@Tratak:

nie jestem jakimś ekspertem w kosza


potem mi ktoś zarzuci że jestem bucem i "ekspertę" co tylko się czepia, więc kolego odpowiem Ci najlepiej ze swoją wiedzą:

hak jest na dzisiejsze warunki wolny (długo trwa), potrzebuje sporo miejsce (czyli najlepiej izolacji) i można go wykonać w dużym uproszczeniu z bliska, im dalej tym jego efektywność (skuteczność %) przestanie się opłacać, jeśli uda się go w ogóle wykonać. Już pierwsze
  • Odpowiedz
@Lyonnais: połowa z jego niby haków to nie sa haki :) natomiast fakt że często gra izolacje i że Jokicia trudno odnosić do światowych trendów, skoro mówimy o prawdopodobnie najlepszym i najlepiej wyszkolonym wysokim na ten moment, a pewnie i w XXI wieku :)
  • Odpowiedz
@Barnabeu: Bracia Gasol zazwyczaj mieli bardzo wsparcie z obwodu, co oczywiste niewiele mogli zdziałać sami. Myślę że Bracia Hernangomez z Rubio i Lullem byliby zabójczy na każdej imprezie, a bracia Gasol z Brownem, i innymi Brizuelami byliby trochę meeh jak ta Hiszpania teraz (chociaż i tak zaszli daleko i cały czas w grze)
  • Odpowiedz
oj panie Sobczyński..kibice tak reagujący w ogole nie kojarzą z NBA, tylko własnie z Europą.
jak zwykle piedolą głupoty
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Ogólnie jako Janusz koszykówki muszę przyznać że zajebiście się bawię przy tym, lepiej niż oglądając piłkę nożną nie wspominam o pedalskiej siatkówce albo tenisie ziemnym gdzie usypiam w połowie pierwszego seta.
#koszykowka #mecz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach