Było fajnie. Dziękuję za wspólne eksperckie kibicowanie. Do następnych fartownych wygranych polaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No trudno, może medalu nie ma ale sam awans do półfinału to dla nas wielki sukces. Z francją nie było szans totalnie, tu z Niemcami szansa była ale no nie wyszło. Gratulacje tak czy siak.
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pozwalają Schroderowi rzucać wide open trójki jakby zapomnieli, że gra w NBA a nie w PLK ( ͡° ͜ʖ ͡°) on takie rzuty akurat trafia
#koszykowka
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zawsze kisne jak gadają że Nasi są zmęczeni sezonem i grali już 9 meczy w turnieju XDDDD
A Niemcy to co? Wakacje mieli przed mistrzostwami?
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e odpuszczaja krycie, tak to sie w gimnazjum robilo jak sie chcialo sprowokowac rzut za 3, i by zgarnac darmowa pilke, a tu graja o 3 miejsce w Europie i takie cos o----------a xD
#koszykowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak można zostawiac otwartego goscia który jest kilka lat w nba i do tego zawsze gra w pierwszej piatce a w tym tygodniu podpisał kontrakt z Los Angeles Lakers XD
#koszykowka
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach