poniosła xD
#
#
- 1
- 143
#koszykowka
Miałem jak zwykle coś skrobnąć z pomyślunkiem ale nie chce mi się. Nie to że jestem rozczarowany wynikiem, bardziej co tu się pod tagiem dzieje. Ewidentne trolle i bezbeki to jeszcze pół biedy, ale ci co na serio coś tu polską koszykówkę naprawiają to XD
Albo kolejni, co lepiej na podwórku grali ( ͡° ͜ʖ ͡°
Miałem jak zwykle coś skrobnąć z pomyślunkiem ale nie chce mi się. Nie to że jestem rozczarowany wynikiem, bardziej co tu się pod tagiem dzieje. Ewidentne trolle i bezbeki to jeszcze pół biedy, ale ci co na serio coś tu polską koszykówkę naprawiają to XD
Albo kolejni, co lepiej na podwórku grali ( ͡° ͜ʖ ͡°
- 16
@thority: no denerwujące to że z nikim nie podyskutujesz bo ciężko znaleźć wpis o stricte koszykówce, oraz że jak coś napiszesz, to ktoś kto chce przeczytać coś więcej niż "XD" tego nie odnajdzie...
- 25
Gdybym mógł dałbym +10 plusów pod Twoim postem , a można tylko jeden.
@Raveen: dzięki!
Generalnie może ten EuroBasket będzie jakimś impulsem do rozwoju koszykówki w naszym kraju
@Raveen: niestety nie sądzę, już za 2 tygodnie wracamy do kolejnych afer w PZKosz/reprezentacji, ciemnych hal, jakości transmisji jak z lat 90, klubów niepłacących na czas, obcokrajowców wjeżdżających i wyjeżdżających tabunami, itd. Nie wierzę już że sukces reprezentacji robi popyt.
@stanleymorison: no, może poza hokejem
- 1
@stanleymorison: bo mają mokebe













