Ziomeczek z filmu gra w kadrze Hiszpanii, ale jaja #koszykowka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Mecz o wszystko z Niemcami
#koszykowka
#koszykowka
źródło: comment_1663358993D0ICuGuj4763tsMchU0pCv.jpg
Pobierz- 6
Jazda z ger
#koszykowka
#koszykowka
Szykuje się mecz z podtekstami #koszykowka
Najważniejsze, że Niemiec przegral
#koszykowka
#koszykowka
- 1
Hiszpanie run 16:3
#koszykowka
#koszykowka
Co ta Hiszpania #koszykowka
https://youtu.be/zpW5rbpfONE
Mirki, nie jestem jakimś ekspertem w kosza, stąd pytanie, dlaczego nikt nie rzuca z haka?
A przynajmniej ja dzisiaj nie widziałem nikogo tak rzucającego.
#koszykowka
Mirki, nie jestem jakimś ekspertem w kosza, stąd pytanie, dlaczego nikt nie rzuca z haka?
A przynajmniej ja dzisiaj nie widziałem nikogo tak rzucającego.
#koszykowka
@Tratak:
potem mi ktoś zarzuci że jestem bucem i "ekspertę" co tylko się czepia, więc kolego odpowiem Ci najlepiej ze swoją wiedzą:
hak jest na dzisiejsze warunki wolny (długo trwa), potrzebuje sporo miejsce (czyli najlepiej izolacji) i można go wykonać w dużym uproszczeniu z bliska, im dalej tym jego efektywność (skuteczność %) przestanie się opłacać, jeśli uda się go w ogóle wykonać. Już pierwsze
nie jestem jakimś ekspertem w kosza
potem mi ktoś zarzuci że jestem bucem i "ekspertę" co tylko się czepia, więc kolego odpowiem Ci najlepiej ze swoją wiedzą:
hak jest na dzisiejsze warunki wolny (długo trwa), potrzebuje sporo miejsce (czyli najlepiej izolacji) i można go wykonać w dużym uproszczeniu z bliska, im dalej tym jego efektywność (skuteczność %) przestanie się opłacać, jeśli uda się go w ogóle wykonać. Już pierwsze
@Lyonnais: połowa z jego niby haków to nie sa haki :) natomiast fakt że często gra izolacje i że Jokicia trudno odnosić do światowych trendów, skoro mówimy o prawdopodobnie najlepszym i najlepiej wyszkolonym wysokim na ten moment, a pewnie i w XXI wieku :)
- 4
Meczyk prima sort
#koszykowka
#koszykowka
- 2
Niemcy vs Francja to bedzie d------y finał
#koszykowka
#koszykowka
Run 19 do 3 dla Niemiec #koszykowka
- 1
Bracia Hernangomez to taka uboższa wersja braci Gasol ale Hiszpania zawsze ma kim grać.
#koszykowka
#koszykowka
@Barnabeu: Bracia Gasol zazwyczaj mieli bardzo wsparcie z obwodu, co oczywiste niewiele mogli zdziałać sami. Myślę że Bracia Hernangomez z Rubio i Lullem byliby zabójczy na każdej imprezie, a bracia Gasol z Brownem, i innymi Brizuelami byliby trochę meeh jak ta Hiszpania teraz (chociaż i tak zaszli daleko i cały czas w grze)
oj panie Sobczyński..kibice tak reagujący w ogole nie kojarzą z NBA, tylko własnie z Europą.
jak zwykle piedolą głupoty
#koszykowka
jak zwykle piedolą głupoty
#koszykowka
- 2
Szwaby 14pkt run
#koszykowka
#koszykowka
Ogólnie jako Janusz koszykówki muszę przyznać że zajebiście się bawię przy tym, lepiej niż oglądając piłkę nożną nie wspominam o pedalskiej siatkówce albo tenisie ziemnym gdzie usypiam w połowie pierwszego seta.
#koszykowka #mecz
#koszykowka #mecz
- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...











źródło: comment_16633590812l2gGxGKiQzNCxKwM5c4Ig.jpg
Pobierz