#koszykowka

Uwielbiam to pospolite ruszenie jak coś się dzieje - otóż Eurobasket 2025 będzie organizowany znowu przez 4 państwa, ale tego czwartego wciąż nie było (wypadła Ukraina), więc mimo tego że źle idzie nam w kwalifikacjach już nie musimy martwić się o awans ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zorganizujemy jedną z grup za 3 lata - takie nieoficjalne jeszcze wieści.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: jak ciężko w sportowej walce to trzeba przy zielonym stoliku. Dla mnie debizmem FIBA było połączenie nas w grupie z Chorwacją. Dwie najlepsze drużyny, ktore odpadły trafiaja do tej samej grupy. A w innych grupach drużyny z 3 czy 4 ligi.
  • Odpowiedz
@staniolo: ale właśnie Gortat grał w kadrze to czego nie potrafił. Przetrzymywał piłkę, robił jakieś dziwne ruchy tyłem do kosza które kończyły się fadeawayem albo rzucał daleki półdystans.
  • Odpowiedz
wydaje mi się, że Niemcy przystąpią do meczu z nami rozjechani psychicznie, porażka w wyrównanym meczu z Hiszpanią mocno boli. Tutaj upatruje cień szansy Polaków.
#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@banan0: zawsze mecze o 3 miejsce to mecze tych bardziej rozjechanych (tych co bardziej marzyli o finale) vs. tych mniej rozjechanych i często słabsza na papierze reprezentacja ma wtedy większe szanse niż by miała w finale czy półfinale. Cień szansy to dobre sforumułowanie :)
  • Odpowiedz
Gdyby na miejscu Hiszpanii była Polska to Niemcy taka skutecznoscia i taktyka hack a Polak wygraliby ten mecz #koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czyli POLSKA - NIEMCY o 3 miejsce.
My stawiamy Pomorze i część Śląska, Niemcy 6 bilionów 200 miliardów.
Zwyciezca bierze wszystko.

#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach