Trochę przykro, że akurat w momencie największego zainteresowania Polacy nagrali najgorszy mecz na tym turnieju. Przewaga fizyczna Francuzów była jednak zbyt duża. Mimo wszystko gratulacji dla naszej kadry, bo zagrali ponad stan. Półfinał to naprawdę duże osiągnięcie i z tego należy się cieszyć.
#koszykowka
#mecz
#koszykowka
#mecz
























#koszykowka
Faza pucharowa z meczami w trybie "nagła śmierć" nie nadają się do koszykówki.
@Theos: zdecydowanie się zgadzam i można było na to przymknąć oko jak Eurobasket był raz na 2 lata. Teraz w imię elitarności i niekolidowania z nowym formatem mundialu jest raz na 4 lata, a przez pandemię nie było 5 lat, no i wyniki nie odzwiercierdlają tego co się dzieje.
Inna kwestia - koncept March Madness, czy playoffów