Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

oklahoma_
- 0
xDDDD
#koszykowka
#koszykowka
jprdl xD
#koszykowka
#koszykowka
Balcerowski XDDDDDDD
#koszykowka
#koszykowka
zaczyna sie xD
#koszykowka
#koszykowka
Znow nie potrafia rzucic
#koszykowka
#koszykowka
- 0
@kielbasa_z_cebula: Niemcy też
- 3
#koszykowka dajesz ponitka!
źródło: comment_1663513976xn6BjPf3E0R977hWUoqyLd.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
- 16
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
O - farbowany lis nie śpiewa hymnu
#koszykowka
#koszykowka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
"Trzeba łysych pokryć papą..."
#koszykowka
#koszykowka
- 2
Mam dobre przeczucie przed tym meczem. Pisze z pamięci, ale wydaje mi się, że w ostatnich latach z Niemcami w każdym spotkaniu nie byliśmy jacyś bardzo gnieceni. Dodatkowo profil drużyny leży nam dużo dużo lepiej niż Francja (nie tak bardzo atletyczni). Jeśli zagramy jak ze Słowenią z zaangażowaniem na 110% to mecz może być naprawdę wyrównany.
#koszykowka
#koszykowka
- 8
Dirk to był jednak fachowiec wysokiej klasy. Jego rzuty z odchyłu wysokim lobem były przy wzroście 213 pokazem techniki i wirtuozerii nieosiągalnym dzisiaj przez nikogo.
#koszykowka #eurobasket #nba
#koszykowka #eurobasket #nba
źródło: comment_1663512128xWj6kCdMrHtx5el5rrXLBV.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@WykopekNaPolEtatu: nie bp ma kontuzję. Jutro zagra.
- 1
Ktoś mi wytłumaczy czemu Łódź nie ma żadnej profesjonalnej drużyny koszykarskiej? Zarówno u meżczyzn, jak i u kobiet?
#koszykowka #lodz #ldz #sport
#koszykowka #lodz #ldz #sport
@Rudagast: bo Marcin zakazał. Tylko on ma byc kojarzony z koszem w Łodzi.
czemu Łódź nie ma żadnej profesjonalnej drużyny koszykarskiej?
@Rudagast: bo Łódź "nie zasługuje" na żadną profesjonalną drużynę koszykarską. Jak mieli ŁKS z ciekawym składem to chcieli bić rekord frekwencji (albo pobili?) w Arenie, pochodzili z 2-3 kolejki, a potem były pustki, bo ojej wygrali 3 mecze na 24. Każdy sztuczny twór (jak ten w Krakowie) bez zainteresowania kibiców nie ma szans przetrwania. Natomiast kobiecą koszykówkę to 15-20 lat temu pamiętam




















Komentarz usunięty przez autora
Ale w obronie jest dobry