Mam wrażenie, że Niemcy ten mecz mieli całkowicie pod kontrolą. Jak tylko się do nich zblizylismy to oni od razu zaraz trochę szybciej zaczęli rozgrywać i szybko rzucali za trzy i tak dosłownie za każdym razem.
#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koszykowka tak jak ktoś wspominał. Wszystkie zepsute osobiste się mszczą w takich koncowkach. Brakuje poprostu jakości. Doświadczenia w grach o taką stawkę.

Najciekawsze jest to że każda europejska drużyna musi miac swoją amerykańska maskotkę xd Niemiecki szreder lepszy od AJ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za zaskoczenie, że jedyne punkty w końcówce były po akcji gdzie piłka krążyła po obwodzie, dzięki czemu Ponitka miał czystą pozycję za 3. Nie rozumiem, dlaczego zaczęliśmy grać izolacje w momencie kiedy odrobiliśmy straty, przegrało to nam mecz.

#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siadają naszym trójki. Garbacz, Sokół, Cel, Ponitka. Taktyka pseudotrenera? Niech AJ robi co chce... #koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
#koszykowka
Nie oglądałem przed półfinałem i jak tak patrzę to zastanawiam się jak ta drużyna tam dotarła
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach