via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Igielny: porównując styl tych ekip i nasz to jest jednak przepaść. Chyba że tak jak Słoweńcom najlepsi zawodnicy Hiszpanów lub Niemców połowę meczu będą kulawi jak Doncić xD
  • Odpowiedz
Jako, że sporo ludzi na tagu teraz, przypominam, żę jutro drugi dzień memoriału Adama Wójcika. (bom zalatany i o tym zapomniałem :) zreszta eurobasket. ) Póki co Enea Zastal BC Zielona Góra uległ ukraińskiemu Kyiv-Basket 78:95, a następnie Śląsk Wrocław pokonał czeski BK Opava 84:66. Jutro mecze przegranych i wygranych dnia dzisiejszego.

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2022-09-16/memorial-adama-wojcika-gdzie-ogladac-mecze/

#koszykowka #sport #zielonagora #wroclaw
pastaallacarbonara - Jako, że sporo ludzi na tagu teraz, przypominam, żę jutro drugi ...

źródło: comment_1663354635UsYAbl2PaFV6F0hgpjByyZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Włączcie sobie Niemcy-Hiszpania i porównajcie poziom gry, akcji tych drużyn do reprezentacji PL.. przepaść. U nas nic nie funkcjonuje, tylko mamy dużo farta czasami.
#koszykowka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

szanse Polski w meczu o brąz - IMO 10% z Hiszpanią, 3% z Niemcami (wg. bukmacherów zapewne będzie to bliżej 20 i 10%), Niemcy od początku Eurobasketu pokazują że pewnie zmierzają bo niespodziankę - jakkolwiek dziwnie to nie brzmi :)

czyli czas na drugi półfinał, bez zbędnego p---------a na tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#koszykowka podobno Francuzi po 1 kwarcie powiedzieli dziennikarzowi że równie dobrze mogli by grać z psem.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cult_of_luna: do niedzieli są jeszcze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A tak na serio, chciałem by Garbacz lepiej zagrał, kibic stalówki here
  • Odpowiedz
Na taką porażkę byłem przygotowany już w poprzedniej rundzie ze Słowenią, jednak udało się ich przejść ale z Francją też nie łudziłem się na sukces. Ogólnie wynik w turnieju to i tak ponad stan. Nie rozumiem nerwów i wyzwisk w ich kierunku. Pewnie media zrobiły swoje i kibice "niedzielni" myśleli, że jesteśmy faktycznie mocni. Co mnie uderzyło to pchanie na fali entuzjazmu do NBA, Mateusza Ponitki, tutaj już fantazja poniosła xD
#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banan0: W mediach tradycyjnie zrobił się szum po jakimś wyniku, a było można brać pod uwagę że mecz może być wyrównany a równie dobrze możemy zostać rozjechani, no ale balon napompowali i szambo wybiło.
  • Odpowiedz
#koszykowka

Miałem jak zwykle coś skrobnąć z pomyślunkiem ale nie chce mi się. Nie to że jestem rozczarowany wynikiem, bardziej co tu się pod tagiem dzieje. Ewidentne trolle i bezbeki to jeszcze pół biedy, ale ci co na serio coś tu polską koszykówkę naprawiają to XD
Albo kolejni, co lepiej na podwórku grali ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thority: no denerwujące to że z nikim nie podyskutujesz bo ciężko znaleźć wpis o stricte koszykówce, oraz że jak coś napiszesz, to ktoś kto chce przeczytać coś więcej niż "XD" tego nie odnajdzie...
  • Odpowiedz
Gdybym mógł dałbym +10 plusów pod Twoim postem , a można tylko jeden.


@Raveen: dzięki!

Generalnie może ten EuroBasket będzie jakimś impulsem do rozwoju koszykówki w naszym kraju


@Raveen: niestety nie sądzę, już za 2 tygodnie wracamy do kolejnych afer w PZKosz/reprezentacji, ciemnych hal, jakości transmisji jak z lat 90, klubów niepłacących na czas, obcokrajowców wjeżdżających i wyjeżdżających tabunami, itd. Nie wierzę już że sukces reprezentacji robi popyt.
  • Odpowiedz