TYPUJEMY #mecz #curacao - #wks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 103
Zakład dodatkowy: przez przynajmniej 5 minut:
- WKS będzie prowadzić przynajmniej dwoma bramkami
lub
- Curacao będzie prowadzić w ogóle.
  • Odpowiedz
TYPUJEMY #mecz #niemcy - #wks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 60
Zakład dodatkowy: Manuel Neuer (lub jego zastępca w niemieckiej bramce) w jednej połowie spotkanie przynajmniej cztery razy będzie przy piłce poza własnym polem karnym. Posiadania z udanym zwodem liczą się podwójnie. Posiadania przy których straci piłkę się nie liczą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
TYPUJEMY #mecz #wks - #ekwador ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mirkomundial (zachęcam do obserwowania!) #mundial #pilkanozna
@plackojad +254
MIRKI! MIRABELKI!
Już jutro zaczyna się najważniejszy turniej czterolecia w #pilkanozna - #mundial!
Niestety zabraknie na nim naszej reprezentacji. Nie oznacza to jednak, że będzie pozbawiony emocji.
Oto bowiem wraca największa wykopowa zabawa w typowanie wyników #mecz i różnych zwariowanych zdarzeń... #mirkomundial!
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@pasta_alla_carbonara: Było trochę poprawy, dobre momenty w obronie. 7 bloków nie w kij dmuchał. 100% skuteczność w q1 też dobrze wygląda.

Przyznaję rację w sprawie Graya po czasie: więcej tam jest samolubnego grania niż dzielenia się piłką.
  • Odpowiedz
  • 0
@pasta_alla_carbonara: Gray miał kilka akcji total samolub: wolny partner na pozycji, a ten się pcha na chama. Normalnie powiedziałbym: niech ten sezon się już skończy, ale nie mam nadzieji nawet na kolejny. Klub mem.
  • Odpowiedz
Przypomnę tylko, że #wks jeszcze niedawno był wicemistrzem i grał w 2024 roku w europejskich pucharach, aby następnie zlecieć do 1 ligi.

Naiwni sądzą, że teraz od miasta ktoś kupi ten klub... Moim zdaniem w tych chciwych dziadach z miasta powstanie idea ponownego wprowadzenia klubu do wyższej ligi i wtedy sprzedaż. Oczywiście bez finału w postaci sprzedaży.
#ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@sokool: ruski wiedzą, że trzeba uderzyć w niezbyt mądrą grupę społeczną, żeby ktoś w ogóle zwrócił uwagę na ich prowokacje, a czy mogli znaleźć głupszych ludzi, niż kibole Śląska? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz