Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
- 3
wstydu nie ma
#koszykowka
#koszykowka
Milicic nie ma jaj ściągnąć bezużytecznego AJ. #koszykowka
Komentarz usunięty przez autora
Nie psioczę na nich mimo wszystko, za meczycho ze Słowenią mają mój szacun dożywotnio
#koszykowka
#koszykowka
Jest szansa że nie wygramy tego
#koszykowka
#koszykowka
@smutny_kojot i to bardzo duża szansa
- 29
- 17
No trudno, może medalu nie ma ale sam awans do półfinału to dla nas wielki sukces. Z francją nie było szans totalnie, tu z Niemcami szansa była ale no nie wyszło. Gratulacje tak czy siak.
#koszykowka
#koszykowka
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
pozwalają Schroderowi rzucać wide open trójki jakby zapomnieli, że gra w NBA a nie w PLK ( ͡° ͜ʖ ͡°) on takie rzuty akurat trafia
#koszykowka
#koszykowka
@Kubsior: celowe, tak było w meczach kwalifikacji MŚ
- 13
obwodu równie dobrze mógłby bronić pies
#koszykowka
#koszykowka
źródło: comment_1663520071GAIOtDIjy74n8cepWK8umY.jpg
Pobierz#koszykowka
Ale to nie ma takiej automatycznej reakcji jak gosc rzuca za 3 co chwile podejsc mu przeszkodzic? xD czy to jakas taktyka popatrzec i nauczyc sie jak sie rzuca? xd
Ale to nie ma takiej automatycznej reakcji jak gosc rzuca za 3 co chwile podejsc mu przeszkodzic? xD czy to jakas taktyka popatrzec i nauczyc sie jak sie rzuca? xd
@kielbasa_z_cebula: nie da sie podejsc tak szybko jak ktos rzuca bo sam rzut jest szybszy niz reakcja. Nasi poprostu bronia nisko i szczelnie nie dajac wolnej drogi niemcom pod nasz kosz. No ale cena jaka placimy za ta obrone sa wolne odwody
- 0
@SoulSouthSon: ok
Zawsze kisne jak gadają że Nasi są zmęczeni sezonem i grali już 9 meczy w turnieju XDDDD
A Niemcy to co? Wakacje mieli przed mistrzostwami?
#koszykowka
A Niemcy to co? Wakacje mieli przed mistrzostwami?
#koszykowka
- 1
Ja p------e odpuszczaja krycie, tak to sie w gimnazjum robilo jak sie chcialo sprowokowac rzut za 3, i by zgarnac darmowa pilke, a tu graja o 3 miejsce w Europie i takie cos o----------a xD
#koszykowka
#koszykowka
#koszykowka ktoś myślał, że będzie inaczej? xD
Amatorzy przypadkiem znaleźli się w finałach.
Amatorzy przypadkiem znaleźli się w finałach.
- 12
Mój ekspercki głos mówi, że i tak daleko zaszliśmy
#koszykowka
#koszykowka
Komentarz usunięty przez autora
Skończyło sie trenowanie a zaczęły szybkie fury, panienki i bankiety to tak jest
#koszykowka
#koszykowka
- 3
jak można zostawiac otwartego goscia który jest kilka lat w nba i do tego zawsze gra w pierwszej piatce a w tym tygodniu podpisał kontrakt z Los Angeles Lakers XD
#koszykowka
#koszykowka
- 1
Odnosząc się do tego schroedera, to zacznijmy od tego... że jestem tolerancyjny jak mogę
#koszykowka
#koszykowka
























#koszykowka