I cyk, 4 kolejka PLK od dzisiaj, od zaraz. Grają wszyscy, 4 mecze w TV, od czwartku do niedzieli po jednym. Tym razem grafika na dole insza niż zwykle, bo Polsat w ostatniej chwili pozmieniał kanały, spychając mecze np. do Polsatu Sport Fight. Serdecznie zapraszam - Endriu Golara.
Mecze telewizyjne:
Toruń





















#nba dla zasięgów
W sumie nie wiedziałem (i Wy pewnie też nie), że od tego sezonu Polsat zmienił system pokazywania Euroligi.
W sezonie regularnym mają pokazać ok. 70 spotkań, po jednym na każdy dzień meczowy, na swoich kanałach, ale też za free na stronie: https://www.polsatsport.pl/liga/euroliga-mezczyzn/
EDIT: aaaaa, no tak, tu też PSN