#koszykowka

Hiszpania to jest jakiś inny świat - nie masz Rubio, wypada ci Lull, naturalizujesz sobie takiego Browna bo możesz, a inne Diazy i Brizuele wchodzą w buty wielkich gwiazd, chociaż 2 lata temu byli wyrobnikami, a w klubach w nadchodzących sezonach będą 8 i 10 graczem rotacji. SYSTEM. Przez duże S.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

- 3-1 to niebezpieczny wynik
- ta, Fournier do #nba XDDDDD
- lepiej grałem w gimbazie
- jak może im sie tak nie chcieć
- haha, przewrócił się xD
- czemu nie łapią tych piłek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@l3chu: Dziewa był najlepszym Polakiem w PLK, ale oczywiście ma inną role w Śląsku - tak czy inaczej wciąż jest rozwojowy, Olejniczak już zawsze będzie takim przecinakiem jakim jest, ale też robi dobrze swoje w lidze francuskiej. To zdecydowanie najlepsza czwórka (z Sochanem licząc) na kilka najbliższych lat. Cel kończy karierę w kadrze, za niego jest Gielo - czyli lekka czwórka do rozciągania (ten sam styl co Cel). Z młodych
  • Odpowiedz
@RedBaron: Olek Wiśniewski (Gliwice -> Śląsk, lat 19), ew. Anthony Wrzeszcz z Kanady (z kadry U17) + kilku ligowców lat 20-21 z których każdy może odpalić - Andrzej Pluta jr, Kacper Gordon, Kacper Marchewka - chociaż jeden jak wypali to będzie git
  • Odpowiedz
Nie jestem ekspertem tagu #koszykowka, ale czekam na finał, chyba, że w derbach Madrytu będzie jakiś kosmos to tam się przeniosę
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra już po eurobaskecie. Jesteśmy 4 w europie. Miejsce które się nam nie śniło przed turniejem, a dzisiaj czujemy niedosyt. 8 miejsce na świecie. Patrząc na to że w wielu państwach to koszykówka jest sportem nr 1 czy 2 to ogromny sukces.

Mam nadzieję że to w jakiś sposób w końcu przerodzi się w popularyzację tego sportu. Że pojawią się sponsorzy. Trenowałem koszykówkę 11 lat. Coś nie coś się pograło. Oglądałem NBA
michalxd21 - Dobra już po eurobaskecie. Jesteśmy 4 w europie. Miejsce które się nam n...

źródło: comment_1663521969R9ilDG7yp9KvibeQpHI3ZQ.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: U mnie pasję do kosza, która narodziła się w gimnazjum też zabiło to, że nikogo on nie interesował i byłem sam, ale jeszcze w dodatku nawet w okolicy prawie nikt nie grał. Teraz coś się zmienia, ale powoli. W mieście odbuduje się jakaś ligowa koszykówka, a teraz sukcesy kadry dotarły do ogółu. Nie sądziłem że ktoś w domu będzie zerkał na te medalowe mecze, a jednak tak było. Ja
  • Odpowiedz
@michalxd21: ja tak samo jestem mega fanką koszykówki, bo sama ją trenowałam. Nie, nie, spokojnie, nie jestem mutantem - mam 164 cm i skrzydło to było moje ulubione miejscrle na boisku. A zaczęłam trenować przez totalny przypadek i pokochałam ten sport, bo jest "inny", bardzo analityczny i wymaga bardzo dobrej psychiki.
Tak samo nie mam za bardzo z kim o koszu pogadać, bo wszyscy mówią, że "mongolski sport".
Summa summarum
  • Odpowiedz
Jeszcze errata do długiego wpisu sprzed chwili:

W fazie grupowej: nie potrafimy grać dzień po dniu, mamy problem z fizycznością, Finlandia nas niszczy, a słaba Holandia straszy back-to-back

Dwa ostatnie spotkania: mecz nr 8 i 9 w turnieju, z zespołami lepszymi pod względem umiejętności (którą nie była Ukraina) i atletyczności/rozmiaru (którą nie była Słowenia) - a gdzieeeee tam, to nie chodzi o to że jesteśmy na oparach, to chodzi o to że
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde, ale po takim turnieju to nie mogę odżałować, że Jeremy nie przyjechał. :( Decyzję rozumiem, ale teraz jak sobie wyobrażam takiego obrońcę z 206cm wzrostu, który mógłby siadać na obwodowych rywali, bo umie ich ustać a do tego w ataku grać centra jak nie ma w grze Balcerowskiego to serduszko boli, bo to daje niesamowicie więcej możliwości.
#koszykowka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BaZyL4: W trakcie ligi letniej miał koronawirusa, do tego jakiś uraz, więc i tak okres przygotowawczy w NBA miał zaburzony. Poza tym klub go nie puścił, taki turniej to zawsze ryzyko kontuzji a on ma w perspektywie pierwszy sezon w NBA i miliony dolarów. Kluby pierwszoroczniaków nie chcą puszczać na takie zabawy, gdy mogą go przygotowywać do gry u siebie.
  • Odpowiedz