via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lukaszc1000: nie widzę frajerstwa, to był tylko jeden mecz. Wpadka się zawsze może zdarzyć. W serii do 3/4 meczów Słowenia przeszła na luzie.

Faza pucharowa z meczami w trybie "nagła śmierć" nie nadają się do koszykówki.
  • Odpowiedz
Faza pucharowa z meczami w trybie "nagła śmierć" nie nadają się do koszykówki


@Theos: zdecydowanie się zgadzam i można było na to przymknąć oko jak Eurobasket był raz na 2 lata. Teraz w imię elitarności i niekolidowania z nowym formatem mundialu jest raz na 4 lata, a przez pandemię nie było 5 lat, no i wyniki nie odzwiercierdlają tego co się dzieje.

Inna kwestia - koncept March Madness, czy playoffów
  • Odpowiedz
Trochę przykro, że akurat w momencie największego zainteresowania Polacy nagrali najgorszy mecz na tym turnieju. Przewaga fizyczna Francuzów była jednak zbyt duża. Mimo wszystko gratulacji dla naszej kadry, bo zagrali ponad stan. Półfinał to naprawdę duże osiągnięcie i z tego należy się cieszyć.
#koszykowka
#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w momencie największego zainteresowania Polacy nagrali najgorszy mecz na tym turnieju


@FantaZy: to jak z inwestycją na górce. Gdy janusz i grażyna, którzy w życiu kosza nie oglądali zaczynają oglądać reprezentacje, to znaczy, że przegramy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Aaaa na pocieszenie powiem, że mogło być gorzej szczególnie pod koszem, bo niedawno francuzem został...Embiid ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe jakby to z nim wyglądało
#mecz
#koszykowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@krzysiek944 meh, to jest smutek dzisiejszego sportu narodowego (także polskiego), że obywatelem kraju zostaje się u szczytu kariery sportowej, bo gdyby nie gra w kadrze miałoby się ten paszport w dupie
  • Odpowiedz
Reprezentacja w siatkówkę przegrywa w FINALE MŚ - meh no mogli wygrać
Reprezentacja w koszykówce przegrywa w PÓŁFINALE ME (przy czym mieli być zmieceni w ćwierćfinale) - meh no mogli wygrać
Reprezentacja w piłce nożnej wygrywa jeden mecz w fazie grupowej ME/MŚ - no trafiliśmy na ciężkich przeciwników, ale pokazaliśmy kilka mocnych stron, nic się nie stało, już za cztery lata
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pilkanozna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak czytam, że w polskim koszu źle się dzieje, a co konkretnie? Działacze? Jak za czasów Grzegorza Lato w PZPN? Leśne dziadki? Kumoterstwo?
#koszykowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Proszę o kontakt z Mirkiem który na początku 4. kwarty napisał że postawienie na <50 punktów Polski w meczu to najlepsza lokata kapitału. Według moich prawników była to oferta w znaczeniu prawa handlowego, ten wpis zaś proszę potraktować jako wezwanie przedsądowe. Swoje roszczenia wyceniam na równowartość utraconego kapitału, czyli 40 złotych.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mecz kiepski, ale to że udało się dotrzeć do TOP4 to jest duży sukces przy takiej niszy tego sportu w Polsce. Naprawdę nie ma czego żałować :)
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sądziłem, że w dupę dostaniemy w tym meczu ale 41 punktów.. Zagraliśmy najgorszy mecz gdzie Francuzi jeden z lepszych, wszystko im siedziało xd
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach