#mecz #siatkowka #koszykowka
Jak to jest że dziennikarze sponsorzy i sporą część społeczeństwa non stop wali konia i spuszcza się z podniecenia jak grają w piłkę ci ludzie w koszulkach biało czerwonych a jak grają w siatkę, kosza, ręczna gdzie jesteśmy dominatorami i ścisłą czołówką świata to jest to temat lekko poruszany i gdzieś na jakimś kanale jakiś noname to komentuje.
W tylu innych sportach driluzynowych
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: Bardzo przyjemny powrót do sezonu PLK połączony z 30leciem istnienia klubu w ekstraklasie.

Łza nostalgii pojawiła się również podczas prezentacji zawodników byłej już drużyny NOBILES, który przez wiele lat był głównym sponsorem drużyny.

Świetnie spędzone niedzielne późne popołudnie. Dla takich chwil warto żyć.

  • Odpowiedz
#sport #plk #koszykowka

Postanowiłem skrobnąć mały przewodnik po europejskich pucharach w baskecie :)

W przyszłym tygodniu ruszają tegoroczne rozgrywki pucharowe w Europie.
W sumie w różnych momentach większego zainteresowania koszem, widziałem różne pytania jak one działają. Dla kogoś nie siedzącego w tym na bieżąco, są to dość skomplikowane tematy, przybliżę więc co nie co, mam nadzieję że ktoś przeczyta z zainteresowaniem.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: Super to wyjaśniłeś, szczerze to nie wiedziałem że w Europie jest taki.....b----l z tymi rozgrywkami. Od początku lat dziewięćdziesiątych oglądam NBA, a rozgrywek europejskich nie śledziłem chyba od początku tego wieku i sporo mi uciekło.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: 3 dni temu o tym było głośno, tylko że to bośniacki portal z klikbaitami, autor podpisany inicjałami, a jak wrzuciłem w translator ten artykuł to są tam teksty które są XD jak z Superexpressu.

typu - wg naszych źródeł w Berlinie, albo - porażka zrobiła duże wrażenie na kibicach Słoweniu, teraz przynajmniej dowiedzieli się jaka była prawda

seems legit, serio

PS. część polskiego składu była chora w półfinale i
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: no i co z tego. To jest problem Slowenców a nie nasz. Liczy sie wygrana, bo szczęście sprzyja lepszym. Byliśmy lepsi, a czy powodem była sraczka, kac czy gorsza dyspozycja to juz az tak dużego znaczenia nie ma.
  • Odpowiedz
Wspaniałe to były mistrzostwa, 4 miejsce w Europie, doskonały wynik. Trochę szkoda ostatniego meczu, bo Niemcy byli do ogrania, gdybyśmy zagrali nasze najlepsze spotkanie właśnie w tym momencie. Nie ma się jednak czemu dziwić, chłopaki zagrali pierwszy raz w życiu o medal dla Polski, mogły się nogi ugiąć. Gdy na poprzednich mistrzostwach świata wracaliśmy z 8 miejscem, wszyscy dookoła mówili, że drabinka się nam dobrze ułożyła i że to w sumie przypadek.
pogop - Wspaniałe to były mistrzostwa, 4 miejsce w Europie, doskonały wynik. Trochę s...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jajewszystkiemam: z nim jest taki problem że te rzeczy których nie wie po prostu zmyśla. Jak komentował europejskie puchary, to na poczekaniu z głowy wymyślał nowy regulamin rozgrywek, z opowiadaniem że mistrz Polski nie odpada z pucharów, kiedy właśnie odpadał. Wyobrażasz sobie?
  • Odpowiedz
@cult_of_luna: Co jak co, ale jeśli pomyślisz o meczu NBA w niedziele o 18 to w uszach masz jego głos ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co by nie mówić o samym warsztacie pracy - ikona. Tak samo jak Szpakowski.
  • Odpowiedz
#plk #sport #koszykowka

Wczoraj i przedwczoraj wpisałem tu swój subiektywny power ranking startującego dziś sezonu PLK, ale równolegle odpaliłem na Twitterze zabawę w typowanie miejsc.

Całkiem fajny był odzew - ponad 100 typów (vs 66 w zeszłym sezonie), mam tez dziennikarzy (A. Romański, M. Ligęza, chłopaki z polskikosz.pl/suber-basket.pl), zero trolli, więc widać fajny obraz oczekiwań w stosunku do sezonu.
cultofluna - #plk #sport #koszykowka

Wczoraj i przedwczoraj wpisałem tu swój subie...

źródło: comment_1663848460ntfDKfnrf4GF7ROnUIy3d4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Całe lato czekałem, i jest! – 1 kolejka PLK i jej zapowiedź.
Mecze tak jak w poprzednim sezonie – ok. 4 na kolejkę na antenach Polsatu (w tej kolejce aż 5), reszta na portalu emocje.tv, gdzie pakiet podrożał 30%, za to możecie obejrzeć też 2 ligę polską i ligę babeczek. Czego nie rozumiecie? :)

Mecze telewizyjne:
cultofluna - #plk #koszykowka

Całe lato czekałem, i jest! – 1 kolejka PLK i jej za...

źródło: comment_1663839811KmiTlrNLm62lXnhwt2Xb4Q.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#koszykowka

https://twitter.com/AravantinosDA/status/1572602484069113856

wyrzucanie piłek, przetrzymywanie ich, udawanie że nie słyszało się gwizdka, pretensje, szarpania - wszystko to co widzimy w piłce nożnej :) niby po punktach nie wolno dotykać piłki, ale też jednoznacznie zmienia się posiadanie - a tu gość będzie udawał Greka że ich aut, tylko po to żeby nie dać piłki rywalom do szybkiego ataku
cultofluna - #koszykowka 

https://twitter.com/AravantinosDA/status/157260248406911...

źródło: comment_16637807129cck84OkCF62n9Za0Hl8Nl.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#plk #koszykowka

Mecz o Superpuchar pomiędzy Śląskiem i Stalą już za ok. 4h., to akurat pora na dalsze predykcje co do sezonu.

Tak jak wczoraj, ostrzegam! SĄ SUBIEKTYWNE. Do tego wynikają z analizy i spojrzenia na zespoły „na papierze”. No i nie do końca uwzględniają co się w trakcie sezonu może wydarzyć w kwestii transferów. Aczkolwiek są to typy nieco zrewidowane w stosunku do tego co miałem w głowie parę
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: Bardzo ciekawa analiza. Kawał dobrej roboty. Dziś byłem na Superpucharze Polski i bardzo podobała mi się gra Ostrowa. Także będę obserwował ten zespół i trzymam kciuki za mistrza :)
  • Odpowiedz
@Pazior: po jednym meczu nie ma co jeszcze wysnuwać wniosków, ale faktycznie mogli się podobać. W Śląsku było jeszcze kilka nieobecności, więc w przeciwieństwie do Stali ten zespól będzie się docierał z miesiąc.

A jak tego typu analizy Ci sie podobają, to trzymaj rękę na pulsie na tagu #plk
  • Odpowiedz