Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 32
- 3
do zwycięstwa z Niemcami zabrakło wbrew pozorom bardzo dużo. Hero mode Garbacza nam tu przedłużył emocje, ale takie czwarte kwarty to zazwyczaj pokaz umiejętności jeśli mental pracuje dobrze, i tak też Niemcy zagrali końcówkę.
@cult_of_luna: tu bym się zastanowił, bo jednak Niemcy w ataku zwłaszcza w pierwszej połowie nie rzucali na kolana, ale u nas było z tym jeszcze gorzej. Gdyby nie te wolne i słaba postawa naszych w ataku
@DepartmentOfUnderpeople: ja się stąd nigdy nigdzie nie wybieram :P
- 11
"Mateusz Ponitka - kapitan czwartej druzyny świata"
Red. TVP Sport podczas wywiadu po meczu o brązowy medal Mistrzostw Europy
#koszykowka
Red. TVP Sport podczas wywiadu po meczu o brązowy medal Mistrzostw Europy
#koszykowka
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
Jako kompletny laik kosza . Jest szansa na coś więcej , jakiś potencjał jest , jacyś młodzi obiecujący gracze ?
#mecz #koszykowka #eurobasket
#mecz #koszykowka #eurobasket
@KlejnotChoroszczy: mój bratanek, ale on ma dopiero 6 lat.
@qscc: Nazywa się Jeremy Sochan. Tak się dogadał PZKosz, Spurs i sam Jeremy. Ma się skupić na swoim debiutanckim sezonie w NBA. Wiązane z nim są ogromne nadzieje, a potencjalna kontuzja na tym turnieju mogła by mu znacząco utrudnić rozwój kariery. A tak, za kilka lat możemy mieć naprawdę dobrego gracza z NBA w kadrze. Takiego jak wszystkie inne drużyny na tym turnieju oprócz nas.
Podziękujmy Garbaczowi, bo sam jeden dał nam dzisiaj odrobinę nadziei.
#koszykowka
#koszykowka
Mecz był do wygrania, Niemcy nie grali rewelacyjnie, trochę lepiej od nas i tyle. Zabrakło celności i motywacji. Ale i tak brawo za 4 miejsce. Fajnie jakby koszykówka trochę bardziej zaistniała w Polsce.
#koszykowka #mecz
#koszykowka #mecz
Słowenia, Grecja, Serbia, Litwa, Włochy, Turcja... Zagraliśmy lepszy turniej od nich. Skonczyliśmy tylko za 3 zespołami, z których 2 to absolutna światowa czołówka. Nie ma się co wstydzić. #koszykowka #eurobasket
Mecz był do wygrania, ale mentalnie (podobnie jak z Francją) chłopaki nie wytrzymali... byliśmy strasznie obsrani, a niemcy z zimną krwią siepali trójkę za trójką. Wielka szkoda
#koszykowka
#koszykowka
było pięknie i cos sie skonczyło przecież by zadalismy do telewizora
#koszykowka
#koszykowka
- 6
Pewnie pójdę krok za daleko, ale dlatego pisałem kilka dni temu, że nie umiem kibicować tej drużynie. W wywiadach pomeczowych widać było, że energia i atmosfera w drużynie budowana jest na syndromie oblężonej twierdzy "pokazaliśmy tym co nie wierzą, hejterzy nas napędzają, nikt na nas nie stawiał". Jest to jakiś sposób na mobilizacje, ale budowanie jakiegoś hajpu na negatywnej energii moim zdaniem zawsze kończy się źle. Jak wygrywamy to jest super, ale
Ten Blcerowski czy jak mu tam to się co chwilę w---------ł, a jak zrobił jedna dobrą akcje to komentator z TVP od razu pierdzieli że zza ramienia klub z NBA szykuj kontrakt. Miałem się uczyć a oglądałem to z nadzieją na jakiś krążek, tylko czas zmarnowany bo żadnych ciekawych akcji nie widziałem. Śmiechu warte
#koszykowka
#koszykowka
#koszykowka Brawo Panowie, dzięki za emocje, medalu nie udało się zdobyć, ale daliście z siebie więcej niż ktokolwiek oczekiwał.
@PROponujek: XDddd
- 5
Ważne,że 69 rzucone hehe rym cym cym wiecie
#koszykowka
#koszykowka
Brawo!
Sezonowcy mogą pisać co chcą, ale 4 miejsce to naprawdę ogromny sukces. Od jakiś 50 lat nie zaliczyliśmy tak dobrego turnieju.
Żal tego brązu (było blisko), ale Polacy pokazali naprawdę dobrą grę, w szczególności w meczu ze Słowenią.
Do zobaczenia w Polsce w 2025 roku!
#eurobasket #koszykowka
Sezonowcy mogą pisać co chcą, ale 4 miejsce to naprawdę ogromny sukces. Od jakiś 50 lat nie zaliczyliśmy tak dobrego turnieju.
Żal tego brązu (było blisko), ale Polacy pokazali naprawdę dobrą grę, w szczególności w meczu ze Słowenią.
Do zobaczenia w Polsce w 2025 roku!
#eurobasket #koszykowka
źródło: comment_1663520617PnhXovHbYRqBl8fBClOxnZ.jpg
Pobierz- 28
@AlwaysAbroad xD
Ale ja im nic typie nie mówiłem.
Ale ja im nic typie nie mówiłem.
- 139
@AlwaysAbroad ale kto ci wpoił do głowy, że Polacy chcieli być na czwartym miejscu? Nie wiem skąd takie podejście, jesteśmy po meczu, a nie przed. Zagraliśmy i tak powyżej oczekiwań ten turniej, jesteśmy największym zaskoczeniem tego EuroBasketu, ale jednocześnie nikt nie zakłamuje rzeczywistości, że 4 miejsce, jest lepsze niż 3 czy 1.
Trzeba się cieszyć z tego wyniku co jest bo i tak go już nie zmienimy, a jak na nasze
Trzeba się cieszyć z tego wyniku co jest bo i tak go już nie zmienimy, a jak na nasze
- 13
I zaraz będzie p---------e o wspaniałej walce w tym meczu i tym, że pokazaliśmy serducho.
Szczerze, to ja serducho widziałem tylko u Sokołowskiego, Garbacza i Dziewy. Reszta kompletnie bez zaangażowania, bez energii. W szczególności Ponitka za każdym razem gdy miał piłkę wydawało się, że po prostu mu się nie chce. Jak dla mnie ten meczy gorszy niż z Francją tam byliśmy bez szans, dziś nie chcieliśmy sobie pomóc
Ale cały turniej oczywiście
Szczerze, to ja serducho widziałem tylko u Sokołowskiego, Garbacza i Dziewy. Reszta kompletnie bez zaangażowania, bez energii. W szczególności Ponitka za każdym razem gdy miał piłkę wydawało się, że po prostu mu się nie chce. Jak dla mnie ten meczy gorszy niż z Francją tam byliśmy bez szans, dziś nie chcieliśmy sobie pomóc
Ale cały turniej oczywiście
@parooow ja myślę, że Niemcy dobrze wyłączyli matiego i AJ i z tego może wynikać Twoje wrażenie
- 0
@parooow: Zauważ, że Ponitka bardzo szybko złapał 2 faule co skutecznie odstraszyło go od ofensywnej gry i dynamicznych wejść pod kosz które mogłyby się kończyć ewentualnymi faulami w ataku.
- 1
Gortat teraz !! to twój czas
#koszykowka
#koszykowka
Bez Szrodera dałoby się wygrać z nimi. No cóż i tak historyczny wynik.
#koszykowka
#koszykowka























#koszykowka
Chociaż emocje przez chwilę były