Mam dobre przeczucie przed tym meczem. Pisze z pamięci, ale wydaje mi się, że w ostatnich latach z Niemcami w każdym spotkaniu nie byliśmy jacyś bardzo gnieceni. Dodatkowo profil drużyny leży nam dużo dużo lepiej niż Francja (nie tak bardzo atletyczni). Jeśli zagramy jak ze Słowenią z zaangażowaniem na 110% to mecz może być naprawdę wyrównany.

#koszykowka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O obronę ogólnie jakoś bardzo się nie martwi, jak dla mnie największy znak zapytania to atak.


@parooow: no to ja na odwrót, obawiam się że nas zasypią, natomiast to co napisałeś - mniejsza fizyczność Niemców, właśnie uspokaja mnie jeśli chodzi o atak :)
  • Odpowiedz
czemu Łódź nie ma żadnej profesjonalnej drużyny koszykarskiej?


@Rudagast: bo Łódź "nie zasługuje" na żadną profesjonalną drużynę koszykarską. Jak mieli ŁKS z ciekawym składem to chcieli bić rekord frekwencji (albo pobili?) w Arenie, pochodzili z 2-3 kolejki, a potem były pustki, bo ojej wygrali 3 mecze na 24. Każdy sztuczny twór (jak ten w Krakowie) bez zainteresowania kibiców nie ma szans przetrwania. Natomiast kobiecą koszykówkę to 15-20 lat temu pamiętam
  • Odpowiedz